HairBurst Vlasové vitamíny: Skutečně funkční produkt, nebo jen dobrý marketing?

Jen málokterá značka zažívá v poslední době všemožně na sociálních sítích tak obrovský boom, jako značka HairBurst. Spolupráce a doporučení mnoha influencerů i masivní dobře cílené reklamy způsobily, že jejich produkty zná snad každý. Po našich mnohaletých zkušenostech s doplňky výživy jsme však byli k tomuto trendu poněkud skeptičtí, a proto jsme se rozhodli jejich produkty vyzkoušet. Jaké byly jejich vlasové vitamíny? Skrývá se pod atraktivním obalem a propracovaným designem také dobré složení? A funguje? Na to se podíváme v rámci této recenze HairBurst produktů.

HairBurst Žvýkací vlasové vitamíny
Kategorie: Ostatní
Chuť
10.0/10
Konzistence
10.0/10
Stravitelnost
10.0/10
Složení
9.0/10
Cena
9.0/10
Celkové hodnocení
9.6
z 10 bodů

 

Vyzkoušejte vitamíny HairBurst

Na úvod se ještě hodí dodat, že HairBurst nám kromě těchto vlasových vitamínů dodal také jejich duo šampon a kondicionér pro delší a silnější vlasy. Na ty se však podíváme v rámci samostatné recenze a tématem dnešního hodnocení proto budou pouze vlasové vitamíny. 

Složení je překvapivě dobré

Ačkoliv jsme upřímně řečeno byli od začátku k produktům od společnosti HairBurst poměrně skeptičtí, všechno se změnilo ve chvíli, kdy jsme začali studovat složení. Konkrétně ve žvýkacích vlasových vitamínech totiž najdete opravdu celou řadu zajímavých látek, které pro zdravé a atraktivně vypadající vlasy skutečně mají své opodstatnění. Tak například základními ingrediencemi produktu je trio:

  • biotin, což je látka potřebná mimo jiné k produkci keratinu, což je protein prokazatelně zodpovědný za kvalitu vlasů, kůže i nehtů.
  • zinek, který může podle některých zdrojů zpomalovat či zastavovat vypadávání vlasů. Zároveň podle dostupných informací může udržovat správné fungování mazových žláz kolem vlasových folikulů.
  • selen, který opět prokazatelně může mimo jiné stimulovat růst vlasů i zabraňovat jejich vypadávání.

Kromě této trojice však HairBurst obsahuje také celou řadu vitamínů a dalších prospěšných látek jako je vitamín C, E, A, D nebo další z vitamínů skupiny B. Jelikož se jedná o žvýkací vitamíny, je samozřejmostí, že ve složení najdete také želatinu, glukózový sirup nebo třeba cukr. To samozřejmě není z hlediska fitness výživy úplně ideální, ale na druhou stranu denní dávka čítá jen a pouze dva bonbony, takže do těla rozhodně nedostanete kdo ví jak přehnanou porci cukrů ani jiných aditiv.

Hairburst recenze a hodnocení
Žvýkací vitamíny od HairBurst lákají především na dobrý design. 

Jak se HairBurst vitamíny užívají?

Žvýkací vlasové vitamíny od HairBurst nabízí velmi jednoduché užívání. Jelikož se jedná o gumové bonbony, nemusíte řešit žádnou složitou přípravu zahrnující třeba rozmíchávání ve vodě. A dokonce je ani nemusíte zapíjet vodou jako kapsle. Každý den si tak stačí vzít dva gumové bonbony (klidně i naráz) a prostě je sníst. Je to jednoduché a nesmírně praktické, protože si potřebnou denní dávku nemusíte měřit a bonbony vezmete všude s sebou.

Jak HairBurst bonbony chutnají?

Ačkoliv chuť pravděpodobně není pro většinu lidí rozhodujícím faktorem, proč se pustit do užívání těchto suplementů, určitě hraje důležitou roli. A upřímně řečeno pokud máte striktní jídelníček, ve kterém není moc na sladkosti prostor, na HairBurst žvýkací bonbony se budete opravdu těšit. Jsou samozřejmě příjemně sladké a chutnají po černém rybízu a jahodách, což nám naprosto vyhovovalo.

Poznáte nějaký efekt?

Pokud jde o efekt, je nutné říct narovinu, že žvýkací vlasové vitamíny jsou, podobně jako třeba produkty z našeho srovnání nejlepších multivitamínů, produkty určené primárně na nějaké dlouhodobější užívání. Koupit si tedy jediné balení a očekávat nějaké kdo ví jak zázračné výsledky, by bylo hodně naivní. Přesto jsme však při pravidelném užívání těšili z pozitivních změn, které byly dost možná zapříčiněné i kombinací se šamponem a kondicionérem – vlasy však byly pevnější a obecně vypadaly podstatně lépe než před zařazením správné kosmetické péče a těchto bonbonů.

Hairburst hodnocení a test

Jak hodnotíme cenu?

Jediným problematickým aspektem tohoto produktu je z našeho úhlu pohledu cena. Je totiž nutné říct, že v zásadě v tomto produktu nenajdete žádnou světobornou ingredienci – jedná se o mix vitamínů s biotinem, zinkem a pár dalšími látkami, které ale nejsou nijak extrémně drahé. Přesto za produkt zaplatíte v době psaní této recenze 620 korun a to se jedná o balení, které vystačí na měsíc. Taková cena je tedy poměrně vysoká. Pokud byste se však rozhodli nakoupit obsažené ingredience samostatně, budete polykat hned několik různých kapslí a cena bude v konečném důsledku dost podobná.

Vyzkoušejte vitamíny HairBurst

Závěrečné zhodnocení: Produkt, který určitě stojí za zkoušku

Co říct závěrem? Snad jenom to, že Žvýkací vlasové vitamíny od HairBurst jsou opravdu povedeným produktem, který nemá jenom dobrý marketing, ale také překvapivě dobré složení, skvělou chuť a velmi praktické užívání, které nevyžaduje žádnou speciální přípravu. My jsme proto z produktu byli opravdu nadšení a i když chápeme, že cenově je poněkud náročnější, rozhodně podle nás stojí za zkoušku. Pokud jste tedy s kvalitou vašich vlasů dlouhodobě nespokojeni, můžete dát šanci i kvalitní kosmetice od HairBurst. Třeba budete mile překvapeni, tak jako my.

Proč nám můžete věřit?

Diskuze a zkušenosti (0)

Máš také zkušenosti s tímto produktem? Poděl se o ni napsáním své vlastní recenze.