Prom-IN BCAA maximal 2:1:1 + Nitric oxide 240 tablet

BCAA MAXIMAL 2:1:1 + nitrix oxide - Větvené aminokyseliny chrání svalovou hmotu před devastací. Již toto krátké konstatování by bylo dobrým důvodem k jejich suplementaci. ...více

Výrobce: Brand
od 329 Kč

Kde koupit

Popis produktu

BCAA MAXIMAL 2:1:1 + nitrix oxide - Větvené aminokyseliny chrání svalovou hmotu před devastací. Již toto krátké konstatování by bylo dobrým důvodem k jejich suplementaci. Leucin, izoleucin a valin (označované společně anglickou zkratkou BCAA) patří mezi osm esenciálních aminokyselin, které musí být přijímány potravou, protože si je organismus nedokáže vyrobit. Ovšem i mezi nimi mají výjimečné postavení, protože ve spektru ostatních aminokyselin tvořících svalovou bílkovinu zaujímají celou třetinu! V přirozené formě jich je právě nejvíce v syrovátkové bílkovině a proto jsou proteinové koncentráty firmy Promil řady Laktofit tak kvalitní.

Ojedinělé je zkombinování větvených aminokyselin BCAA + nitrix oxide (arginin–alfa-ketoglutarátem). Tato sůl argininu má zcela výjimečnou vlastnost: v buňkách endotelu cév vytváří oxid dusnatý, látku, která v organismu má tolik pozitivních zdravotních účinků, že za její objevení byla udělena Nobelova cena za medicínu. Nás především zajímá skutečnost, že jejím působením se rozšiřují cévy a zlepšuje se prokrvení pracujících svalů. Tím se k nim dostává mnohem více kyslíku a výživných látek – a samozřejmě větvených aminokyselin. Kombinace BCAA a arginin–alfa–ketoglutarátu je tedy unikátní a podstatně zvyšuje efekt a využití přijímaných větvených aminokyselin.

 

Složení:

Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota 1680 kJ
Bílkoviny - proteiny 98 g
Aminokyseliny v 1 kapsli:
L-Isoleucin 100 mg
L-Leucin 200 mg
L-Valin 100 mg
Obsah ostatních účinných látek v 1 kapsli:
Arginin alfa-ketoglutarát 100 mg

 

Dávkování:

V tréninkové dny 3 až 5 gramů zhruba 60 minut před tréninkem a dalších 3 až 5 gramů ihned po tréninku. V dny odpočinku tyto dvě dávky s proteinovým jídlem (koktejlem). Celková denní dávka by neměla překročit 10 gramů.

Star mask
Průměr: 3.00
Hlasoval: 1 člověk

Recenze/zkušenosti

Roman Mašek
Červen 4, 2016
Thumbs up Doporučuje produkt
Hodnocení celkem:
Star mask

Dejme tomu, že pociťuji lehkou účinnost pokud dávkuji v 2/3 treninku. V denní doporučené dávce je však hodnota aminokyselin nízká oproti potřebám regenerace nebo i některým konkurenčím výrobkům.

Souhlasím(0)
Nesouhlasím(0)

Podobné produkty