HairBurst šampon a kondicionér: Ideální péče o vlasy? [recenze]

Pokud trávíte nějaký čas na sociálních sítích a sledujete populární influencery, dost možná jste již o značce HairBurst slyšeli. My jsme po zkušenostech s jinými značkami, které takto masivně investují do marketingu, byli lehce skeptičtí, ovšem když jsme minule recenzovali jejich Žvýkací vlasové bonbony, byli jsme velmi příjemně překvapeni. A právě proto jsme se rozhodli věnovat v samostatné recenzi rovněž jejich šamponu a kondicionéru, což je vlajková loď HairBurst. Pojďme se na něj podívat.

HairBurst Šampon a Kondicionér
Kategorie: Ostatní
Design
9.9/10
Velikost balení
9.9/10
Použití
9.9/10
Složení
9.9/10
Cena
6.9/10
Celkové hodnocení
9.3
z 10 bodů

 

Vyzkoušejte šampon HairBurst

Na úvod zbývá ještě dodat, že produktům na vlasy se v našem magazínu věnujeme relativně často. Naposledy jsme například recenzovali populární Navlasil, se kterým jsme byli maximálně spokojeni. Teď už ale zpátky k tématu dnešní recenze. 

Jak hodnotíme složení?

Složení bývá standardně považováno za nejpodstatnější aspekt suplementu. A v případě kosmetiky tomu není jinak, protože co si budeme vykládat – některé látky používané v nekvalitní kosmetice mohou být potenciálně karcinogenní, jiné mohou ucpávat póry a další třeba dráždit pokožku. Důvodů, proč vybírat opravdu kvalitní produkty, tak existuje celá řada. Konkrétně pro výrobu tohoto produktu v HairBurst sáhli po:

  • hydrolyzované pšeničné bílkoviny, které pomáhají vlasům působit zdravým dojmem.
  • aminokyseliny, jež pomáhají hydratovat vlasy a udržují je pevné.
  • panthenol, který bývá doporučován pro větší objem vlasů.

Kromě toho samozřejmě jak šampón, tak kondicionér, obsahují celou řadu dalších látek, ale žádná z nich není nijak potenciálně problematická, škodlivá nebo kontroverzní. Už v této chvíli nás tedy HairBurst velmi příjemně překvapil, protože náš první dojem z této značky byl takový, že se bude jednat o nekvalitní produkt, který bude pouze schovaný za dobrým marketingem.

hairburst recenze
Produkty HairBurst lákají především na neotřelý design.

Jak šampon funguje?

Pokud jde o fungování šamponu jako takového, samozřejmě se hodí říct, že nejsme žádní experti a můžeme proto nabídnout spíše laický pohled a naši zkušenost. S kondicionérem i šamponem od HairBurst jsme však byli velmi spokojeni, protože po umytí pokožku hlavy zbytečně nevysušuje a zároveň musíme říct, že jsme ani nezaznamenali, že by se vlasy nějak nadměrně mastily. Z hlediska dlouhodobého používání pak budete moci zaznamenat, že vlasy jsou pevnější, lesklejší, méně se lámou a celkově vypadají zdravěji než předtím. My jsme proto byli spokojeni i po stránce funkčnosti.

 

Vyzkoušejte šampon HairBurst

Jak ho používat?

Používání šamponu a kondicionéru od HairBurst se nijak neliší od používání konkurenčních přípravků. Pokud tedy máte dlouhé vlasy, je ideální je před mytím pořádně rozčesat, následně nanést šampón na namočené mokré vlasy a splachovat jej studenější vodou, aby vlasy byly lesklejší. Kondicionér se pak nanáší na jemně vyždímané vlasy tak jako u ostatních podobných produktů.

hairburst recenze

Jak hodnotíme cenu?

HairBurst prodává svůj šampon a kondicionér pro delší a silnější vlasy v době psaní této recenze za 840 korun při jednorázovém nákupu. Pokud se rozhodnete pro předplatné, tak ušetříte 10 % z této ceny a navíc dostanete i dopravu zdarma. Stát se pravidelným odběratelem je proto výhodnější, avšak přiznejme si narovinu, že za tyto dva produkty zaplatíte poměrně dost peněz. Složení je sice skvělé, stejně tak jako funkčnost, ovšem samozřejmě na trhu seženete i výrazně levnější produkty, které nabízí dobrou kvalitu.

 

Vyzkoušejte šampon HairBurst

Závěrečné zhodnocení: Stojí za zkoušku?

HairBurst rozhodně není produkt, který by zažíval obrovský boom na sociálních sítích neprávem. Stojí za ním propracované složení i maximální funkčnost, a proto vám ho můžeme jen a pouze doporučit. Za zkoušku tedy z našeho pohledu opravdu stojí, avšak jedním dechem dodáváme, že v kategorii kvalitních šamponů a kondicionérů při troše pátrání dost možná narazíte i na produkty slibující lepší poměr ceny a kvality.

Proč nám můžete věřit?

Diskuze a zkušenosti (0)

Máš také zkušenosti s tímto produktem? Poděl se o ni napsáním své vlastní recenze.