5% Nutrition Rich Piana Real Carbs + Protein 1430g

5% Nutrition Rich Piana Real Carbs + Protein 1430 g, Doplněk stravy  Jedním z nejznámějších doplňků značky 5% Nutrition Rich Piana je její sacharidová formula vyrobená ...více

Výrobce: Brand
od 999 Kč

Kde koupit

Popis produktu

5% Nutrition Rich Piana Real Carbs + Protein 1430 g, Doplněk stravy 

Jedním z nejznámějších doplňků značky 5% Nutrition Rich Piana je její sacharidová formula vyrobená ze skutečných potravin, kterou znáte pod názvem Real Carbs. Rádi bychom Vám představili Real Carbs + Protein. Doplněk je kombinací sacharidů a bílkovin, stejně jako původní, drží se stejným způsobem získávání veškerých živin z potravin.  Mluvíme o 20 g potravinových bílkovin v kombinaci s 30 g sacharidů z potravin. Perfektní kulturistické jídlo. 

Rich Piana 5% Nutrition Real Carbs + Protein je plnohodnotná náhražka jídla s použitím vysoce kvalitních bílkovin z potravin s nízkým glykemickým indexem, které Vám pomohou splnit vaše denní požadavky.

Skutečná směs bílkovin musí být schopna udržet vás v anabolickém prostředí, aby podpořila růst svalové hmoty, a to je přesně to, co jsme dělali s Real Carbs + Protein. Bílkoviny pochází z inovativního komplexu: HydroBEEF Hydrolyzované hovězí bílkoviny, prášek z celých vajec, bílkoviny cizrny a organický kuřecí prášek. Tato kombinace vytváří bílkovinovou směs s proměnlivým rychlostním trávením, která je extrémně vysoká v kvalitě, čistotě, retenci dusíku a biologické dostupnosti.

HydroBEEF ™ Hydrolyzované hovězí bílkoviny: Vytvořený pomocí speciálního infuzního procesu, který zachovává všechny klíčové aminokyseliny, peptidy, nukleotidové frakce, vitamíny a minerály, které se přirozeně nacházejí v hovězím masu. HydroBEEF tráví pomaleji než syrovátka a má skóre BV (Biological Value), které je srovnatelné se syrovátkou.  HydroBEEF podporuje ideální anabolické prostředí pro vaše svaly, takže můžete zažít výsledky, na které jste trénovali.

Vaječný prášek: Vejce jsou prvotřídním zdroje bílkovin se střední rychlostí trávení a vynikajícími biologickými hodnotami, což z nich činí ideální doplněk k přípravkům Real Carbs + Protein. Používáme celozrnný prášek, který pochází ze skutečných, celých vajec. 

Cizrna bílkovina: Je vynikající zdroj bílkovin se středně rychlím trávení, která obsahuje vysoký obsah vlákniny, vitamínů a minerálů.

Organický kuřecí prášek: Jedná se o vysoce kvalitní zdroj bílkovin s pomalým trávením, která má také vysoký obsah vitamínů B a minerálů, jako je například selen.

Tento unikátní komplex bílkovin vytváří trvalou anabolickou odezvu, která je přesně to, co vy hledáte. Po tréninku, na začátku vašeho dne nebo kdykoliv během dne, vás Real Carbs + Protein udrží v anabolickém stavu po celé hodiny.

Celozrnný oves. Nízký glykemický, nízký cukr sacharidů, které se vyhnou inzulínovým hrotům, ale poskytují sacharidy, které vaše tělo potřebuje pro doplnění glykogenu a svalovou energii. Oves jsou základem kulturistiky a dobře zapadají do bílkovin v Real Carbs + Protein.

Sladké brambory: Sladké brambory jsou základem ve stravě mnoha kulturistů kvůli jejich výživnému profilu, lahodné chuti a skutečnosti, že jsou považovány za glycidy s nízkým glykemickým obsahem. Sladké brambory chutnají a obsahují velké množství vápníku, draslíku, fosforu, vitamínů B, vitaminu A a vitaminu C. 

Rýže: Dalším základním zdrojem sacharidů pro mnoho kulturistů je rýže. Obvykle je to hnědá rýže, protože hnědá rýže je nutričně výhodnější a má nižší Glykemický index (GI) než bilá rýže.    Můžeme s jistotou říci, že Rich by byl pyšný na Real Carbs + Protein, protože věřil, především, že skutečné jídlo je hlavním prvkem pro úspěch kulturistiky! S inovativním zdrojem bílkovin, ve spojení se správnými sacharidy, jsme vytvořili jedinečný produkt na trh.

Doporučené dávkování:

Smíchejte 1 odměrku (65g) ve 250-350 ml vody. Konzumujte 1-2 dávky denně.

Balení: 1430 g

Minimální trvanlivost: Viz. obal

Upozornění:

Doplněk stravy, se sladidly, vhodné zejména pro sportovce. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Upozornění pro alergiky: 

Alergeny ve složení produktu tučně zvýrazněny. Vyráběno v závodě, kde se zpracovávají vejce, arašídy, ryby a sója. 

Naše hodnocení

Star mask
Průměr: 0.00
Hlasovalo: 0 lidí

Recenze/zkušenosti

Máš dotaz k produktu? Nebo bys jen rád/a napsal/a svou zkušenost? Pošli nám recenzi nebo komentář k tomuto produktu.

Podobné produkty