Powerlogy Mák&Mandle: Netradiční krém s výbornou chutí

Pokud máte rádi ořechová másla, jistě jste už viděli třeba náš žebříček nejlepších a nejchutnějších ořechových másel. Většina produktů ale obvykle sází na osvědčené druhy ořechů, jako jsou třeba lískové oříšky, kokos nebo třeba mandle. V Powerlogy se však rozhodli vydat méně tradiční cestou a k mandlím se rozhodli přidat ještě mák, který rozhodně nepatří mezi tradiční suroviny. A jelikož jsme na výsledek byli sami zvědaví, rozhodli jsme se jejich krém vyzkoušet.

Powerlogy Mák a Mandle Krém
Kategorie: Másla, krémy
Chuť
10.0/10
Konzistence
10.0/10
Stravitelnost
10.0/10
Složení
10.0/10
Cena
8.0/10
Celkové hodnocení
9.6
z 10 bodů

 

Tabulka cen pro Powerlogy Mák a Mandle Krém
Obchod
Cena
Odkaz

Na úvod se hodí ještě dodat, že s produkty od Powerlogy jste se již mohli setkat například v rámci našich recenzí Powerlogy Granola nebo hodnocení prémiové kávy ze Salvadoru. Teď už se ale pojďme vrátit k tématu dnešní recenze.

Perfektní složení, které stojí za zkoušku

Obrovskou výhodou značky Powerlogy je, že se můžete vždy spolehnout na perfektní složení. A upřímně řečeno krém Mák & Mandle není výjimkou – obsahuje totiž pouze kvalitní ingredience použité v takovém poměru, aby produkt disponoval skvělými nutričními hodnotami a zároveň prvotřídně chutnal. Na prvním místě ve složení proto najdete mák, dále také pražené sekané mandle a mandlovou pastu. Kromě toho je v krému také rýžový olej, třtinový cukr a jedno procento produktu pak tvoří ještě mořská sůl. V konečném důsledku tak produkt obsahuje pouze skutečně kvalitní suroviny a můžete si být jistí, že v něm nenajdete třeba palmový olej nebo jiné potenciálně kontroverzní suroviny.

Powerlogy Mák & Mandle recenze a hodnocení

Jak se dá použít?

Asi první způsob použití, který se v případě tohoto ořechového krému nabízí, je samozřejmě jist ho samotné. A když na vás jde mlsná, určitě může přijít vhod, protože neobsahuje tolik cukru a složení je opravdu kvalitní (byť to samozřejmě neznamená, že by neobsahovalo dost kalorií). Na druhou stranu však můžete máslo použít i celou řadu dalších způsobů. Konkrétně netradiční krém s mákem může být skvělý například do různých pečených i nepečených dezertů a nebo třeba do granoly, kterou může opravdu zajímavě dochutit.

Jak máslo chutná?

Na rozdíl od mnohých ostatních ořechových másel, které v rámci našeho webu recenzujeme, neobsahuje tento krém čokoládu. A upřímně si myslíme, že je to dobře, protože pak už by máslo bylo dost překombinované. Místo toho obsahuje jen třtinový cukr, takže máslo je příjemně sladké (ale ne zbytečně moc) a dobře se v něm prolíná chuť mandlí a máku.

Jak vychází cenově?

Pokud jde o cenu, v době tvorby této recenze vychází jedno balení o hmotnosti 200 gramů na 249 korun. To se samozřejmě může zdát jako relativně vysoká cena, ale opět platí, že je třeba vzít v potaz to, že se jedná o velmi kvalitní produkt složený z cenově poměrně náročných ingrediencí. Jestli vám nevadí si za kvalitní produkt připlatit, tenhle krém od Powerlogy za to rozhodně stojí.

Tabulka cen pro Powerlogy Mák a Mandle Krém
Obchod
Cena
Odkaz

Závěrečné zhodnocení

Co říct závěrem? Snad jenom to, že Powerlogy přišlo s chuťově skvělým krémem, který nabízí prvotřídní složení s kvalitními ingrediencemi, jež prochází nejrůznějšími laboratorními testy. Pokud vám nevadí dát o něco více peněz za to, že dostanete skutečně prvotřídní produkt, je tenhle krém pro vás tím pravým.

Proč nám můžete věřit?

Diskuze a zkušenosti (0)

Máš také zkušenosti s tímto produktem? Poděl se o ni napsáním své vlastní recenze.

Sleva 18% na tvůj nákup

Close
Slevový kód:
telekom18
(Klikni sem pro použití)
Jak použít kupón:

Kód do eshopu Powerlogy, který vám zlevní nákup zdravých potravin a funkční výživy o 18 %