Feminus: Must have doplněk pro ženy [recenze a test]

Když se coby sportovci zamyslíte nad doplňky stravy, s největší pravděpodobností se vám vybaví třeba protein, kreatin nebo další profláknuté suplementy. Stále častěji se však na trhu objevují rovněž specializované produkty, které plní spíše jiné účely, než že by podporovali přímo nabírání svalové hmoty nebo hubnutí. A typickým příkladem takového doplňku je i Feminus. Ten byl vytvořený pro ženy, neboť podle slov prodejců pomáhá snižovat příznaky menopauzy, zvyšuje energii i chuť na sex. A proto jsme se rozhodli ho otestovat v rámci této recenze.

Feminus
Kategorie: Ostatní
Vstřebatelnost
10.0/10
Možnost předplatného
10.0/10
Dávkování
10.0/10
Složení
10.0/10
Cena
8.0/10
Celkové hodnocení
9.6
z 10 bodů

 

Vyzkoušejte Feminus na oficiálních stránkách

Na úvod se ještě hodí dodat, že Feminus je de facto dámskou obdobou oblíbeného Primulusu, který jsme probírali v rámci samostatné recenze u nás na webu.

Co Feminus obsahuje?

Ze všeho nejdřív bychom se měli podívat na složení tohoto doplňku, protože to je samozřejmě klíčový aspekt každého suplementu. A v tomto případě Feminus obstojí na výbornou, protože se jedná o unikátní doplněk stravy inspirovaný přírodou. Nenajdete v něm proto žádné zbytečné chemikálie, ale místo toho se můžete těšit na macu peruánskou, ashwagandhu, extrakt z kakaa, kotvičník zemní, voňatec vejčitý, anděliku čínskou, damiánu pravou, zinek, vitamíny C, E, D a některé z vitamínů skupiny B. Jelikož se jedná o produkt v kapslích, nebylo zapotřebí žádných barviv nebo potenciálně kontroverzních sladidel.

Feminus recenze, test a hodnocení
Feminus nás svým složením velmi příjemně překvapil.

Pro koho je určený?

Jak je nejspíš patrné už ze samotného názvu, Feminus je doplněk určený primárně pro ženy. A nutno podotknout, že primárně pro takové ženy, které se věkově pohybují kolem menopauzy, byť hypoteticky se samozřejmě jedná o zdravotně nezávadný suplement vhodný téměř pro každého. Při pravidelném užívání tohoto doplňku můžete zaznamenat velmi vítané efekty jako je například zlepšení kvality pleti, nehtů i vlasů. Zároveň však stojí za zmínku říct i to, že Feminus může pomoci třeba podpořit imunitní systém a zkvalitnit spánek, což jsou samozřejmě faktory, které dost zásadně ovlivňují to, jak se cítíme během celého dne. Výrobce na svých stránkách rovněž uvádí zvýšení líbila a lepší soustředění i eliminaci návalů a pocení, které patří mezi nepříjemné symptomy menopauzy.

Jak se Feminus dávkuje?

Jak jsme v této recenzi již jednou zmiňovali, Feminus je produkt v tabletách, a proto je jeho užívání velmi jednoduché. Každý den stačí vzít dvě kapsle a zapít je dostatečným množstvím vody. My bychom doporučovali ideálně užívat jednu tabletu ráno a druhou večer, ale samozřejmě se nic strašného nestane, pokud budete brát obě naráz v čase, který vám vyhovuje nejvíce.

Jak vychází cenově?

V době psaní této recenze vychází měsíční balení čítající 60 kapslí na 569 korun, což upřímně řečeno není vůbec špatná cena vzhledem k tomu, že se jedná o skutečně kvalitní doplněk čítající celou řadu kvalitních ingrediencí. Pokud používáte celou řadu ostatních doplňků, samozřejmě se výdaje za suplementy naskládají, ale pokud chcete mít ve svém repertoáru pouze Feminus, troufáme si tvrdit, že vychází cenově příjemně. Navíc pokud budete chtít Feminus užívat pravidelně, můžete si jej nechat doručovat každý měsíc a v takovém případě vychází jedno balení pod 500 korun, což je ještě lepší.

Vyzkoušejte Feminus z oficiálních stránek

Závěrečné zhodnocení

Pokud jste cílovou skupinou tohoto doplňku, určitě si troufáme tvrdit, že stojí za zkoušku. Při pravidelném odebírání nevychází cenově vůbec špatně, obsahuje velmi kvalitní suroviny, pohodlně se užívají a skutečně poznáte pozitivní efekty jako je zlepšení kvality nehtů a pleti nebo podpora imunitního systému.

Proč nám můžete věřit?

Diskuze a zkušenosti (0)

Máš také zkušenosti s tímto produktem? Poděl se o ni napsáním své vlastní recenze.