Namaximum Acetyl L-Karnitin

Acetyl L-Karnitin v prášku Acetyl L-Carnitin představuje acetylovanou formu L-karnitinu, známého a tradičního spalovače tuků. Karnitin usměrňuje přechod mastných kyselin do buněk, kde se přeměňují na ...více

Výrobce: Brand
od 225 Kč

Kde koupit

Popis produktu

Acetyl L-Karnitin v prášku 
Acetyl L-Carnitin představuje acetylovanou formu L-karnitinu, známého a tradičního spalovače tuků. Karnitin usměrňuje přechod mastných kyselin do buněk, kde se přeměňují na energii. Během výkonu je nutný, jelikož zvyšuje příjem kyslíku do svalů.

Výhodou Acetyl L-Karnitinu je, že oproti karnitinu bázi a karnitinu tartrát podstatně méně hygroskopický, tedy je méně náchylný na zvlhnutí v případě nesprávného skladování. Acetylová vazba je také velmi účinná v schopnosti účinkovat v oblasti mozku, využívá se proto často i jako účinný doplněk na zlepšení kognitivních vlastností mozku, myšlení a paměti.

L-Karnitin je látka syntetizovaná ze dvou aminokyselin - lysinu a methioninu a je označována jako nejlepší spalovač tuků.

Podporuje kvalitu spermií, napomáhá ke spalování tuků, oddaluje pocit únavy, snižuje poškození svalů během dlouhých tréninků, zvyšuje výdrž při anaerobním aktivitách, napomáhá při soustředěni a zlepšování paměti a snižuje agresivitu.

Acetyl L-karnitin je nejoblíbenější formou karnitinu. Pokud vám prášková forma nevyhovuje, doporučujeme vyzkoušet náš Acetyl karnitin v tabletách. V naší nabídce naleznete i další formy karnitinu, L-Karnitin báze a L-karnitin tartrát.

Acetyl L-Karnitin od Natural Nutrition je 100% čistý prášek. Do výrobků Natural Nutrition nepřidáváme žádné zbytečné přídatné látky, éčka, ani konzervanty. Máte tak jistotu, že vaše tělo dostává jen účinnou látku, kterou potřebuje. Produkt Acetyl L-Karnitin od Natural Nutrition není geneticky modifikovaný. V Natural Nutrition máte jistotu, že dostáváte špičkovou kvalitu za dlouhodobě nejlepší cenu.

Složení:

acetyl L-karnitin  

Dávkování:

1-krát denně 1/10 čajové lžičky (0,5g) rozmíchejte ve vodě a vypijte. 

Doporučená denní dávka: 500mg 

Složení:

Účinné látky v DDD (500mg): acetyl L-karnitin 500mg (referenční hodnota příjmu není definována). 

Upozornění:

Přípravek není vhodný pro děti, osoby do 18 let, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. 

Skladování: Skladujte v suchu, mimo přímého slunečního záření při teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Distributor: Green Medical, s.r.o., Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, Česká republika

Star mask
Průměr: 0.00
Hlasovalo: 0 lidí

Recenze/zkušenosti

Máš dotaz k produktu? Nebo bys jen rád/a napsal/a svou zkušenost? Pošli nám recenzi nebo komentář k tomuto produktu.

Podobné produkty