Aktin Spokojená 60 kapslí

Aktin Spokojená - komplex účinných látek, které zajistí tvou spokojenost i v tom nejméně komfortním období měsíce Buď Spokojená i v tom nejméně komfortním období ...více

Výrobce: Brand
od 0 Kč

Kde koupit

Bohužel jsme k produktu nenašli žádný obchod.

Popis produktu

Aktin Spokojená - komplex účinných látek, které zajistí tvou spokojenost i v tom nejméně komfortním období měsíce

Buď Spokojená i v tom nejméně komfortním období měsíce, které provází řada fyzických i psychických neduhů. Spokojená je bylinný komplex doplněný o vitamin B6 a minerály z 6 pečlivě vybraných látek, které ti pomohou podpořit tvůj menstruační komfort.

Směs účinných, vzájemně se doplňujících bylin a přírodních extraktů

Jádro našeho produktu tvoří extrakt z drmku obecného. Ačkoliv se může zdát použité množství na dávku relativně nízké, jedná se o účinný a koncentrovaný extrakt a díky tomu užité množství bohatě stačí. Drmek se na "ženské problémy" používá již od nepaměti a jeho účinky jsou podloženy i vědeckými studiemi.

Extrakt z kůry bílé vrby je dalším, čistě přírodním výtažkem, který obsahuje celou řadu látek, z nichž nejznámější látkou je salicin. Salicin je přírodní a zcela bezpečná obdoba léku aspirin, který působí protizánětlivě a pomáhá tlumit bolest.

Meduňka lékařská je třetí přírodní látkou, která celou směs doplňuje svými všeobecně známými zklidňujícími a relaxačními účinky.

Bylinkami to nekončí, tvou spokojenost podpoří také minerály a vitaminy

Nemůžeš se v období před menstruací nabažit sladkého? Jedním z důvodů, proč k tomu dochází, je kolísání krevního cukru. Hlavním důvodem, proč jsme do naší směsi zařadili chróm, jsou dvě podstatné úlohy, které plní a které tento problém řeší - správný metabolismus základních živin a udržování normální hladiny glukózy v krvi.

Únava, vyčerpání a kolísání nálady, to jsou další časté neduhy provázející období před i při menstruaci. A právě proto jsme přidali hořčík a vitamin B6, látky, které mimo jiné přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální psychické činnosti. Vitamin B6 navíc také přispívá k regulaci hormonální soustavy.

Aktin Spokojená v bodech:

  • bylinný komplex pro podporu menstruačního komfortu
  • s vitaminem B6 a minerály
  • s obsahem látek přispívajících ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • napomáhá udržování normální hladiny glukózy v krvi
  • látky oveřené vědeckými studiemi ve spojitosti s menstruačním komfortem
  • vhodné pro vegany
Star mask
Průměr: 0.00
Hlasovalo: 0 lidí

Recenze/zkušenosti

Máš dotaz k produktu? Nebo bys jen rád/a napsal/a svou zkušenost? Pošli nám recenzi nebo komentář k tomuto produktu.

Podobné produkty