Life Extension BioActive Complete B-Complex 60 kapslí

Získejte maximum z jednoho z nejlepších příznivců metabolismu a energie v přírodě: Vitamin B.  BioActive Complete B-Complex nabízí široké spektrum výhod, které mohou různé druhy ...více

Výrobce: Brand
od 325 Kč

Kde koupit

Popis produktu

Získejte maximum z jednoho z nejlepších příznivců metabolismu a energie v přírodě: Vitamin B. 

BioActive Complete B-Complex nabízí široké spektrum výhod, které mohou různé druhy vitaminu B poskytnout - a to s mnohem vyšší účinností než mnoho běžných doplňků vitaminu B. Od metabolické podpory po podporu zdraví srdce a nervů - díky všestrannosti vitaminu B je tento výživový zázrak opravdovým zázrakem. BioActive Complete B-Complex obsahuje všechny zdravotní přínosy spojené s vitaminem B v jediné receptuře.

Proč to funguje:

Vaše tělo potřebuje vitamíny B, aby pomohlo uvolnit energii z potravin, které jíte, jako jsou sacharidy, tuky a bílkoviny. Jinými slovy, vitamíny skupiny B pomáhají optimalizovat přeměnu potravin na energii ve vašem systému [1-3]. BioActive Complete B-Complex obsahuje vysoce účinnou dávku různých druhů vitaminu B a zajišťuje, že získáte všechny výhody, které vám vitamin B může poskytnout. Poskytuje vysokou účinnost v dávkách, které jsou vědecky studovány a formulovány s bioaktivními formami každé jednotlivé živiny obsažené v BioActive Complete B-Complex, což nakonec může pomoci potlačit nedostatek vitaminu B a poskytnout vám bezkonkurenční produkt.

Věda o produktu:

Vitamíny se účastní mnoha kritických metabolických funkcí v těle. Kyselina listová a vitamin B12 hrají roli při produkci červených krvinek [2]. BioActive Complete B-komplex může pomoci udržet správnou funkci orgánů a poskytnout další důležité výhody. Proto byste si měli zvolit tento komplex vitamínů B, abyste dostávali ideální dávku denních vitaminů B.


BioActive Complete B-Complex obsahuje:

 

 • Thiamin / vitamin B1 - který může pomoci přeměnit sacharidy na využitelnou energii pro vaše tělo.
 • Riboflavin / vitamin B2 - který se přeměňuje na aktivní formu zvanou riboflavin-5'-fosfát, kterou tělo používá k výrobě energie.
 • Niacin / vitamin B3 - který může podporovat zdravé reakce přenosu energie v buňkách. Může také ovlivnit zdravý metabolismus glukózy, tuků a alkoholu. Kromě toho může také podporovat zdravé hladiny cholesterolu.
 • Kyselina pantothenová / vitamin B5 - které mohou podporovat syntézu (hemoglobinu), hormonů, neurotransmiterů, oxidaci sacharidů a mastných kyselin.
 • Pyridoxin HCI a pyridoxal 5'-fosfát / vitamin B6 - které mohou pozitivně ovlivnit metabolismus aminokyselin a tuků. Spolu s vitaminem B5 mohou také podporovat syntézu neurotransmiterů a hemoglobinu. Kromě toho B6 také hraje roli v glukoneogenezi, tvorbě glukózy z jiných než sacharidových zdrojů.
 • Biotin - který hraje roli v metabolismu mastných kyselin. Hraje také roli při udržování metabolické homeostázy nebo rovnováhy mezi mnoha jedinečnými chemickými cestami a procesy vašeho těla.
 • Folát - který může pomoci udržovat produkci červených krvinek v normálním rozmezí. Může také pomoci vašemu tělu vytvářet a udržovat zdravou DNA.
 • BioActive Complete B-Complex dále obsahuje sloučeninu kyselina para-aminobenzoová (PABA), která může podporovat syntézu kyseliny listové.
 • Vitamin B12 - který je nezbytný pro zdravou činnost nervových buněk a podporuje zdraví srdce [4-7].
 • Inositol - který je životně důležitý pro přenos signálu vápníku a inzulínu.
 • Poznámka: Tato formulace byla sladěna s normami EU pro přísady potravinových doplňků, čímž je zajištěna nejvyšší možná účinnost přísad povolená v Nizozemsku a dalších zemích EU.

Doporučené dávkování:

 • Užívejte jednu kapsli denně s jídlem nebo podle doporučení lékaře.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou dávku. Při užívání doplňků výživy se poraďte se svým lékařem, pokud podstupujete léčbu onemocnění nebo jste těhotná nebo kojíte. Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Skladujte těsně uzavřené na chladném a suchém místě.

Odkazy na studie:

 1. Ann N Y Acad Sci. 1980;355:80-97.
 2. Int J Vitam Nutr Res Suppl. 1989;30:163-91.
 3. Curr Med Chem. 2016 Sep 20. [Epub ahead of print]
 4. Handb Exp Pharmacol. 2005;(170):325-38.
 5. Altern Med Rev. 2003 Feb;8(1):7-19.
 6. Lancet. 2002 Jan 19;359(9302):227-8.
 7. Asia Pac J Clin Nutr. 2007;16(1):103-9

Naše hodnocení

Star mask
Průměr: 0.00
Hlasovalo: 0 lidí

Recenze/zkušenosti

Máš dotaz k produktu? Nebo bys jen rád/a napsal/a svou zkušenost? Pošli nám recenzi nebo komentář k tomuto produktu.

Podobné produkty