Life Extension Enhanced Super Digestive Enzymes with Probiotics

V bodech: Pomáhá vstřebávat a využívat živiny z potravy, čímž podporuje trávicí systém Poskytuje enzymy, které štěpí bílkoviny, škroby, tuky, laktózu a rostlinná vlákna ...více

Výrobce: Brand
od 849 Kč

Kde koupit

Popis produktu

V bodech:

 • Pomáhá vstřebávat a využívat živiny z potravy, čímž podporuje trávicí systém
 • Poskytuje enzymy, které štěpí bílkoviny, škroby, tuky, laktózu a rostlinná vlákna
 • B. coagulans kolonizuje střeva zdravými probiotiky
 • Podporuje trávicí proces, zatímco také používá kmen probiotik zvaných B. coagulans, které podporují zdraví střev a potlačují nežádoucí střevní bakterie.

Stručný přehled zdravotních výhod:

Vylepšené super trávicí enzymy s probiotiky mohou pomoci podpořit proces trávení a rozložit jídlo. Kromě toho obsahuje také probiotikum B. coagulans, které dále podporuje zažívací trakt a současně potlačuje méně prospěšné střevní bakterie pro celkové lepší střevní zdraví, funkci a trávicí pohodlí.

Proč to funguje:

Trávicí enzymy jsou nezbytné pro vstřebávání živin z potravy a jejich použití v mnoha tělesných procesech [1,2]. Přirozený proces stárnutí však může bránit produkci trávicích enzymů, což ztěžuje tělu vstřebávání a využití živin z potravy [3,4]. To může mít za následek pocit nafouknutí a jiné zažívací potíže po jídle velkého jídla a způsobit nerovnováhu v zažívacím systému.

Vylepšené super trávicí enzymy s probiotiky poskytují pečlivě vybrané enzymy potřebné k podpoře přirozených procesů trávení, které štěpí potravu [5-8].

B. coagulans vytváří přirozený ochranný štít, který pomáhá odolávat trávení v žaludku a umožňuje mu kolonizovat ve střevech [9]. B. coagulans podporuje trávicí zdraví a také potlačuje méně prospěšné bakterie.

Věda o produktu:

Studie prokázaly, že enzymové doplňky mohou podporovat správné rozložení potravy, a tím optimalizovat trávení a vstřebávání živin [5-8]. Zatímco pankreatické enzymy proteáza, amyláza a lipáza štěpí bílkoviny, škroby a tuky, laktáza pomáhá při trávení mléčného cukru a celulázy při štěpení často těžko stravitelné rostlinné vlákniny.

Mnoho studií provedených na probiotikách uvádí jejich účinnost při zvládání běžných gastrointestinálních (GI) stavů. Spórotvorné bakterie, jako je Bacillus coagulans, mohou využít své vysoké schopnosti přežít k rychlému naočkování GI traktu zdravou flórou [9].

Doporučené dávkování:

 • Užívejte 1 kapsli jednou až dvakrát denně před nejtěžšími jídly nebo podle doporučení lékaře.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Pokud podstupujete léčbu onemocnění nebo jste těhotná nebo kojíte, poraďte se nejprve se svým lékařem. Doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Skladujte těsně uzavřené na chladném a suchém místě.

Odkazy na studie:

 1. Altern Med Rev. 2008 Dec;13(4):307-14.
 2. JOP. 2005 May 10;6(3):206-15.
 3. Int J Nurs Pract. 2006 Apr;12(2):110-8.
 4. Digestion. 1991;50:202-11.
 5. Gastroenterology. 1997 May;112(5):1624-34.
 6. J Clin Gastroenterol. 1999 Jan;28(1):3-10.
 7. Curr Treat Options Gastroenterol. 2003 Oct;6(5):369-74.
 8. Pharmacotherapy. 2007 Jun;27(6):910-20.
 9. Available at: http://www.sabinsa.com/newsroom/articles/bacillus-coagulans-probiotic-of-choice-nutracos-march-april-2012.pdf. Accessed September 30, 2015.

Naše hodnocení

Star mask
Průměr: 0.00
Hlasovalo: 0 lidí

Recenze/zkušenosti

Máš dotaz k produktu? Nebo bys jen rád/a napsal/a svou zkušenost? Pošli nám recenzi nebo komentář k tomuto produktu.

Podobné produkty

Sleva 8% na tvůj nákup

Close
Slevový kód:
číslo ISIC karty
(Klikni sem pro použití)
Jak použít kupón:

Sleva 8 % pro nové klienty a 3 % pro přihlášené klienty e-shopu. V objednávce stačí zadat číslo ISIC karty.

Sleva 3% na tvůj nákup

Close
Slevový kód:
Není potřeba
(Klikni sem pro použití)
Jak použít kupón:

Sleva 3% na e-shopu Fitness007.cz po přihlášení. Slevový kód není potřeba.