Amix Micellar Casein 1000 g

Micelární kasein je mléčný proteinový koncentrát s obsahem micelárního kaseinu a syrovátkový protein ve stejném poměru jako v odstředěném mléce 80:20. Pomalé a dlouhodobé uvolňování ...více

Výrobce: Brand
od 721 Kč

Kde nakoupit

Popis produktu

Micelární kasein je mléčný proteinový koncentrát s obsahem micelárního kaseinu a syrovátkový protein ve stejném poměru jako v odstředěném mléce 80:20.

Pomalé a dlouhodobé uvolňování aminokyselin z micelárního kaseinu do krevního řečiště může trvat až 7 hodin po požití. Z toho důvodu je micelární kasein výbornou volbou k použití před spaním jako vysoce antikatabolický doplněk s pozvolným uvolňováním aminokyselin během celé noci.

Micelární kasein obsahuje vysoké procento L-Glutaminu, nejhojnější aminokyseliny v lidské svalové tkáni, a také vysokou úroveň větvených aminokyseliny BCAA (L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin).

Micelární kasein obsahuje vysoké množství bílkovinných frakcí jako Beta-laktoglobulin, Alfa-laktalbumin, Glycomacropeptid, imunoglobulin, hovězí sérový albumin, Lactoperoxidasa, Laktoferrin.

 

Benefity produktu:

  • Podporuje budování svalové hmoty
  • Chrání svalovou hmotu před rozpadem
  • Napomáhá k rychlé rekonvalescenci
  • Postupné vstřebávání bílkovin až po dobu 7 hod.

 

Nutriční hodnoty:

Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Bílkoviny - proteiny 80.45 g
Sacharidy - uhlohydráty 6.59 g
Tuky 1.59 g
z toho saturovaný tuk 0.91 g

 

Složení:

Micellar Casein obsahuje: mléčný proteinový koncentrát (micelární kasein 80% a syrovátkový protein 20%), kakaový prášek (jen u příchutě čokoláda), aroma, zahušťovadla: xantanová a guarová guma, emulgátor: sójový lecitin, barvivo (u příchutě fruit-punch, lestní ploda a jahoda - extrakt z červené řepy, banán - kurkumín), sladidla: sukralosa (Splenda®) a acesulfam K.

 

Dávkování:

Micellar Casein Rozmíchejte 2 odměrky AmixTM Micellar Casein v 250-300 ml studené vody nebo nízkotučném mléce. Používejte nejlépe před spaním.

 

 

Star mask
Průměr: 4.33
Hlasovali: 3 lidé

Recenze/zkušenosti

Tomas Hostinsky
Listopad 10, 2016
Thumbs up Doporučuje produkt
Hodnocení celkem:
Star mask
Rozpustnost i chuť dobrá, ale po tom, co jsem vyzkoušel micelár z nové řady, je to nebe a dudy :)
Souhlasím(0)
Nesouhlasím(0)
Roman Matuščin
Březen 29, 2016
Thumbs up Doporučuje produkt
Hodnocení celkem:
Star mask
Dobrá volba.
Souhlasím(0)
Nesouhlasím(0)
Václav Velek
Únor 11, 2016
Thumbs up Doporučuje produkt
Hodnocení celkem:
Star mask
Příchuť čokoláda, jako noční protein ideální a je vidět že funguje. Trochu hůř se rozpouští a je třeba si na něj zvyknout ale dá se to.
Souhlasím(0)
Nesouhlasím(0)

Podobné produkty