Joint Complex: Prémiová kloubní výživa nejen pro sportovce [recenze]

Když se zamyslíte nad sportovními suplementy, s největší pravděpodobností vás napadne jako první třeba takový protein, kreatin nebo nějaký poctivý nakopávač. Jestli ale sportovci mají s něčím často problém, je to pohybový aparát. A v rámci prevence tak dává obrovský smysl používat nějakou kvalitní kloubní výživu. V této recenzi vám proto představíme Premium Joint Complex od společnosti Minus Age.

Minus Age Premium Joint Complex
Kategorie: Kloubní výživy
Chuť
10.0/10
Rozpustnost
10.0/10
Stravitelnost
10.0/10
Složení
10.0/10
Cena
8.0/10
Celkové hodnocení
9.6
z 10 bodů

 

Vyzkoušejte Premium Joint Complex

 

Na úvod zbývá ještě dodat, že s touto sympatickou společností jste se již mohli setkat například v rámci naší recenze Minus Age melatoninu nebo Resveratrolu. Teď už se ale pojďme podívat na dnešní hodnocení.

Komplexní složení, které má hlavu a patu

Ačkoliv složení je samozřejmě neskutečně důležité u každého sportovního suplementu, v případě kloubních výživ to platí dvojnásob. A v tom Premium Joint Complex obstojí na výbornou. Jeho základem je totiž kvalitní hydrolyzovaný hovězí kolagen, ale i osvědčené ingredience jako glukosamin, chondroitin a MSM, které shledávají mnohé vědecké studie jako potenciálně velmi přínosné pro zdraví našich kloubů. Kromě toho však v produktu najdete také méně typické složky jako jsou vitamíny C, D a K, extrakt z kurkumy s potenciálně protizánětlivými účinky, prebiotická vláknina, extrakt z černého pepře. Takové složení samozřejmě nemůžeme hodnotit jinak než kladně. A když se k tomu přidá i fakt, že k dochucení nebyla použita žádná kontroverzní sladidla jako třeba aspartam nebo acesulfam K, dostanete produkt, který po stránce složení rozhodně stojí za zkoušku.

Premium Joint Care Complex recenze a hodnocení

Jak se Premium Joint Complex používá?

Pokud jste četli naše předchozí recenze Minus Age, jistě víte, že obvykle společnost sází na kapslové produkty. Tentokrát však udělali výjimku, protože Premium Joint Complex obsahuje 30 sáčků, z nichž každý reprezentuje jednu denní dávku a má 11,62 gramu. Obsah tohoto sáčku přitom stačí vysypat do vody, řádně promíchat například lžičkou a posléze vypít. Výrobce doporučuje použít 200 ml neperlivé vody, ovšem záleží samozřejmě především na vašich chuťových preferencích ohledně intenzity suplementu.

Jak kloubní výživa chutná?

Jestli se ve světě sportovní výživy pohybujete již nějaký ten čas, jistě vám nemusíme připomínat dobu, kdy byl nesmírně populární Alavis. A tato kloubní výživa si vysloužila díky svému složení přízeň obrovského množství sportovců i přesto, že chuťově byla naprosto odporná. V případě Premium Joint Complex se však už nebudete muset přemáhat, protože suplement má broskvovou příchuť a nutno říct, že je opravdu vynikající. Obzvlášť v nadcházejících horkých letních dnech doporučujeme do kloubní výživy přidat ještě pár kostek ledu, protože její chuť si opravdu užijete. Je tak akorát sladká, ale pokud máte radši, když jsou suplementy méně výrazné, určitě vám bude vyhovovat použít místo 200 ml vody například 300.

Funguje tahle kloubní výživa?

Asi nejdůležitějším parametrem je spolu se složením kloubní výživy také její funkčnost. A tu musíme samozřejmě v tomto případě hodnotit velmi kladně, byť je třeba podotknout, že nemáme žádné chronické problémy závažnější charakteru a kloubní výživy používáme primárně preventivně při silovém tréninku. Jelikož látky jako MSM, chondroitin a glukosamin potřebují relativně dost času, aby začaly účinkovat, je na místě podotknout, že bychom se nebránili rovnou nákupu dvou balení a následnému užívání jedné dávky po dobu dvou měsíců. Poté je možné kloubní výživu například na měsíc vysadit a následně můžete znovu začít. Podobně jsme doporučovali cyklovat i Alavis nebo jiné kloubní výživy.

Jak hodnotíme cenu?

Pokud jde o cenu, je nutné podotknout, že Premium Joint Complex dostává svému názvu a skutečně se jedná o poměrně prémiový produkt. Za měsíční balení totiž zaplatíte v době tvorby recenze hned 1290 korun, což znamená, že každá denní dávka vás vyjde na 43 korun. To je samozřejmě ještě o něco víc, než kolik stojí jiné produkty z našeho žebříčku nejlepších kloubních výživ. Na druhou stranu nutno podotknout, že složení je opravdu kvalitní a cena to samozřejmě do značné míry reflektuje.

Vyzkoušejte Premium Joint Complex

Závěrečné zhodnocení: Prémiový produkt se vším všudy

Co říct závěrem? Snad jenom to, že Premium Joint Complex je prémiový produkt se vším všudy. Má skvělé složení, dobře chutná, neobsahuje žádné potenciálně problematické suroviny a při pravidelném užívání se jedná o skutečně funkční produkt. V poměru ceny a kvality možná seženete některé o něco lepší, ale pokud vám nevadí si připlatit, hodí se na rovinu přiznat, že Premium Joint Complex je jedna z nejlepších kloubních výživ na trhu.

Vyzkoušejte Premium Joint Complex

Proč nám můžete věřit?

Diskuze a zkušenosti (1)

Jan Novotný
Červen 6, 2024

Žádné převratné složení a cena přestřelená.Dají se koupit kloubní výživy podobného složení,ale za daleko lepší cenu,kde vychází denní dávka cca za 22 Kč.

Souhlasím(0)
Nesouhlasím(0)