Minus Age Omega 3: Špičkový suplement za dobrou cenu

Omega 3 jsou v dnešní době velmi opomíjeným doplňkem. A asi nikoho nepřekvapí, že pro mnoho sportovců je nakopávač, kreatin nebo třeba protein na první pohled mnohem atraktivnější. Omega 3 totiž neslibují rychlejší nárůst svalů ani lepší koncentraci na trénink. Přesto mají co nabídnout. A když se začnete dívat po co možná nejkvalitnějších, dost možná narazíte na produkty od Minus Age. Jejich kapsle s obsahem rybího tuku budou proto předmětem dnešní recenze.

Minus Age Omega 3
Kategorie: Ostatní
Velikost balení
10.0/10
Kvalita
10.0/10
Stravitelnost
10.0/10
Složení
10.0/10
Cena
7.2/10
Celkové hodnocení
9.4
z 10 bodů

 

Vyzkoušejte prémiové Omega 3

Na úvod zbývá ještě dodat, že na produkty Minus Age jste již mohli narazit například v rámci našich recenzí NMN nebo jejich produktu Resveratrol.

Skvělé a koncentrované složení

Důvodů, proč používat omega 3, existuje celá řada a my jsme se o nich zmiňovali například v rámci některého z našich předešlých článků. Konkrétně omega 3 od společnosti Minus Age nabízí v jedné kapslí hned 1000 mg rybího oleje, který obsahuje 330 mg EPA, 220 mg DHA a 5 mg vitamínu E. To je z našeho pohledu jak ideální poměr mezi EPA a DHA, tak i co se týče koncentrace účinných látek. Pro srovnání se totiž hodí dodat, že někteří konkurenční výrobci mají výrazně nižší obsah účinných látek. Pozitivně musíme ocenit také to, že je každá kapsle zabalená zvlášť v blisteru, což může mít pozitivní vliv na trvanlivost produktu.

Omega 3 Minus Age recenze a hodnocení

Jak se omega 3 užívají?

Přestože by vzhledem ke koncentrovanému složení stačilo použít jednu kapsli denně, výrobce doporučuje používat dvě. My jsme proto produkt užívali v souladu s doporučeným dávkováním. Zároveň musíme upozornit na to, že je dobré vždy zapít kapsle dostatečným množstvím vody a za nás je pro eliminaci nepříjemné pachuti nejlepší brát omega 3 vždy po jídle.

Jak hodnotíme cenu?

Jestli mají kapsle od Minus Age nějakou nevýhodu, je to relativně vyšší cena ve srovnání s některými z dalších doplňků z našeho srovnání nejlepších omega 3. Kapsle jsou sice velmi koncentrované, ale v době psaní této recenze zaplatíte za balení 90 kapslí 590 korun, což upřímně řečeno není úplně málo. Pokud budete užívat každý den jen jednu kapsli, vydrží vám balení hned 3 měsíce a v takovém případě není ani cena za denní dávku úplně nejvyšší.

Vyzkoušejte prémiové Omega 3

Poznáte nějaký efekt?

Hodnotit efekt omega 3 je samozřejmě na první pohled velmi složité a upřímně řečeno nedoporučujeme od nich mít přehnaná očekávání. Přesto pokud máte zásadní nepoměr mezi omega 6 a omega 3, může dodatečná suplementace omega 3 mít protizánětlivý účinek, přispívat k udržení normální činnosti mozku, zraku a dokonce i krevního tlaku. Omega 3 proto rozhodně patří mezi základní suplementy, jejichž užívání doporučujeme všem sportovcům. 

Závěr: Vyplatí se koupit?

Co říct závěrem? Snad jenom to, co u produktů od společnosti Minus Age opakujeme poměrně často. Tedy že se jedná o skvělý produkt, u kterého se můžete spolehnout na dobré složení a kvalitní vstupní ingredience. Jako vždy je ale drobnou nevýhodou cena, protože při dodržování doporučeného dávkování může vyjít produkt relativně draho. Pokud vám tedy nevadí si za kvalitní suplementy připlatit, může být Minus Age dobrou volbou. Pokud ale hledáte raději o něco levnější produkty, můžete sáhnout po některém z produktů uvedených v rámci našeho srovnání nejlepších omega 3.

Vyzkoušejte prémiové Omega 3

Proč nám můžete věřit?

Diskuze a zkušenosti (0)

Máš také zkušenosti s tímto produktem? Poděl se o ni napsáním své vlastní recenze.