Navlasil: Komplexní sérum pro zdravé a krásné vlasy? [recenze]

Pokud náš magazín čtete z pozice zaplených fitnessáků, dost možná můžete získat pocit, že recenze produktů na vlasy nemá na této stránce tak úplně co dělat. Pokud ale máte na vlasy (třeba jako žena) o něco komplexnější pohled, jistě vám nemusíme vysvětlovat, že někdy ani hodiny péče a správná výživa nemusí zařídit, že vaše vlasy budou vypadat zdravé a silné. Existuje sice celá řada faktorů, které tohle mohou ovlivňovat, ale ve všech případech může být řídnutí a vypadávání vlasů dost frustrující záležitostí. My jsme se proto rozhodli vyzkoušet produkt Navlasil, který vyrábí stejná společnost, od které jsme již v minulosti zkoušeli například Primulus nebo Veganus.

Navlasil
Kategorie: Ostatní
Efekt
10.0/10
Design
10.0/10
Aplikace
10.0/10
Složení
10.0/10
Cena
8.0/10
Celkové hodnocení
9.6
z 10 bodů

 

Vyzkoušejte Navlasil.cz

Pojďme se tedy podívat, co je Navlasil vlastně zač, jakým způsobem funguje a co od něj při jeho aplikování vlastně očekávat.

Co Navlasil obsahuje?

Produktů jako je Navlasil existuje na trhu relativně dost. Tento nás ovšem zaujal velmi komplexním složením, na které se většina konkurenčních produktů vůbec nechytá. O velmi různorodý účinek se stará hned 5 klíčových látek, jejichž použití má v rámci tohoto produktu rozhodně smysl:

  • Redensyl – Jádrem tohoto suplementu je právě látka zvaná Redensyl, která je určena pro podporu růstu nových vlasů. Tím pádem může pomoci vytvořit hustší vlasy, což je pro sebevědomí žen mnohdy naprosto zásadní.
  • Defenscalp – Tato látka je extrahována z vrbovky úzkolisté a součástí Navlasilu je zejména pro svou schopnost redukovat množství kožního mazu. Díky tomu může účinně bojovat například proti lupům i podrážděné a svědivé pokožce, která s lupy mnohdy souvisí.
  • Darkenyl – Tato látka chrání vlasové folikuly před oxidací, díky čemuž při pravidelném užívání pomáhá snižovat množství bílých vlasů na vaší hlavě.
  • Greyverse – Vliv na zdraví a kvalitu vlasů má rovněž greyverse, který také slouží k redukci množství šedin a pomáhá tak vytvářet zdravě vypadající a silné vlasy.
  • Capixyl – obsahuje mimo jiné extrakt z červeného jetele, který pomáhá stimulovat regeneraci vlasů i množství aktivních folikul.

Ačkoliv pět látek se nemusí zdát na první pohled jako mnoho, ve skutečnosti má každá z nich opodstatnění a v celkovém důsledku nám tak nezbývá, než celý produkt po stránce složení hodnotit velmi pozitivně.

Navlasil Recenze a hodnocení

 

Jak se Navlasil používá?

Pokud jde o použití produktu Navlasil, je poměrně jednoduché a intuitivní. Narozdíl od zmiňovaného Feminusu či Primulusu se nejedná o doplněk ve formě kapslí, ale o sérum, takže lahvička disponuje tekutým obsahem a součástí balení je rovněž pipeta, která usnadňuje dávkování. Pomocí ní naberete potřebné množství séra a vmasírujete je do pokožky hlavy pomocí konečků vašich prstů. Nám se osvědčilo použití Navlasilu ve večerních hodinách, protože ideální je aplikace na vlhké vlasy s tím, že sérum již není třeba nijak oplachovat. Zároveň byste ale vlasy neměli ani fénovat, protože tím může dojít ke snížení účinnosti některých látek. Ukázku aplikace Navlasilu si můžete prohlédnout ve videu níže.

 

Na jaký efekt se můžete těšit?

Když se rozhodnete pro nákup Navlasilu, je dobré počítat s tím, že jedna lahvička vám vydrží asi 3 až 4 týdny v závislosti na tom, jak dlouhé máte vlasy a kolik séra budete samozřejmě dávkovat. Obecně se však hodí říct, že většina těchto látek funguje až při pravidelné aplikaci a pár týdnů vám tedy na otestování úplně stačit nebude. Respektive my jsme po prvních pár týdnech stihli zaznamenat, že jsou vlasy méně mastné a bez lupů, přičemž (minimálně opticky) se začala zlepšovat i hustota vlasů jako takových. Zároveň však vlasy vypadaly rovněž zdravější. A jelikož šediny nás netrápili ani předtím, nedokážeme tento efekt úplně posoudit. K úplnému rozvinutí všech slibovaných efektů Navlasilu si ovšem troufáme tvrdit, že dává smysl nakoupit alespoň dvě až tři balení naráz.

Jak hodnotíme cenu Navlasilu?

Jedná se o propracovaný doplněk, který se může pochlubit stovkami ověřených pozitivních recenzí. Dá se proto logicky očekávat, že jeho cena bude poměrně vysoká. V době psaní této recenze zaplatíte při jednorázovém nákupu jednoho balení bezmála 1200 korun, ovšem je dobré podotknout, že po prvním měsíci používání toho příliš nepoznáte. Respektive ano, některé věci se mohou začít ubírat správným směrem, ale byla by škoda hned po prvním měsíci přestat. Mnohem větší smysl z našeho pohledu proto dává koupit dvě nebo tři balení zároveň, protože například výhodné trio vychází “jen” na bezmála 2900 korun. Stále je to hodně peněz, ale vzhledem k tomu, že se jedná o účinný produkt, samozřejmě investice do něj stojí za zvážení.

 Vyzkoušet Navlasil.cz

Funguje doopravdy?

Pokud jste již nějaké doplňky na podporu růstu vlasů použivali, dost možná můžete být k Navlasilu dost skeptičtí. A i my jsme byli. V případě, že vás ale nepřesvědčí ani hojné pozitivní uživatelské recenze, určitě by vás měly přesvědčit výsledky vědeckých studií, které jsou publikovány přímo na oficiálních stránkách Navlasilu a které pracují s reálnými lidmi a přesto dochází k pozitivním výsledkům při aplikování tohoto séra. Můžeme tak s klidným srdcem konstatovat, že i když je doplněk cenově poněkud náročnější, stojí na reálných základech a vyplatí se o investici do něj opravdu přemýšlet.

Navlasil test, recenze a hodnocení

Závěr: Vyplatí se koupit?

Co k produktu říct závěrem? Snad se hodí jen zrekapitulovat to, že Navlasil není žádné předražené placebo, které někdy na někomu funguje, jindy ne. Pokud ho budete užívat dostatečně dlouho, můžete se těšit na to, že kvalita vašich vlasů půjde opravdu nahoru. Samozřejmě, že žádný produkt nesvede úplné zázraky a pokud máte nějaké rozsáhlejší problémy, jen těžko vám volně prodejné sérum dokáže výrazněji pomoci. Jestli však pouze cítíte, že by vám prospělo, kdyby vaše vlasy byly o něco hustší a vypadaly o něco zdravěji, může být Navlasil dobrou volbou, kterou rozhodně můžeme jen a pouze doporučit.

Proč nám můžete věřit?

Diskuze a zkušenosti (0)

Máš také zkušenosti s tímto produktem? Poděl se o ni napsáním své vlastní recenze.