BrainMax Allergy Support: Ideální produkt pro alergiky!

Alergie dokážou občas pořádně potrápit, o tom není pochyb. A je jedno, zda jste zapálený milovník zdravého životního stylu, nebo zda je pro vás například prioritou vaše práce. Za všech situací může alergie trochu komplikovat život. Ale co s ní dělat? A existuje nějaký způsob, jak ji zvládat lépe? Kromě nejrůznějších léků, které vám nejčastěji pravděpodobně předepisuje váš ošetřující lékař, existují i volně prodejné suplementy. Právě do této kategorie patří i Allergy Support od BrainMaxu, na který se detailněji zaměříme v rámci této recenze.

BrainMax Allergy Support
Kategorie: Ostatní
Velikost balení
10.0/10
Vstřebatelnost
10.0/10
Dávkování
10.0/10
Složení
10.0/10
Cena
8.0/10
Celkové hodnocení
9.6
z 10 bodů

 

Tabulka cen pro BrainMax Allergy Support
Obchod
Srovnání cen
Odkaz
Cena:  799 Kč
Cena:  799 Kč

Na úvod se hodí ještě zmínit, že s produkty od této společnosti jsme byli zatím vlastně pokaždé spokojeni, protože v minulosti jsme vyzkoušeli například jejich Milkshake protein nebo třeba skvělou Pure Granolu, kterou rovněž doporučujeme vyzkoušet.

Jak funguje alergie?

Jak je samozřejmě patrné již z názvu produktu, Allergy Support představuje produkt vytvořený primárně pro alergiky. Jedná se přitom o komplex 10 látek a extraktů z bylin, které by měly mít synergický efekt při péči o dýchací cesty při alergii. Podstata celé alergické reakce je totiž velmi jednoduchá – jakmile se do těla nějakým způsobem dostane alergen (mnohdy naprosto neškodná a běžně se vyskytující látka), tělo začne vytvářet protilátku a mimo jiné dochází k uvolňování histaminu, který může způsobovat určitý diskomfort dýchacích cest a zvyšuje mimo jiné produkci hlenu.

brainmax allergy support recenze a hodnocení
Po stránce složení nás BrainMax Allergy Support příjemně překvapil.

Co s tím zmůže Allergy Support?

Jak jsme již zmiňovali v předchozích odstavcích, Allergy Support je suplement vytvořený pro podporu správného fungování imunitního systému, který do značné míry souvisí s odpovídající reakcí našeho organismu na vystavení nějakému alergenu. Právě proto v Allergy Support najdete třeba vitamín C, extrakt z kopřivy, zázvoru, borové kůry, devětsilu i řimbaby, kvercetin, bromelain, fosfolipidy, apigenin i N-Acetyl-L-Cystein. To je naprosto skvělé složení, které je očividně sestavené s ohledem na potřeby alergiků, protože obsahuje celou řadu látek prospěšných pro imunitu.

Jak se Allergy Support užívá?

Nutno podotknout, že Allergy Support rozhodně není žádný zázračný suplement, který vám bude schopen pomoci při nějakých závažných problémech akutního charakteru. V rámci pravidelného užívání však rozhodně má své opodstatnění a dokonce může být kombinován i s některými léky na akutní problémy. Allergy Support je možné užívat rovněž i preventivně, přičemž podle oficiálních stránek prodejce je možné začít již dva měsíce před začátkem pylové sezóny. Standardní dávkování představuje 3 kapsle jednou až dvakrát denně a smysl má zahájit užívání i při již probíhajících alergiích. Zajímavé je i to, že na základě odpovědí samotného prodejce je možné Allergy Support používat i pro děti od pěti let. My bychom každopádně doporučovali případné užívání konzultovat s dětským lékařem.

Co říkáme na cenu?

V době psaní této recenze vychází jedno balení Allergy Support stojí 799 korun, přičemž obsahuje 90 kapslí. Vzhledem k tomu, že jedna dávka představuje tři kapsle, to znamená, že celé balení vám vydrží jeden měsíc. To samozřejmě není úplně málo, ale na druhou stranu je produkt sestavený z logických surovin a obsahuje opravdu kvalitní ingredience. A také je důležité vzít v potaz, že se nejedná o suplement, který je třeba užívat celoročně. Naopak – pokud víte, kdy máte s alergií problémy, je možné začít Allergy Support užívat třeba měsíc předem a následně do odeznění alergie. A v takovém případě cena samozřejmě není až tak vysoká.

Tabulka cen pro BrainMax Allergy Support
Obchod
Srovnání cen
Odkaz
Cena:  799 Kč
Cena:  799 Kč

Závěrečné zhodnocení: Allergy Support se vyplatí vyzkoušet!

Allergy Support je tak v konečném důsledku kvalitní doplněk, který má mnoho pozitivních recenzí a pokud jste z alergie lehce zoufalí a nevíte, jak na ni vyzrát, může být dobrým suplementem. Ačkoliv nedoporučujeme očekávat tak úplně zázraky, nějaký vliv skutečně mít může a díky tomu vám tak může efektivně pomoci přečkat toto ne úplně sympatické období.

Proč nám můžete věřit?

Diskuze a zkušenosti (0)

Máš také zkušenosti s tímto produktem? Poděl se o ni napsáním své vlastní recenze.