Nu3tion AAKG 400g

A-AKG je arginin prvotřídní kvality za bezkonkurenční cenu. Oddaluje únavu během těžkých tréninků, zlepšuje erekci, chuť do tréninku a v neposlední řadě i pomáhá k ...více

Výrobce: Brand
od 409 Kč

Kde koupit

Bohužel jsme k produktu nenašli žádný obchod.

Popis produktu

A-AKG je arginin prvotřídní kvality za bezkonkurenční cenu. Oddaluje únavu během těžkých tréninků, zlepšuje erekci, chuť do tréninku a v neposlední řadě i pomáhá k maximalizaci regenerace. Hlavním benefitem je již zmíněná produkce oxidu dusného (NO). Arginin jako takový vzniká v játrech (nebo je přijímán formou suplementu) a v těle se syntetizuje na kreatin,  agmatin (látku významně bránící zvyšování krevního tlaku) a právě oxid dusný, který má sám o sobě velké množství benefitů. Hlavním, a pro sportovce nejdůležitějším pozitivem, je zlepšení prokrvení svalů při fyzické aktivitě. Dále také brání agregaci destiček, nitrosyluje bílkoviny a funguje jako neurotransmiter. 

 

Nu3tion A-AKG v bodech:

  • Nejpopulárnější suplement na podporu produkce NO
  • Zlepšení prokrvení svalů při fyzické aktivitě 
  • Oddálení únavy 
  • Zlepšení vazodilatace
  • Nízká cena
  • Vysoká kvalita a čistota produktu 
  • Podporuje nárůst svalové hmoty 

 

Pro koho je A-AKG určený? 

Aminokyselina arginin je látkou pro tělo vlastní, jeho užívání s sebou nenese žádné vedlejší či nežádoucí účinky. Je vhodný pro sportovce všech odvětví, nese s sebou spoustu významných benefitů jak pro běžce,  tak pro powerliftery, kulturisty či vzpěrače. 

 

Složení :

Produkt A-AKG od firmy Nu3tion neobsahuje žádná aditiva, plnidla či jakékoliv jiné chemické látky nebo konzervanty. V každém balení produktu najdete jen a pouze 100% arginin ve formě alfa-ketoglutarátu, která bývá obecně označována za nejúčinnější. 

 

Nutriční hodnoty:

Vzhledem k tomu, že se jedná o čistou aminokyselinu, jedinou zastoupenou makroživinou jsou bílkoviny. Ve 100g tohoto produktu najdete 99g bílkovin, žádné sacharidy ani tuky. 

 

Jak A-AKG dávkovat?

Pro začínající cvičence je vhodné užívat 1,5g- 3g v jedné dávce. Nejdůležitější je dávka 30 minut před výkonem, ovšem produkt je možné užívat kdykoliv během dne. Vhodné jsou 2 až 3 dávky za den v závislosti na vašem cíli. Ani pokročilejší cvičenci by neměli překročit hranici 5g v jedné dávce. 

 

Jakou má A-AKG rozpustnost a chuť? 

Stejně,  jako většina produktů od společnosti Nu3tion, je i A-AKG velmi dobře rozpustný,  ale jelikož se nejedná o produkty obsahující sladidla, dochucovadla či barviva, nemůžete po chuťové stránce čekat nějaké zázraky. Většinou bývají produkty nahořklé. 

 

Upozornění

Tento produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Není vhodný pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Určeno pro sportovce.

Star mask
Průměr: 0.00
Hlasovalo: 0 lidí

Recenze/zkušenosti

Máš dotaz k produktu? Nebo bys jen rád/a napsal/a svou zkušenost? Pošli nám recenzi nebo komentář k tomuto produktu.

Podobné produkty