Nu3tion HMB 400g

HMB zlepšuje regeneraci svalů a zabraňuje proteokatabolizaci v situacích, kdy jsou svaly ohroženy,   Přesný princip, který by objasňoval působení HMB v těle není dosud ...více

Výrobce: Brand
od 399 Kč

Kde koupit

Bohužel jsme k produktu nenašli žádný obchod.

Popis produktu

HMB zlepšuje regeneraci svalů a zabraňuje proteokatabolizaci v situacích, kdy jsou svaly ohroženy,  

Přesný princip, který by objasňoval působení HMB v těle není dosud znám. Bylo ale provedeno mnoho vědeckých studií. Většina z nich došla k závěru, že HMB je velice účinným suplementem. Ovšem pouze v případě,  že je vaše tělo vystavováno větší fyzické aktivitě. Jinými slovy, pokud nesportujete, HMB je pro vás zcela zbytečný a nefunkční.   

 

Nu3tion HMB v bodech:

  • Zlepšení regenerace
  • Zabránění protekatabolizace
  • Nárůst svalové hmoty
  • Doplněk stravy bez přidané chemie či konzervantů
  • Dobrá cena
  • Snížení hladiny LDL cholesterolu 

 

Pro koho je HMB určený? 

S ohledem na provedené studie je jasné, že HMM je doplněk vhodný pouze pro sportovce. Jeho užívání s sebou nenese žádné vedlejší či nežádoucí účinky a může ho proto užívat naprosto každý.  Některé ze zahraničních studií prokázaly, že účinek je stejný na mužích i na ženách, dětech i dospělých. 

 

Složení:

Nejvíce zastoupenou složkou je HMB- tvoří 84% této směsi. Druhou a poslední složku tvoří vápník, který je v produktu zastoupen celými 15%. Nenajdete zde žádná zbytečná aditiva, barviva, konzervanty, plnidla ani jinou chemii. 

 

Nutriční hodnoty:

Na 100g produktu připadá 99g bílkovin,  žádné cukry ani tuky. 

Nutriční hodnoty na 100g: Energie: 1495kJ/357kcal, Bílkoviny: 84g, Sacharidy: 0, Tuky: 0

 

Jak HMB dávkovat? 

Výrobce uvádí dávkování jednoho až tří gramů zhruba 30 minut před tréninkem. Možné je ovšem dávkování kdykoliv během dne. Většina vědeckých studií se přiklání spíše k dávce 3g, ale záleží na hmotnosti atleta a intenzitě tréninku. Sportovci nad 100kg mohou užívat i dvojnásobnou dávku.

 

Jakou má HMB chuť a rozpustnost?

Stejně jako u většiny produktů od společnosti Nu3tion je HMB velice dobře rozpustný, ovšem chuť je mírně nahořklá.  Pokud by pro vás byl problém do sebe tento doplněk dostat samotný, je možné ho rozmíchat v ovocném džusu či jiném slazeném nápoji.

 

Upozornění:

Tento doplněk není vhodný pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Určeno pro sportovce. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Uchovávejte při pokojové teplotě.

Star mask
Průměr: 0.00
Hlasovalo: 0 lidí

Recenze/zkušenosti

Máš dotaz k produktu? Nebo bys jen rád/a napsal/a svou zkušenost? Pošli nám recenzi nebo komentář k tomuto produktu.

Podobné produkty