GymBeam Kasein Micellar 1000g

Micelární kasein je suplement s obsahem bílkovin s postupným a rovnoměrným vstřebáváním živin. Díky tomu se hodí především před spaním, aby tělo v průběhu spánku ...více

Výrobce: Brand
od 519 Kč

Kde koupit

Bohužel jsme k produktu nenašli žádný obchod.

Popis produktu

Micelární kasein je suplement s obsahem bílkovin s postupným a rovnoměrným vstřebáváním živin. Díky tomu se hodí především před spaním, aby tělo v průběhu spánku zásobil bílkovinami potřebnými k růstu svalů a jejich regeneraci.

Jak hodnotíme micelární kasein od GymBeam? (Recenze)

Micelární kasein nejen na nabírání svalů 

Díky postupnému uvolňování, které trvá až 7 hodin, se nemusíte obávat katabolismu ani během spánku. Vaše svalová vlákna budou po celou noc zásobena dostatkem stavební hmoty pro růst i regeneraci. 

Mimo to ale bývá micelární kasein také velmi často doporučován lidem, kteří chtějí redukovat % svého tuku. Při trávení micelárního kaseinu totiž v žaludku vytvoří gelová hmota, která ve vás vyvolá pocit sytosti až na několik hodin. 

Kdy a jak micelární kasein používat? 

Micelární kasein má největší opodstatnění před spaním, ale je možné ho užívat kdykoliv, kdy potřebujete zasytit a nestíháte jíst běžnou stravu. 

Jedna dávka tohoto micelárního kaseinu představuje 33g.Doporučujeme ji rozmíchat ve 250ml studené vody nebo odtučněného mléka a ihned po připravení vypít.

Co micelární kasein obsahuje

V tomto suplementu je jediným zdrojem bílkovin micelární kasein, který je dále ochucen přírodními aromaty, xanthanovou gumou, v případě vanilky ještě barvivem kurkumin. Ke slazení byla použita sukralóza a acesulfam K.

Jaké jsou nutriční hodnoty?

Nutriční hodnoty 1 dávka (33 g)
Energetická hodnota 556 kJ / 131 kcal
Tuky 0,6 g
Sacharidy 3,9 g
Bíkoviny 25 g

Naše hodnocení

Star mask
Průměr: 0.00
Hlasovalo: 0 lidí

Recenze/zkušenosti

Máš dotaz k produktu? Nebo bys jen rád/a napsal/a svou zkušenost? Pošli nám recenzi nebo komentář k tomuto produktu.

Podobné produkty