Herbum adiposum: Jaký je přírodní spalovač od Protein&Co? [recenze]

Spalovače tuků patří mezi velmi vyhledávané doplňky a i když nejsou úplně všemocné, tak v situacích, kdy máte dobře vyřešený jídelníček a správně nastavené množství pohybové aktivity, mohou mít své opodstatnění. Zároveň se však jedná o suplement, který každý výrobce dělá tak trochu jinak. My se v dnešní recenzi podíváme na Herbum adiposum, což je přírodní spalovač od společnosti Protein & Co.

Herbum adiposum
Kategorie: Spalovače tuků
Počet dávek
10.0/10
Efekt
10.0/10
Dávkování
10.0/10
Složení
10.0/10
Cena
8.0/10
Celkové hodnocení
9.6
z 10 bodů

 

Tabulka cen pro Herbum adiposum
Obchod
Cena
Odkaz
Cena:  529 Kč

Na úvod recenze ještě zbývá dodat, že od této společnosti jsme v minulosti recenzovali také jejich proteiny Snack IT nebo Natural Whey. A jelikož nás zaujaly, rozhodli jsme se jejich nabídku prozkoumat více.

Jak hodnotíme složení tohoto doplňku?

Ze všeho nejdříve bychom se rádi podívali na složení tohoto doplňku, protože to je samozřejmě (nejen u spalovačů) klíčový aspekt. A to splňuje Herbum adiposum na jedničku, protože obsahuje hned několik zajímavých ingrediencí, jejichž pozitivní efekt potvrdily různé nezávislé vědecké studie. Jedná se například o extrakty z kajenského pepře, sibiřského ženšenu, zeleného čaje nebo třeba hořkého pomeranče. Vyjma toho je ve spalovači zastoupený i kofein, který patří k celosvětově nejpoužívanějším stimulantům. Rozhodně vám nebudeme lhát – tyto látky obsahuje i celá řada konkurenčních produktů, ovšem Protein&Co vsadil na osvědčené ingredience a v jejich spalovači použil naprosto dostačující množství. Velmi zajímavé je také použití gurmaru, který se zkoumá mimo jiné ohledně možných pozitivních vlivů při diabetu a dalších onemocněních. V konečném důsledku proto složení rozhodně nemáme co vytknout.

Herbum Adiposum láká na povedený design i dobré složení
Herbum Adiposum láká na povedený design i dobré složení

Jak se Herbum adiposum užívá?

Pokud jde o užívání tohoto spalovače, měli byste vědět, že podobně jako celá řada dalších produktů z této kategorie, obsahuje i Herbum adiposum kofein a další stimulanty. Není proto vhodné jeho užívání v blízkosti spánku. Pokud trénujete dopoledne, považujeme za ideální vzít si dvě kapsle asi 30 minut před tréninkem. Jestli ale chodíte cvičit večer, bude lepší si zmíněnou denní dávku vzít raději ráno. Pozor dávejte rovněž v případě, že již používáte například nakopávače, které kofein rovněž mnohdy obsahují.

Co říkáme na cenu?

U naprosté většiny produktů od společnosti Protein&Co jsme vždy vychvalovali velmi příjemnou cenu. Pokud jde o tento spalovač, budete si ovšem muset lehce připlatit, protože za 60 kapslí zaplatíte v době psaní této recenze asi 529 korun. Taková cena za měsíční balení je samozřejmě trošku vyšší (určitě seženete i levnější doplňky), ale na druhou stranu reflektuje to, že se jedná o rozumně poskládaný produkt plný kvalitních surovin.

Tabulka cen pro Herbum adiposum
Obchod
Cena
Odkaz
Cena:  529 Kč

Funguje tenhle spalovač?

Poměrně náročné je pak odpovědět na otázku, zda tento přípravek vlastně funguje. A my na tomto místě musíme poznamenat, že velmi záleží na vašem očekávání, protože stejně jako ostatní legálně dostupné doplňky, ani tenhle spalovač neumí zázraky. Pokud máte značné mezery v jídelníčku a nedosahujete kalorického deficitu, dvě pilulky od Protein&Co (ani od jakéhokoliv jiného výrobce) vás rozhodně nezachrání. V případě, že ale máte všechny potřebné aspekty hubnutí vyřešené, tento suplement může být pomyslným vrcholem vašeho snažení a může pomoci maximálnímu efektu diety.

Jak tento produkt nakupovat?
Jak jste asi již pochopili, tento produkt obsahuje 60 kapslí, což odpovídá 30 dávkám. To znamená, že jedno balení vám vydrží měsíc. Pokud to však s dietou myslíte vážně, nejspíš budete chtít produkt užívat dlouhodoběji a v takovém případě rozhodně doporučujeme využít akce 1+1 za zvýhodněnou cenu, kterou na stránkách Protein&Co také najdete. Vzhledem k tomu, že se jedná o produkt v tabletách, se vám nestane, že by vám kapsle nechutnaly jako tomu může být třeba u proteinu.

Závěrečné zhodnocení

Suma sumárum se tak hodí říct, že pokud máte rozumně sestavený jídelníček i správně nastavenou pohybovou aktivitu a chcete maximalizovat své snažení, určitě má smysl do tohoto produktu investovat a nejspíš přežijete i to, že cena se někomu může zdát lehce vyšší. Na druhou stranu pokud máte přehnaná očekávání o tom, jak po pár pilulkách zaznamenáte masivní úbytek hmotnosti, budete zklamaní a mnohem lepší volbou bude pochopit, jak hubnutí vlastně funguje a pro začátek ušetřené peníze investovat například do některého ze zmiňovaných proteinů od společnosti Protein&Co.

Proč nám můžete věřit?

Diskuze a zkušenosti (0)

Máš také zkušenosti s tímto produktem? Poděl se o ni napsáním své vlastní recenze.