Bulk Powders Pro Series Prom3ga 90 Kapslí

BULK POWDERS PRO SERIES PROM3GA 90 KAPSLÍ Kombinace vysoce koncentrovaného rybího tuku Omega 3 s vitamínem D3 a přírodním astaxantinem. PROM3GA je pravděpodobně nejlepším doplňkem ...více

Výrobce: Brand
od 0 Kč

Kde koupit

Bohužel jsme k produktu nenašli žádný obchod.

Popis produktu

BULK POWDERS PRO SERIES PROM3GA 90 KAPSLÍ

Kombinace vysoce koncentrovaného rybího tuku Omega 3 s vitamínem D3 a přírodním astaxantinem. PROM3GA je pravděpodobně nejlepším doplňkem rybího tuku ve Velké Británii. Všechny přísady byly přidány z nejlepších surovin na trhu, což vedlo k řadě výhod. Patří mezi ně podpora normální funkce srdce a svalů, zdravý imunitní systém a zdravé kosti.

Tento doplněk je zabalen do blistrovém farmaceutickém balení. Nejenže je udržuje v čerstvém stavu, ale také zajišťuje, že jsou zcela nepropustné. Do tobolek byla přidáa esence ze sladkého pomeranče, která zabraňuje zápachu.

Složení: 

Koncentrovaný a čištěný Omega 3 rybí olej (rybí olej, antioxidant (směsné tokoferoly)), tobolka kapslí (želatina, glycerol, sladký pomerančový olej), vitamín D3 (triglyceridy středního řetězce, cholekalciferol, antioxidant (DL alfa tokoferol)),astaxantin (Přírodní astaxantinový oleoresin, extra panenský olivový olej, antioxidant (přírodní rozmarýnový extrakt)).

Ve třech kapslí:

Omega 3 rybí olej 3300 mg (EPA 1080 mg, DHA 720 mg), Vitamin D3 4500 IU, Astaxanthin 300 μg

Prom3ga v bodech:

  • 3300 mg omega 3 v denní dávce
  • Podpora cévního systému
  • Podpora imunitního systému
  • Podpora při nárůstu svalové hmoty

Prom3ga je vedoucím suplementem rybího oleje na trhu, který poskytuje více než 3300 mg rybího tuku Omega 3 v kombinaci s 4500 IU vitaminu D3 a 300 μg přírodního astaxantinu. Tato jedinečná kombinace přísad podporuje normální funkci srdce, normální funkci svalů, normální zdraví kostí a zdravý imunitní systém.

Dávkování:

Užívejte 1 tobolku 3x denně

Star mask
Průměr: 0.00
Hlasovalo: 0 lidí

Recenze/zkušenosti

Máš dotaz k produktu? Nebo bys jen rád/a napsal/a svou zkušenost? Pošli nám recenzi nebo komentář k tomuto produktu.

Podobné produkty