Testamento [recenze]: Jak efektivní může být legální doplněk na hormonální optimalizaci?

Doplňků na hormonální optimalizaci se dají na trhu najít stovky, jenže se jim říká Testosteron Boostery, protože to zní atraktivněji z pohledu běžných uživatelů. Takové doplňky ale nezvyšují testosteron, nýbrž optimalizují jeho hladinu a to Testamento narovinu přiznává na své etiketě.

Jak se nám takový doplněk osvědčil? Co si od něj slibovat? A vyplatí se ho koupit? Na to se podíváme v naší dnešní nezávislé recenzi, kvůli níž jsme Testamento vyzkoušeli.

BrainMax Testamento 120 tablet
Stravitelnost
10.0/10
Složení
10.0/10
Cena
7.0/10
Efekt
10.0/10
Celkové hodnocení
9.3
z 10 bodů
Tabulka cen pro BrainMax Testamento 120 tablet
Obchod
Srovnání cen
Odkaz
Cena:  699 Kč
Cena:  699 Kč

Složení rozhodně stojí za povšimnutí

Složení je u každého doplňku tím nejdůležitějším aspektem a u suplementů slibujících hormonální optimalizaci to platí dvojnásob. V případě Testamenta se můžete těšit na kombinaci známých i méně známých surovin, které jsou ale zastoupeny jen a pouze na základě relevantních vědeckých studií. Samozřejmostí je tak například obsah zinku, o kterém jsme pro vás v mnoha předchozích článcích psali, že dokáže efektivně optimalizovat hladinu testosteronu. Kromě něj se můžete těšit třeba na vitamín D3, jehož deficit je spojen třeba s častou únavou a rizikem vzniku depresí, o čemž jsme v minulosti také psali, dále na ashwagandhu, carnitin i extrakt z černého pepře.

Vyjma typických surovin zmíněných výše obsahuje produkt i látky, o kterých jste dost možná nikdy neslyšeli. Najdete zde extrakty z ústřic, kopřivy dvoudomé, granátového jablka i ženšenu. Právě ženšen mnohé studie doporučují třeba pro zlepšení erektilních dysfunkcí. Složení celkově tedy hodnotíme jako velmi dobré, bez jakýchkoliv zbytečných aditiv. 

Testamento je, podobně jako další doplňky od BrainMax, naprosto spolehlivé

Jak takový doplněk funguje? 

Obrovská výhoda Testamenta spočívá v tom, že není jenom pro muže (narozdíl od mnohých tst boosterů, které jsou pro ženy zcela zbytečné). Mohou ho užívat i ženy, protože třeba taková maca je podle studií efektivní ve zvyšování libida u žen a indol-3-carbinol podle některých výzkumů může efektivně fungovat jako prevence rakoviny prsu. 

Jinak samotné balení obsahuje 120 kapslí, tedy 30 dávek, přičemž pozitivní efekt zaznamenáte podle nás nejdříve po dvou až třech týdnech. Na místě je tedy zvážit nákup hned dvou balení. Efekt takového doplňku je z našich zkušeností skvělý - po zmíněné době jsem se začal cítit lépe, byl jsem produktivnější v práci a zažíval jsem mnohem menší únavu v průběhu dne. Jelikož nejsem ve věku, kdy bych zažíval nějaký deficit testosteronu, je dost dobře možné, že starší muži pocítí tento efekt ještě o něco více. Stejně tak si mnoho žen, které produkt vyzkoušely, pochvaluje třeba úbytek akné nebo snížení návalů horka a dalších projevů hormonálních dysbalancí. 

Jak jsme Testamento používali? 

Dávkování tohoto produktu je nesmírně jednoduché. Stačí použít 4 kapsle denně kdykoliv během jídla. Osobně doporučujeme vybrat si jednu preferovanou denní dobu a v ní produkt pokaždé užívat - já například bral Testamento vždy se snídaní. Nezapomeňte jej zároveň zapít dostatečným množstvím vody. Předem ještě zdůrazňujeme, že někomu může vadit mírný zápach kapslí - ten je dán přírodními extrakty, zejména indol-3-carbinolem, který se získává z brukvovité zeleniny. Tomu se ale nevyhnete u většiny přírodních produktů a na druhou stranu to není ani zdaleka něco nesnesitelného. 

Mým ranním rituálem bylo Testamento a Erebos, který jsme pro vás také recenzovali

Kolik takový produkt stojí? A vyplatí se? 

Pokud se Testamento rozhodnete koupit, je velká pravděpodobnost, že budete nadšení tak, jako jsme byli nadšeni my. Bohužel si za takový produkt, jako je ostatně u BrainMarketu zvykem, budete muset něco připlatit. Balení na měsíc užívání stojí na oficiálním eshopu 699 Kč a ostatní eshopy drží cenu víceméně podobnou. Je to sice docela dost peněz, na druhou stranu hormonální optimalizaci oceníte ve všech aspektech života - od spánku přes práci až po osobní život večer. A do toho se přece vyplatí investovat, nebo ne? Nám se produkt líbil na tolik, že ho rozhodně budeme používat i nadále. A jestli vy máte s hormony problémy, určitě produkt doporučujeme vyzkoušet. 

Tabulka cen pro BrainMax Testamento 120 tablet
Obchod
Srovnání cen
Odkaz
Cena:  699 Kč
Cena:  699 Kč

Nebo už s Testamento máte nějaké zkušenosti? Jestli ano, určitě budeme rádi, když se o ně s námi podělíte v komentářích. Třeba někoho dalšího přesvědčíte o tom, zda produkt kupovat či ne. 

Proč nám můžete věřit?

Diskuze a zkušenosti (0)

Máš také zkušenosti s tímto produktem? Poděl se o ni napsáním své vlastní recenze.