Extrifit Hellnox 620g Jablko

Hellnox ® je profesionální předtréninkový přípravek z nejvyšší kategorie stimulantů produkce NO (oxidu dusnatého). Hellnox ® je určený pro maximalizaci silového výkonu, maximální napumpování svalů ...více

Výrobce: Brand
od 959 Kč

Kde koupit

Popis produktu

Hellnox ® je profesionální předtréninkový přípravek z nejvyšší kategorie stimulantů produkce NO (oxidu dusnatého). Hellnox ® je určený pro maximalizaci silového výkonu, maximální napumpování svalů a stimulaci vysoké intenzity tréninku. Hellnox ® obsahuje efektivní kombinaci vysokých dávek látek stimulujících produkci NO (oxidu dusnatého) doplněnou o zdroje sacharidů - isomaltulózu (palatinóza), maltodextrin a dextrózu, volné aminokyseliny (BCAA, L-glutamin), Creapure ® (německý kreatin monohydrát nejvyšší čistoty) a stimulační látky - taurin, kofein a extrakt ze zeleného čaje. Unikátní je obsah patentované složky ActiNOS ® (selektivní nitro peptidy a frakce modifikovaného, částečně hydrolyzovaného syrovátkového isolátu). Nyní Vám přinášíme v tomto produktu inovaci. Výrobce ActiNOS ® vyvinul novou, daleko koncentrovanější formu nitro peptidů (označovanou také jako CFM Nitro P), a tu jsme použili v produktu Hellnox ®! V inovovaném Hellnox ®u ® bylo také použito sladidlo z rostliny stévie, které je přírodního původu.

Pro růst svalů jsou zapotřebí proteiny. Ty jsou jasné. Dáte WPC 80, Hydro, Long ® 80 nebo Iso 90. Tady není co řešit. Prostě protein 3x denně. Pak sacharidy. 200 gramů lehké váhy a až 1000 gramů na den těžkotonážníci. Pak co nejefektivněji zabudovat protein a cukr do svalu a donutit ho k růstu. Zase jednoduché: cvičit na maximum a vytvořit pořádný stimul tvrdým tréninkem. Hotovo. Nebo ne? Přece protein + cukr + trénink = RŮST svalů, nebo ne? 

Jenže ono to pořád nějak neroste. Nebo trochu ano, ale tak nějak pomalu. 

Ale Vy chcete svaly rychle. No, tak to urychlíme: nasaďte Hellnox ®! 

Absolutní novinka od Extrifitu je opravdu průlomová. Něco tak komplexního a strašlivě silného jste ještě neviděli. V produktu Hellnox ® je vše, co musí mít sval pro svůj rychlý růst. A vše ve volných formách, a dokonce ve formě nitropeptidů - tzn. těch nejmenších částeček, které bleskově frčí živit sval. Žádné trávení, nic. Hned do svalu. 

Takže co Hellnox ® umí, co dělá a proč Vám ušetří spoustu peněz: 

1. Nakopává - a to tak, že Vám není takzvaně blbě (jak to dělají špatně sestavené nakopávače). Hellnox ® Vás velmi jemně probudí, nastaví Vás do pohotovostního režimu a rozproudí Vám krev. Ten pocit je doslova hmatatelný a velmi příjemný. Zvedne Vám sebevědomí. Chcete jít hned makat! Někteří kluci z Extrifit Teamu referovali toto: "Člověče, já si to dal a měl chuť dát někomu přes držku." Vtipné, trochu vulgární, ale pravdivé. Opravdu je to takový zajímavý stav, kdy cítíte - NĚCO SE DĚJE! - a je to příjemné. Pozor! Nečekejte na trénink dlouho, běžte do 20 minut makat. Pokud nevybijete vlnu energie, kterou Vám Hellnox ® dá, hned v tréninku, může Vás ta vlna rozhodit. Tak je to silné! Takže vyzkoušejte 1 - 2 - 3 odměrky a zjistěte svou toleranci. Jakmile ucítíte nástup účinku, hned začněte makat.

2. Pumpuje - strašně moc! Proč? Protože v pumpovacím mixu výrobku Hellnox ® je opravdu bez přehánění nejdokonaleji vymakaná směs toho nejlepšího, co pro prokrvení a napumpování svalů existuje! A to ve strašně velké dávce. Hellnox ® v sobě v denní dávce (3 odměrky) kombinuje absolutní TOP látku ActiNOS ® (neboli CFM Nitro P) v množství 170 mg s L-citrulinem v množství 4500 mg, beta alaninem v množství 4500 mg a argininem AKG (alfa-ketoglutarát) a argininem base (krystalický arginin) v rekordním množství 7000 mg! Celkem tedy pumpovací a prokrvovací nálož v celkovém množství 16170 mg! Toto nemá obdoby, jen se podívejte na etikety jiných produktů této kategorie - Hellnox ® nesnese srovnání s ničím, co jste dosud viděli.

K čemu je Vám vlastně prokrvení a napumpování? 

Tak zaprvé - k dobrému pocitu skvěle odjetého tréninku. K super pocitu, že jste to odmakali dobře. Svaly plné krve, napráskané bicepsy, které ani nejdou ohnout. Tenhle pocit je k nezaplacení. S produktem Hellnox ® ho teď zažijete každý trénink. 

A zadruhé - ta krev, která Vám díky suplementu Hellnox ® pumpuje v rozšířených řečištích žil a natlakovaných svalových buňkách - tak tato krev v sobě váže vše, co jste do těla dodali jídlem. Pokud jste nesnědli dost proteinů a cukrů, o kterých píšeme nahoře, tak Vám je napumpování na nic. Pokud jste ale vypili dost proteinů, pak je to super a tyto proteiny díky produktu Hellnox ® teď krmí Vaše svaly. A řádně rozprouděné a nakrmené svaly ROSTOU! Hellnox ® tímto rozhodně nekončí! Naopak. Je to jen začátek výrobku Hellnox ®! To nejzajímavější teprve přijde. 

3. Anabolické a antikatabolické volné (free form) aminokyseliny

Pokud máte dost peněz na proteiny, je to fajn, pokud ne, nekupujte je a kupte pouze Hellnox ®. Jak to? Takto: Hellnox ® má v sobě obrovské dávky toho, co svalům chutná nejvíc a po čem taky nejvíc rostou. Jsou to volné aminokyseliny. Ale tady opravdu pozor! My jsme v suplementu Hellnox ® použili doslova volné (free form) aminokyseliny nikoliv jen na ozdobu, ale musíte počítat s tím, že Hellnox ® v sobě obsahuje doslova megadávky. Ve 3 odměrkách (denní dávka pro pokročilé) je 10 gramů volných aminokyselin, 5 gramů krystalického glutaminu (aminokyselina, kterou je tvořen sval ze 70 %) a 5 gramů krystalických BCAA ve správném poměru 2:1:1 (dva díly leucinu, díl isoleucinu a díl valinu). 

Tyto aminokyseliny proudí v rozšířených řečištích žil Vašich napumpovaných svalů a strašně rychle se dostávají do svalů. Je to jejich potrava. IHNED! Žádné trávení, nic! Hned při tréninku Vám do svalů teče 10 gramů čistých aminokyselin glutaminu a BCAA. V tom je kouzlo kombinace pumpováku s vysokým obsahem volných aminokyselin. Regenerační schopnost volných aminokyselin navíc způsobí, že nebudete druhý den totálně rozlámaní. Budete fit! Jen příjemná bolest svalů zůstane. 

4.Energie z matrixu sacharidů: pomalé + střední + rychlé sacharidy obsahuje Hellnox ® v poměru 3:2:1. Třemi díly je zastoupena palatinóza (izomaltulóza), špičkový sportovní sacharid, který má nízký glykemický index, uvolňuje se pomalinku a přitom Vám dává tolik energie jako jednoduchý cukr. V produktu Hellnox ® je ho v jediné odměrce 3111 - 3256 mg (záleží na příchuti a ve třech 9334 mg - 9768 mg. Dva díly maltodextrinu a jeden díl dextrózy způsobí optimální vyplavování energie a zajistí ideální nástup účinku suplementu Hellnox ®.

5.Kreatin - Creapure ® - síla, síla a zase síla - německý 100 % čistý kreatin monohydrát, chráněný ochrannou známkou! V produktu Hellnox ® je ho rovných 5 gramů v denní dávce (3 odměrky). Žádný lepší kreatin jednoduše není, takže pro Hellnox ® jediná volba.

Hellnox ® = úspora peněz! 

nemusíte kupovat glutamin (v suplementu Hellnox ® ho je 5000 mg v denní dávce)

nemusíte kupovat BCAA (v suplementu Hellnox ® je jich 5000 mg v denní dávce)

nemusíte kupovat nabuzováky do tréninku (v suplementu Hellnox ® je jich 2450 mg v denní dávce)

nemusíte kupovat kreatin (v suplementu Hellnox ® je ho 5000 mg v denní dávce - Creapure ®)

a už vůbec nekupujte žádné "jako" NO produkty, když je tu Hellnox ®

Hellnox ® není jen pro pokročilé! 

Sledujte tabulku na zadní straně obalu. Vzhledem k síle suplementu Hellnox ® jsme rozdělili dávkování pro: 

začátečníky (1 odměrka) - vystačí na 31 skvělých tréninků, to znamená na tři a půl měsíce, pokud trénujete 2x týdně, nebo na dva a půl měsíce, pokud trénujete 3x týdně

pokročilé (2 odměrky) - vystačí na 15 skvělých tréninků

kulturisty (3 odměrky) - vystačí na 10 skvělých tréninků

Složení a obsah látek je vypsán do nejmenších detailů a každý tak naprosto přesně ví, kolik které účinné látky každá dávka obsahuje. Žádné mlžení, žádné tajemné směsi. Hellnox ® = víte, co jíte! 

Hellnox ® prostě musíte vyzkoušet. My v Extrifitu a Extrifit teamu jsme z výrobku Hellnox ® prostě nadšeni. Máme nejlepší NO produkt ze všech! Pokud si nejste jisti, jestli máte do suplementu Hellnox ® investovat, spojte se třeba tři kamarádi z posilovny a kupte jeden kus. Pak se rozhodnete. Nebo si nechte v posilovně namíchat dávku, běžte cvičit a pak kupte celé balení. Účinek je opravdu HELL (peklo). 

Doporučené dávkování: 

1 - 3 odměrky (20 - 60 g) produktu Hellnox ® rozmíchejte ve 100 - 300 ml vody

obsah připraveného nápoje je určen k přímé konzumaci

dávku užívejte 15 - 20 minut před tréninkem

začátečníci: užívejte 1 odměrku produktu Hellnox ®

kondiční sportovci: užívejte 2 odměrky produktu Hellnox ®

pokročilí a výkonnostní sportovci: užívejte 3 odměrky produktu Hellnox ®

Složení: 

Jablko

Palatinose ® (isomaltulóza), maltodextrin, Creapure ® (kreatin monohydrát nejvyšší čistoty), L-arginin alfaketoglutarát, L-glutamin, L-citrulin DL-malát, beta alanin, dextróza, L-leucin, taurin, L-arginin báze, L-valin, L-isoleucin, extrakt ze zeleného čaje, nitropeptidy patentově chráněné ActiNOS ®, kofein bezvodý

přídatné látky (sestupně): fosforečnan vápenatý (protispékavá látka), aroma, kyselina citronová (regulátor kyselosti), oxid křemičitý (protispékavá látka), sukralóza Splenda ® (sladidlo), špenátový extrakt (přírodní barvivo), steviolyglykosidy (sladidlo z rostliny stévie - přírodního původu)

Pomeranč 

Palatinose ® (isomaltulóza), maltodextrin, dextróza, Creapure ® (kreatin monohydrát nejvyšší čistoty), L-arginin alfaketoglutarát, L-glutamin, L-citrulin DL-malát, beta alanin, L-leucin, taurin, L-arginin báze, L-valin, L-isoleucin, extrakt ze zeleného čaje, nitropeptidy patentově chráněné ActiNOS ®, kofein bezvodý

přídatné látky (sestupně): fosforečnan vápenatý (protispékavá látka), kyselina citronová (regulátor kyselosti), oxid křemičitý (protispékavá látka), aroma, beta karoten (přírodní barvivo), sukralóza Splenda ® (sladidlo), steviolyglykosidy (sladidlo z rostliny stévie - přírodního původu)

Višeň 

Palatinose ® (isomaltulóza), maltodextrin, Creapure ® (kreatin monohydrát nejvyšší čistoty), L-arginin alfaketoglutarát, L-glutamin, L-citrulin DL-malát, beta alanin, dextróza, L-leucin, taurin, L-arginin báze, L-valin, L-isoleucin, extrakt ze zeleného čaje, nitropeptidy patentově chráněné ActiNOS ®, kofein bezvodý

přídatné látky (sestupně): fosforečnan vápenatý (protispékavá látka), aroma, kyselina citronová (regulátor kyselosti), oxid křemičitý (protispékavá látka), extrakt z červené řepy (přírodní barvivo), sukralóza Splenda ® (sladidlo), steviolyglykosidy (sladidlo z rostliny stévie – přírodního původu)

Informace: 

potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce

upozornění pro alergiky: výrobek obsahuje bílkoviny z kravského mléka včetně laktózy

Informace: 

doplněk stravy

před použitím čtěte pečlivě informace a upozornění na etiketě výrobku

nepřekračujte doporučené denní dávkování uvedené na etiketě výrobku

Upozornění: 

obsahuje kofein - není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy

není vhodné pro osoby s vysokým krevním tlakem či jinými kardiovaskulárními potížemi

Tabulka nutričních hodnot:

 

 

 jablko, višeň   

 100 g20 g40 g60 g

 

energetická hodnota

1483 kJ/353 kcal

297 kJ/71 kcal

593 kJ/141 kcal

890 kJ/212 kcal

 

 

bílkoviny

55,2 g

11 g

22,1 g

33,1 g

 

 

sacharidy

33 g

6,6 g

13,2 g

19,8 g

 

 

tuky

0 g

0 g

0 g

0 g

 

 

 

Tabulka nutričních hodnot:

 

 

 pomeranč 

 100 g60 g

 

energetická hodnota

1288 kJ/307 kcal

773 kJ/184 kcal

 

 

bílkoviny

0,3 g

0,2 g

 

 

sacharidy

34 g

20 g

 

 

- z toho cukry

24 g

14 g

 

 

tuky

0,1 g

0 g

 

 

- z toho nasycené mastné kyseliny

0 g

0 g

 

 

vláknina

0,1 g

0 g

 

 

sůl

0,01 g

0,01 g

 

 

 

 Přehled účinných látek: 

 

 

 20 g40 g60 g

 

Extreme Pumping 5 Matrix

5390 mg

10780 mg

16170 mg

 

 

ActiNOS ®

57 mg

113 mg

170 mg

 

 

arginin AKG

1667 mg

3333 mg

5000 mg

 

 

arginin báze

667 mg

1333 mg

2000 mg

 

 

beta alanin

1500 mg

3000 mg

4500 mg

 

 

L-citrulin DL-malát

1500 mg

3000 mg

4500 mg

 

 

Creatine Fusion

1667 mg

3333 mg

5000 mg

 

 

Creapure ® (kreatin monohydrát)

1667 mg

3333 mg

5000 mg

 

 

Anabolic Amino Acid 4 Matrix

3333 mg

6667 mg

10000 mg

 

 

L-glutamin

1667 mg

3333 mg

5000 mg

 

 

L-leucin

833 mg

1667 mg

2500 mg

 

 

L-isoleucin

417 mg

833 mg

1250 mg

 

 

L-valin

417 mg

833 mg

1250 mg

 

 

celkem BCAA

1667 mg

3333 mg

5000 mg

 

 

celkem aminokyseliny

8381 mg

16763 mg

25144 mg

 

 

Energy & Mental Focus 3 Matrix

850 mg

1700 mg

2550 mg

 

 

kofein

50 mg

100 mg

150 mg

 

 

zelený čaj

133 mg

267 mg

400 mg

 

 

taurin

667 mg

1333 mg

2000 mg

 

 

Carbo Fusion 3:2:1 Matrix (pomeranč)

6223 mg

12446 mg

18669 mg

 

 

palatinóza

3111 mg

6223 mg

9334 mg

 

 

maltodextrin

2074 mg

4149 mg

6223 mg

 

 

dextróza

1037 mg

2075 mg

3112 mg

 

 

Carbo Fusion 3:2:1 Matrix (jablko)

6222 mg

12445 mg

18669 mg

 

 

palatinóza

3111 mg

6223 mg

9334 mg

 

 

maltodextrin

2074 mg

4148 mg

6223 mg

 

 

dextróza

1037 mg

2074 mg

3112 mg

 

 

Carbo Fusion 3:2:1 Matrix (višeň)

6255 mg

12509 mg

18764 mg

 

 

palatinóza

3135 mg

6269 mg

9404 mg

 

 

maltodextrin

2080 mg

4160 mg

6240 mg

 

 

dextróza

1040 mg

2080 mg

3120 mg

Star mask
Průměr: 0.00
Hlasovalo: 0 lidí

Recenze/zkušenosti

Máš dotaz k produktu? Nebo bys jen rád/a napsal/a svou zkušenost? Pošli nám recenzi nebo komentář k tomuto produktu.

Podobné produkty