Nu3tion BCAA Instant 400 g Brand

BCAA aminokyseliny instant od nu3tion jsou instantizované stopovým množstvím lecitinu a ve srovnání s běžnými BCAA aminokyselinami se výborně rozpouštějí ve vodě.

Cena od 399 Kč
Do obchoduArrow
Can 0%
hodnocení produktu
Manufacturer 0%
hodnocení výrobce

Popis produktu

BCAA (Branch Chained Amino Acids) se používá jako označení esenciálních aminokyselin s rozvětveným řetězcem L-leucin, L-Isoleucin a L-Valin. Tyto aminokyseliny hrají velmi důležitou roli při budování nové svalové hmoty a zachovávání již existující. Nejdůležitější aminokyselinou je podle vědeckých studií Leucin, který může zvyšovat proteinovou syntézu až o 33%. Poměr aminokyselin 2: 1: 1 byl stanoven na základě rozsáhlých výzkumů a je léty prověřený.

BCAA aminokyseliny instant od nu3tion jsou instantizované stopovým množstvím lecitinu a ve srovnání s běžnými BCAA aminokyselinami se výborně rozpouštějí ve vodě. Díky této vlastnosti se mnohem jednodušší konzumují a můžete si je přidávat do nápojů v okolí nebo během tréninku. Za výhodnou cenu tak získáte kvalitní aminokyseliny s širokým využitím.

 

Výhody užívání

Užívání BCAA aminokyselin přináší řadu pozitivních účinků. Pomáhají při tvorbě, regeneraci a opravě poškozených svalových vláken. Také pomáhají zabraňovat rozpadu svalů (katabolismu). Nejlepší výsledky a využití výhod BCAA aminokyselin je během intenzivního tréninku a v dietním období.

BCAA mohou být využity i jako zdroj energie pro svaly, čímž mohou oddálit nástup únavy. Jelikož byly BCAA aminokyseliny, zejména Isoleucin, spojené s obnovou glykogenových zásob, tak mohou mít přímý vliv na úroveň energie a prodloužení fyzického výkonu.

 

Chuť a rozpustnost

BCAA aminokyseliny jsou známé svou hořkou chutí. Z tohoto důvodu doporučujeme neochucené BCAA aminokyseliny instant ochutit dostupnými příchutěmi. Vhodné jsou zejména svěží ovocné příchutě. BCAA instant od nu3tion jsou skutečně instantní, rozpustí se rychle a úplně. Můžete se o tom přesvědčit i na videu - Rozpustnost BCAA instant od nu3tion.

 

Kvalita

Naše BCAA aminokyseliny instant jsou vyráběny s velkým důrazem na kvalitu, tak jako i ostatní produkty nu3tion. Před zařazením do výrobního procesu musí každý produkt projít testováním, jinak tomu nebylo ani při instantních BCAA aminokyselinách. Výsledný produkt vyrábíme ve vlastních prostorách s přísnými hygienickými pravidly a velkou precizností. Máme tak jistotu, že výsledný produkt má nejvyšší kvalitu. K dispozici je i certifikát o analýze, který jiné společnosti nezveřejňují.

 

Složení

L-leucin, L-Isoleucin, L-Valin, v poměru 2: 1: 1, instantizované stopovým množstvím sojového lecitinu, v prášku

Alergeny: sója (instantizácia stopovým množstvím sójového lecitinu)

 

Dávkování

Užívání instantních BCAA aminokyselin je jednoduché, stačí je rozpustit ve vodě. Běžná dávka představuje 10g. BCAA je nejdůležitější užívat před a během tréninku. Můžete je však užít i po tréninku nebo kdykoliv v průběhu dne. Někteří sportovci rádi popíjejí BCAA v průběhu celého dne, čímž zajistí stálý přísun aminokyselin pro svaly. Největší význam má užívání instantních BCAA aminokyselin během dietního období na zamezení rozpadu svalových vláken nebo v období intenzivních tréninků.

Zobrazit celý popisShow more

Recenze Nejnovější Nejpřínosnější

Buď první a napiš svůj názor.

Kde nakoupit

Nu3tion.cz
399
Skladem

Podobné produkty

719 Kč
Výrobce:
100%
Zobrazit
490 Kč 612 Kč
Výrobce:
100%
Zobrazit
849 Kč
Výrobce:
100%
Zobrazit
584 Kč 780 Kč
Výrobce:
100%
Zobrazit
519 Kč 780 Kč
Výrobce:
100%
Zobrazit
499 Kč 725 Kč
Výrobce:
93%
Zobrazit
699 Kč 999 Kč
Výrobce:
80%
Zobrazit
719 Kč
Výrobce:
855 Kč 949 Kč
Výrobce:
329 Kč 549 Kč
Výrobce:
429 Kč
Výrobce:
429 Kč 750 Kč
Výrobce: