Aktin Spoko 150 g

Aktin Spoko - přírodní přípravek na zklidnění a uvolnění stresu V dnešní rychlé a hektické době zažíváme stres téměř na každém kroku. Ten se nasčítá ...více

Výrobce: Brand
od 0 Kč

Kde koupit

Bohužel jsme k produktu nenašli žádný obchod.

Popis produktu

Aktin Spoko - přírodní přípravek na zklidnění a uvolnění stresu

V dnešní rychlé a hektické době zažíváme stres téměř na každém kroku. Ten se nasčítá a může mít poté negativní vliv jak na psychický, tak i fyzický stav našeho těla, a tím nám bránit v dosahování těch nejlepších výsledků ve všech odvětvích. Tělo není stroj a potřebuje odpočívat, regenerovat a relaxovat, aby mohlo nabrat nové síly. 

 

Proto jsme vyvinuli Aktin Spoko, který má za cíl nás co nejvíce zklidnit a zharmonizovat. K tomu poslouží synergická kombinace 2 bylin a 2 dalších přírodních látek. Čeká tě náročný den v práci nebo se připravuješ na státnice? Počítáš každý večer před spaním tisíce oveček? Vyzkoušej Aktin Spoko a uvidíš, jak budeš Spokojený.

 

Harmonické spojení bylin kozlíku a meduňky

Kozlík lékařský působí synergicky s meduňkou lékařskou a postarají se o zklidnění nervové soustavy. Mají také pozitivní vliv na kvalitu spánku a celkovou relaxaci. Kozlík se často využívá také při nadýmání a meduňka zase bojuje proti nadměrnému stresu a dodává svěží citronovou chuť.

 

Bylinkami to ovšem nekončí

Látka theanin je aminokyselina, která pochází z rostlin a používá se především pro svoje relaxační a uklidňující účinky. Kromě toho ti také zajistí lepší kontrolu nad tvojí náladou a pozitivně působí i na soustředění.

 

Hořčík je zde obsažený v té nejlépe vstřebatelné formě bisglycinátu. Tato minerální látka má v těle několik důležitých funkcí. Přispívá například k normální činnosti nervové soustavy a svalů, k normální psychické činnosti a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Tím dokáže napomáhat ke zmírnění stresu a podrážděnosti a také ke zlepšení kvality spánku.

 

Aktin Spoko v bodech:

  • přírodní přípravek pro zklidnění a uvolnění těla
  • obsahuje synergickou kombinaci 4 osvědčených látek
  • přispívá ke kvalitnějšímu spánku a relaxaci
  • přispívá k normální činnosti nervové soustavy a svalů
  • napomáhá k redukci stresu a napětí
  • neobsahuje konzervanty, umělá barviva a aromata
  • vhodné pro vegany
Star mask
Průměr: 0.00
Hlasovalo: 0 lidí

Recenze/zkušenosti

Máš dotaz k produktu? Nebo bys jen rád/a napsal/a svou zkušenost? Pošli nám recenzi nebo komentář k tomuto produktu.

Podobné produkty