MyProtein Citrulline Malate 250g

MyProtein Citrulline Malate 250g Citrulin a malát jsou dvě látky, které se velmi dobře doplňují a výzkumy dokazují, že zvyšují vytrvalost. Malát se podílí na ...více

Výrobce: Brand
od 485 Kč

Kde koupit

Popis produktu

MyProtein Citrulline Malate 250g

Citrulin a malát jsou dvě látky, které se velmi dobře doplňují a výzkumy dokazují, že zvyšují vytrvalost. Malát se podílí na zvyšování hladiny ATP (zvyšuje zásoby okamžité energie pro organismus) a citrulin snižuje tvorbu kyseliny mléčné a čpavku, čímž prodlužuje délku výkonu a snižuje únavu a bolestivost. Citrulin je prekurzorem argininu, napomáhá jeho produkci.

Citrulin pomáhá při odstraňování toxinů: například kyseliny mléčné a amoniaku, které jsou vedlejšími produkty intenzivní fyzické aktivity, metabolismu bílkovin a katabolických stavů.

Složení:

100% Citrulline Malate prášek

Potravina určená pro zvláštní výživu.

Určeno pro zvláštní výživu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Doporučené dávkování:

  • Jako doplněk stravy doporučujeme konzumovat 2-3 g dvakrát denně. Pro optimální výsledky nejlépe v ranních hodinách a 45 minut před tréninkem.
  • Nejlepší konzumovány s vaší preferované množstvím vody nebo ovocné šťávy.
  • Jedna plná odměrka obsahuje cca 3,5g, dávkuje 2/3 odměrky s libovolným množstvím vody nebo vašeho oblíbeného nápoje

Nutriční hodnoty

Velikost jedné dávky: 2 g
Počet dávek v balení: (250 g) 125
citrulin malát 2 g

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy, neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte na suchém a chladném místě, mimo dosah dětí.

Star mask
Průměr: 0.00
Hlasovalo: 0 lidí

Recenze/zkušenosti

Máš dotaz k produktu? Nebo bys jen rád/a napsal/a svou zkušenost? Pošli nám recenzi nebo komentář k tomuto produktu.

Podobné produkty