NutriWorks EAA 500g

EAA – Komplexní směs volných forem esenciálních aminokyselin + L-citrulin-DL malátu, to vše bez použití umělých sladidel. EAA V BODECH: Komplexní směs EAA Aditivum ...více

Výrobce: Brand
od 671 Kč

Kde koupit

Popis produktu

EAA – Komplexní směs volných forem esenciálních aminokyselin + L-citrulin-DL malátu, to vše bez použití umělých sladidel.

EAA V BODECH:

  • Komplexní směs EAA
  • Aditivum L-citrulin-DL malátu = bonus pro tvrdě trénující svaly
  • Vyvážená chuť, snadno se konzumuje
  • Neobsahuje umělá sladidla

Esenciální aminokyseliny (EAA) si tělo nedokáže samo vytvořit, a proto je musí přijímat v rámci stravy. EAA zahrnují BCAA + další aminokyseliny. Výsledkem pak je mnohem větší efektivita. Lze je doporučit během nebo po tréninku jako podporu regenerace, budování svalové hmoty a oddálení únavy.

V EAA Nutriworks je navíc aditivum citrulin-malátu, který je rovněž zaměřený na oblast svalové únavy a také na posílení maximalizace výkonu. Produkt neobsahuje žádná umělá sladidla ani aditiva, slazený je pouze steviol-glykosidy, nebo je nabízen v naturální verzi. EAA Nutriworks jsou ideální podporou aktivního životního stylu.

Produkt je vhodný pro:

  •  Podporu růstu svalové hmoty
  •  Podporu regenerace
  •  Podporu výkonu
  •  Podporu aktivního životního stylu

Doporučené dávkování: 

  • Rozmíchejte 13 g (přibližně 1 vrchovatá odměrka) v šejkru s 3 dl vody. Pijte během tréninku. Po použití víko nádoby opět pevně uzavřete, produkt je citlivý na vlhkost.

Balení: 500 g

Nutriční hodnoty:

 EAA
  11 g* (1 dávka)
 L-Leucin
 3000 mg
 L-isoleucin
 1000 mg
 L-valin
 1000 mg
L-threonin
 400 mg
 L-methionin
 400 mg
 L-lysin
 400 mg
 L-fenylalanin
 400 mg
 L-tryptofan
 100 mg
 L-citrullin-DL-malát
 1000 mg
- z toho L-citrullin
 600 mg

*11 g odpovídá jedné dávce. Balení obsahuje celkem 45 dávek

** Výživové údaje jsou založeny na variantě tropické ovoce, při volbě alternativní příchuti se nutriční hodnoty mohou lišit.

Složení:

aminokyseliny (L-Leucin, L-isoleucin, L-Valin, L-threonin, L-methionin, L-lysin, L-fenylalanin, L-tryptofan, L-citrullin-DL-malát), regulátor kyselosti (kyselina jablečná), ovocné aroma, sladidlo steviol-glykosidy.

Upozornění:

Doplněk stravy se sladidly. Vhodné zejména pro sportovce. Nepřekračujte doporučenné denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Star mask
Průměr: 0.00
Hlasovalo: 0 lidí

Recenze/zkušenosti

Máš dotaz k produktu? Nebo bys jen rád/a napsal/a svou zkušenost? Pošli nám recenzi nebo komentář k tomuto produktu.

Podobné produkty