Amix Multi Mega Sport Stack 120 tablet

Multi Mega Sport Stack je směs vybraných vitamínů a minerálních látek. Speciální Vit-Amix™ komplex obsahuje více než 40 důležitých vitaminů a minerálních látek s přídavkem ...více

Výrobce: Brand
od 382 Kč

Kde nakoupit

Popis produktu

Multi Mega Sport Stack je směs vybraných vitamínů a minerálních látek. Speciální Vit-Amix™ komplex obsahuje více než 40 důležitých vitaminů a minerálních látek s přídavkem Echinacea Anugustifolia. Multi Mega Stack je předurčen především pro aktivní sportovce a jedince s vysoce náročnou fyzickou a duševní aktivitu.

Speciální multivitamínový a multiminerálový komplex, který je svým složením určen především pro aktivní sportovce a fyzicky extrémně zatížené jedince.

 

Nutriční hodnoty:

Aktivní látky obsah/1 tbl % RHP*
Vitamin A 950,00 mcg 118 %
Vitamin B1 5,00 mg 454 %
Vitamin B2 5,00 mg 357 %
Vitamin B6 5,00 mg 357 %
Vitamin C 150,00 mg 187,5 %
Vitamin E 30,00 mg 250 %
Biotin 30 mcg 60 %
Niacin 20,00 mg 125 %
Vitamin B12 20 mcg

 

Složení:

Fosforečnan vápenatý, oxid hořečnatý, kyselina askorbová (vit.C), zahušťovadlo: celulosa, dl-alpha tokoferyl acetát (vit.E), fumarát železnatý, echinacea purpurea (třapatka nachová), eleutherococcus senticocus (sibiřský ženšen, extrakt z kořene), stabilizátor: methocel, chlorid draselný, cholin bitartrát, citrusové bioflavonoidy, leštící látka: kyselina stearová; niacin, oxid zinečnatý, zahušťovadlo: hydroxypropylmethyl-celulosa; inositol, pantotenát vápenatý (vit.B5), látka protispékavá: stearát hořečnatý; L-Cystein HCl, síran měďnatý, síran manganatý, pyridoxin HCl (vit.B6), thiamin HCl (vit.B1), riboflavin (vit.B2), PABA, Betain HCl, barvivo: oxid titaničitý; kyselina listová, cholecalciferol (vit.D), biotin, beta-caroten, šípek (prášek), selenát sodný, L-Glutathion, cyanocobalamin (vit.B12), retinyl acetát (vit.A), coenzym Q10, vitamín K1, kyselina boritá, barviva: červeň Allura AC, žluť SY; odpěňovač: polyethylenglykol; iodid draselný, chlorid chromitý, molybdenan sodný, oxid křemičitý.

 

Doporučené dávkování:

Denní dávka je 1 tableta.

 

Star mask
Průměr: 5.00
Hlasovali: 3 lidé

Recenze/zkušenosti

Lukáš Mraček
Duben 7, 2016
Thumbs up Doporučuje produkt
Hodnocení celkem:
Star mask
Užívám společně s Multi Mega Sport Stack po jedné tabletě ráno a zatím vše v pořádku.
Souhlasím(0)
Nesouhlasím(0)
Vladimír Schnitta
Únor 12, 2016
Thumbs up Doporučuje produkt
Hodnocení celkem:
Star mask
Vyborný, citím se fajn a nachlazení se mi zatím vyhýbá.
Souhlasím(0)
Nesouhlasím(0)
Mirka Klvačová
Únor 26, 2015
Thumbs up Doporučuje produkt
Hodnocení celkem:
Star mask
S produktem jsem spokojena. Po zintenzivnění tréninku jsem se v zimních měsících cítila hodně unavená, po zařazení směsi vitamínů a minerálů a smaozřejmě dalších doplňků stravy se situace změnila a můžu cvičit naplno. Pro mě výborná kombinace.
Souhlasím(0)
Nesouhlasím(0)

Podobné produkty