Nu3tion BCAA 400g

BCAA patří zcela oprávněně mezi ty nejpopulárnější produkty, co se týče suplementace ve sportu. Je vhodné jejich užívání jak před tréninkem, kdy zajišťují ochranu svalové ...více

Výrobce: Brand
od 429 Kč

Kde koupit

Bohužel jsme k produktu nenašli žádný obchod.

Popis produktu

BCAA patří zcela oprávněně mezi ty nejpopulárnější produkty, co se týče suplementace ve sportu. Je vhodné jejich užívání jak před tréninkem, kdy zajišťují ochranu svalové hmoty před katabolizací, tak i po tréninku kvůli výše zmíněnému zlepšení regenerace. Aminokyselina zvaná leucin se navíc velmi výrazně podílí na procesu proteosyntézy, tedy procesu, při němž se vytváří nové bílkoviny. To je důvod,  proč bývá ve většině produktů zastoupena nejvíce. Všechny 3 aminokyseliny se navíc řadí mezi tzv. esenciální aminokyseliny, takže si je tělo nedokáže vyrobit samo. 

 

Nu3tion BCAA v bodech:

  • chrání svalovou hmotu v době, kdy je ohrožena katabolizací 
  • zajišťují regeneraci po náročných trénincích 
  • podporují proteosyntézu 
  • podílí se na správném růstu svalů 

 

Pro koho jsou BCAA určené?

Instantní větvené aminokyseliny jsou látkou tělu zcela přirozenou, a tím pádem nejsou nijak škodlivé či nebezpečné a nemají ani žádné nežádoucí účinky. Jsou vhodné pro všechny vytrvalostně či silově trénující sportovce bez rozdílu věku, pohlavní či intenzity tréninků. 

 

Složení:

Produkt BCAA od firmy Nu3tion neobsahuje žádná aditiva, plnila, barviva či konzervanty. V každém balení najdete pouze 100% čisté větvené aminokyseliny. Nic víc a nic míň.

L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin v poměru 2: 1: 1 v prášku.

 

Nutriční hodnoty:

Jelikož se jedná o aminokyseliny, které později tvoří bílkoviny, v produktu žádnou jinou makroživinu kromě bílkovin nenajdete. Na 100g produktu připadá 99g bílkovin.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie: 1680kJ/400kcal, Bílkoviny: 99g, Sacharidy: 0, Tuky: 0

 

Jak BCAA dávkovat?

Pokud je vaším primárním cílem ochrana svalové hmoty, bývá doporučováno 5g BCAA před výkonem. Pokud ale chcete maximalizovat regeneraci a opravu poškozených sálových vláken,  stejnou dávku větvených aminokyselin zařaďte po tréninku. 

 

Jakou mají BCAA rozpustnost a chuť? 

Rozpustnost těchto větvených aminokyselin je vcelku dobrá,  při přípravě nepění a ani nevytváří hrudky. Pokud jde o chuť, mnoho zákazníků si stěžuje na hořkost neochucených aminokyselin. Na druhou stranu přijímáte produkt nejvyšší čistoty bez umělých sladidel či barviv. 

 

Upozornění 

Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Jedná se pouze o doplněk určený pro sportovce. Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.  Chraňte před mrazem či přímým slunečním zářením.

Star mask
Průměr: 0.00
Hlasovalo: 0 lidí

Recenze/zkušenosti

Máš dotaz k produktu? Nebo bys jen rád/a napsal/a svou zkušenost? Pošli nám recenzi nebo komentář k tomuto produktu.

Podobné produkty