Big Zone Invictus G.D.A

Hledáte smysluplný popis položky? Podrobná a komplexní prezentace potravin nebo doplňků stravy již podle současného práva EU a nařízení o zdravotních tvrzeních bohužel není možná. ...více

Výrobce: Brand
od 899 Kč

Kde koupit

Popis produktu

Hledáte smysluplný popis položky? Podrobná a komplexní prezentace potravin nebo doplňků stravy již podle současného práva EU a nařízení o zdravotních tvrzeních bohužel není možná. Nařízení o ochraně zdraví upravuje označování potravin a reklamu na potraviny s ohledem na informace o výživě a zdraví. Pouze informace, které jsou v komunitním seznamu nařízení o zdravotních tvrzeních „2011“ !!! jsou povoleny a mohou být použity.

Máme bohužel svázané ruce a my vám nesmíme poskytovat informace, které pocházejí z celosvětově uznávaných současných studií.

Doporučené dávkování:

  • Užívejte 1 kapsli denně s dostatečným množstvím tekutiny.

Upozornění: Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, pečlivě uzavřené, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Doplněk stravy. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Naše hodnocení

Star mask
Průměr: 0.00
Hlasovalo: 0 lidí

Recenze/zkušenosti

Máš dotaz k produktu? Nebo bys jen rád/a napsal/a svou zkušenost? Pošli nám recenzi nebo komentář k tomuto produktu.

Podobné produkty

Žádné

Sleva 8% na tvůj nákup

Close
Slevový kód:
číslo ISIC karty
(Klikni sem pro použití)
Jak použít kupón:

Sleva 8 % pro nové klienty a 3 % pro přihlášené klienty e-shopu. V objednávce stačí zadat číslo ISIC karty.