Minus Age Bioelixir: Ideální suplement proti stárnutí i na imunitu!

Pokud jde o trh se sportovními suplementy, není nutné se omezovat pouze na ty klasické a profláknuté doplňky, které zná snad každý. Pravdou ale je, že když narazíme na nějaký komplexní doplněk, obvykle jsme k němu skeptičtí, protože to jsou produkty s obrovskou marží a bez nějakých výraznějších benefitů oproti levnějším variantám. Když ale Minus Age představilo svůj Bioelixir, zbystřili jsme. Proč? Mimo jiné proto, že za touhle společností stojí dva lékaři a zatím se všemi jejich produkty jsme byli maximálně spokojeni. Ale co tentokrát?

Minus Age Bioelixir
Kategorie: Ostatní
Kvalita
10.0/10
Velikost balení
10.0/10
Vstřebatelnost
10.0/10
Složení
10.0/10
Cena
8.0/10
Celkové hodnocení
9.6
z 10 bodů

 

Vyzkoušejte Bioelixir

Na úvod zbývá ještě dodat, že od společnosti Minus Age jsme již hodnotili produkty jako je například Melatonin nebo Resveratrol. Teď už se ale pojďme podívat na zmiňovaný Bioelixir, který slibuje zdravé nehty, podporu imunity i celou řadu dalších benefitů.

Složení promyšlené do posledního detailu

Doplňky zabývající se podporou celkové vitality a dlouhověkosti jsou obecně vzato na vzestupu. Existuje jich však celá řada a zdaleka ne všechny mají smysluplné složení. To naštěstí není případ Bioelixiru od Minus Age. Ten obsahuje celou řadu rozumně zvolených látek počínaje beta glukany důležitými pro náš imunitní systém, přes selen potřebný pro kůži, nehty a vlasy až po koenzym Q10, alpha-ketoglutarát a vitamíny a minerály často doporučované při zmírnění některých příznaků stárnutí. Ocenit musíme také to, že Minus Age své produkty balí do blistrů, aby se minimalizoval případný negativní vliv nevhodného skladování nebo delšího otevření produktu. V konečném důsledku tak musíme produkt hodnotit opravdu kladně a po stránce složení mu určitě nemáme co vytknout.

Bioelixir recenze, hodnocení a test

Jak jsme produkt užívali?

Na oficiálních stránkách výrobce se můžete dočíst, že ideální je používat jednu až dvě kapsle denně s tím, že suplement lze užívat každý den. My jsme se po pečlivém prostudování složení rozhodli nakonec sáhnout po užívání pouze jedné kapsle, protože takové množství látek se nám vzhledem k našemu jídelníčku zdálo ideální. Zároveň také nejsme pravděpodobně úplně cílovou skupinou anti-aging doplňků, ale spíše nás zajímalo, zda doplněk vůbec má nějaký efekt.

Funguje vůbec?

Kromě výše uvedených faktorů je samozřejmě u doplňku důležité také to, jak funguje. A v případě Bioelixiru dost záleží na tom, jaká máte očekávání. Není to zázračný lék, po kterém zmizí všechny vaše vrásky ani zázračně neomládnete o desítky let. Takhle zkrátka suplementy nefungují, alespoň v současnosti ne. Přesto jsme však i u nás v redakci navzdory nízkému věkovému průměru zaznamenali pozitivní změny. Typickým příkladem bylo zlepšení v kvalitě pleti a nehtů, které dobře ilustruje, jak kvalitní a dobře vstřebatelnou variantu selenu produkt obsahuje.

Co říkáme na cenu?

V době psaní této recenze vychází 90 kapslí Bioelixiru od Minus Age na 990 korun, což se samozřejmě může zdát jako relativně dost peněz. Ve chvíli, kdy si ale uvědomíte, že se jedná o kvalitní suplementaci na 3 měsíce (pokud se rozhodnete užívat jednu kapslí denně) a jedna dávka vás bude vycházet na méně než 10 korun, cena vlastně není ani zdaleka tak hrozná. Za nás tedy produkt rozhodně dává smysl a ani cenově nevychází tak špatně, jak se může na první pohled zdát.

Vyzkoušejte Bioelixir

Závěrečné zhodnocení: Produkty Minus Age dávají smysl

Co zbývá říct závěrem? Snad jenom to, že Bioelixir je dalším důkazem toho, že produkty od Minus Age prostě a jednoduše dávají smysl. Bioelixir má rozumně poskládané složení, doopravdy zaznamenáte pozitivní vliv při jeho užívání a navíc ani cenově nevychází tak špatně, jak by se na první pohled mohlo zdát. Pokud je pro vás tedy zpomalení stárnutí aktuální téma, určitě produkt doporučujeme vyzkoušet, třeba i v kombinaci s NMN a dalšími produkty od této společnosti.

Vyzkoušejte Bioelixir

Proč nám můžete věřit?

Diskuze a zkušenosti (0)

Máš také zkušenosti s tímto produktem? Poděl se o ni napsáním své vlastní recenze.