Extrifit E.NOX Shock 690 g Pomeranč

E.nox ® Shock je přípravek určený pro maximalizaci silového výkonu, stimulaci vysoké intenzity tréninku a maximálního napumpování a prokrvení svalů. Je stimulantem produkce NO (oxidu ...více

Výrobce: Brand
od 799 Kč

Kde koupit

Popis produktu

E.nox ® Shock je přípravek určený pro maximalizaci silového výkonu, stimulaci vysoké intenzity tréninku a maximálního napumpování a prokrvení svalů. Je stimulantem produkce NO (oxidu dusnatého). Pro účinnost výrobku je důležitá také sacharidová složka: uhlovodan isomaltulóza (palatinóza), oligosacharid maltodextrin a dextróza jako rychlý zdroj energie. E.nox ® Shock má formu prášku, který snadno rozpustíte ve vodě, výborně chutná a můžete jej okamžitě konzumovat.

E.nox ® Shock je představitelem nejmodernější generace produktů na bázi NO. Obsahuje unikátní kombinaci účinných látek ve vysokém množství: arginin AKG - alfaketoglutarát (10870 mg ve 100 g produktu), arginin bázi (4348 mg ve 100 gramech produktu), citrulin (6522 mg ve 100 gramech produktu) a beta alanin (8696 mg ve 100 g produktu). Chcete poznat novou dimenzi tréninků, intenzitu, jakou jste ještě nezažili? Toužíte po maximálním napumpování svalů? E.nox ® Shock je oblíbeným suplementem ve své kategorii, využívají jej naši kulturisté, jako jsou Petr Března nebo Slavoj Bednář.

Kreatinový zdroj svalové síly = 13 044 mg! 

Dále E.nox ® Shock obsahuje vysokou dávku tří nejlepších forem kreatinu. Zcela novým typem kreatinu je kreatin AKG - alfaketoglutarát (4348 mg ve 100 g produktu), který je "hitem" nové doby mezi kreatinovými suplementy, trikreatin malát (4348 mg ve 100 g produktu) a kreatin monohydrát (Creapure ®) (4348 mg ve 100 g produktu). 

Nabuzení do tréninku = 5217 mg! 

Pro maximální nasazení a koncentraci při tréninku obsahuje E.nox ® Shock také komplex stimulačních látek: taurin (4348 mg ve 100 g produktu = 2000 mg v 1 dávce), kofein (100 mg v 1 dávce produktu) a přírodní stimulant extrakt ze zeleného čaje.

Palatinózová sacharidová báze s postupným uvolňováním energie: 

Pro účinek výrobku E.nox ® Shock je důležitá také jeho sacharidová složka – tvoří ji revoluční uhlovodan isomaltulóza (palatinóza). Palatinóza je výborným zdrojem energie pro sportovce a osoby při zvýšené tělesné zátěži. Konzumace potravin a nápojů obsahujících palatinózu vede k omezení nárůstu hladiny glukózy v krvi po jejich konzumaci v porovnání s potravinami a nápoji obsahujícími cukr (má nižší hodnotu glykemického indexu). Je možné ji přijímat před tréninkem, v jeho průběhu i po něm. Palatinózu doplňuje známý oligosacharid maltodextrin a dextróza jako rychlý zdroj energie. Tato kombinace sacharidů Vám zajistí dostatek energie v průběhu celého tréninku a zároveň je důležitá pro ideální účinek kreatinové složky E.NOX Shock.

Doporučené dávkování: 

1 odměrka = 15,3 g

1 dávka = 3 odměrky (45,9 g) nebo 1 sáček (46 g)

kondiční sportovci: užívejte 2 odměrky E.nox ® Shocku 15 - 20 minut před tréninkem

pokročilí a výkonnostní sportovci: užívejte 3 odměrky 15 - 20 min před tréninkem

E.nox ® Shock má formu prášku, který snadno rozpustíte ve vodě, výborně chutná a můžete jej okamžitě konzumovat

2 - 3 odměrky E.nox ® Shock rozmíchejte ve 300 - 400 ml vody

obsah připraveného nápoje je určen k přímé konzumaci

Složení: 

Jablko 

L-arginin AKG - alfaketoglutarát, beta alanin, L-citrullin DL-malát, kreatin AKG - alfaketoglutarát, arginin báze, kreatin monohydrát (Creapure ®), tri-kreatin malát, taurin, extrakt ze zeleného čaje (40 % přírodního kofeinu), kofein bezvodý

přídatné látky (sestupně): dextróza, maltodextrin, palatinóza (isomaltulóza), kyselina citronová, aroma, sukralóza (sladidlo), špenátový extrakt (přírodní barvivo)

Černý rybíz 

L-arginin AKG - alfaketoglutarát, beta alanin, L-citrullin DL-malát, kreatin AKG - alfaketoglutarát, arginin báze, kreatin monohydrát (Creapure ®), tri-kreatin malát, taurin, extrakt ze zeleného čaje (40 % přírodního kofeinu), kofein bezvodý

přídatné látky (sestupně): dextróza, fosforečnan vápenatý (protispékavá látka), maltodextrin, Palatinose ® (isomaltulóza), kyselina citronová (regulátor kyselosti), aroma, oxid křemičitý (protispékavá látka), sukralóza, Splenda ® (sladidlo), steviol-glykosidy (sladidlo z rostliny stévie - přírodního původu), extrakt z červené řepy (přírodní barvivo)

Višeň 

L-arginin AKG - alfaketoglutarát, beta alanin, L-citrullin DL-malát, arginin báze, taurin, kreatin monohydrát (Creapure ®), kreatin AKG - alfaketoglutarát, tri-kreatin malát, extrakt ze zeleného čaje (30 % přírodního kofeinu), kofein bezvodý

přídatné látky (sestupně): dextróza, fosforečnan vápenatý (protispékavá látka), kyselina citronová (regulátor kyselosti), maltodextrin, Palatinose ® (isomaltulóza), aroma, oxid křemičitý (protispékavá látka), extrakt z červené řepy (přírodní barvivo), sukralóza (sladidlo), Splenda ® (sladidlo), steviol-glykosidy (sladidlo z rostliny stévie - přírodního původu)

Pomeranč 

sestupně: L-arginin AKG - alfaketoglutarát, beta alanin, L-citrullin DL-malát, arginin báze, taurin, kreatin monohydrát (Creapure (R)), kreatin AKG - alfaketoglutarát, tri-kreatin malát, extrakt ze zeleného čaje (30 % kofeinu), kofein bezvodý

přídatné látky (sestupně): dextróza, fosforečnan vápenatý (protispékavá látka), kyselina citronová (regulátor kyselosti), maltodextrin, Palatinose ® (isomaltulóza), aroma, oxid křemičitý (protispékavá látka), beta karoten (přírodní barvivo), sukralóza, Splenda ® (sladidlo), steviol-glykosidy (sladidlo z rostliny stévie - přírodního původu)

Upozornění: 

Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, pečlivě uzavřené, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců. Určeno pro zvláštní výživu. Nevhodné pro děti a mládež do 18 let, těhotné a kojící ženy. Nevhodné při metabolických poruchách se zvýšenou hladinou argininu. Nevhodné pro diabetiky a osoby s respiračním onemocněním (např. astma), onemocněním srdce, cév, jater a ledvin a poruchami krevního tlaku. 

Upřesnění: 

produkt je vhodný i pro sportovce na bezlepkové dietě

Informace: 

potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce

před použitím čtěte pečlivě informace a upozornění na etiketě výrobku

nepřekračujte doporučené denní dávkování uvedené na etiketě výrobku

Upozornění: 

obsahuje kofein - není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy

není vhodné pro osoby s vysokým krevním tlakem či jinými kardiovaskulárními potížemi

Tabulka nutričních hodnot:

 

 

 

 15,3 g   

 jablkočerný rybízvišeňpomeranč

 

energetická hodnota

195 kJ/46 kcal

195 kJ/46 kcal

195 kJ/46 kcal

195 kJ/46 kcal

 

 

bílkoviny

0 g

0 g

0 g

0 g

 

 

sacharidy

5,8 g

5,8 g

5,8 g

5,8 g

 

 

- z toho cukry

5 g

5 g

5 g

5 g

 

 

tuky

0 g

0 g

0 g

0 g

 

 

- z toho nasycené mastné kyseliny

0 g

0 g

0 g

0 g

 

 

vláknina

0 g

0 g

0 g

0 g

 

 

sůl

0 g

0 g

0 g

0 g

 

 

 

 

Přehled účinných látek:

 

 

 

 

 46 g

 

Pumping 4 Matrix

14000 mg

 

 

L-arginin AKG

5000 mg

 

 

L-arginin báze

2000 mg

 

 

- volný, čistý L-arginin

5280 mg

 

 

L-citrulin DL-malát

3000 mg

 

 

- volný, čistý L-citrulin

2100 mg

 

 

beta alanin

4000 mg

 

 

Creatine 3 Matrix

6000 mg

 

 

kreatin AKG

2000 mg

 

 

kreatin monohydrát (Creapure ®)

2000 mg

 

 

tri-kreatin malát

2000 mg

 

 

Energy and Mental Focus

2500 mg

 

 

taurin

2000 mg

 

 

extrakt ze zeleného čaje

400 mg

 

 

kofein bezvodý

100 mg

 

 

Star mask
Průměr: 0.00
Hlasovalo: 0 lidí

Recenze/zkušenosti

Máš dotaz k produktu? Nebo bys jen rád/a napsal/a svou zkušenost? Pošli nám recenzi nebo komentář k tomuto produktu.

Podobné produkty