Czech Virus Supervita Pro 500ml

SuperVita PRO je vysoce kvalitní tekutý multivitamín s minerály v chelátových vazbách, aminokyselinami a extrakty z ovoce a zeleniny. Aktivní látky jsou smíchány s čistou ...více

Výrobce: Brand
od 449 Kč

Kde nakoupit

Popis produktu

SuperVita PRO je vysoce kvalitní tekutý multivitamín s minerály v chelátových vazbách, aminokyselinami a extrakty z ovoce a zeleniny. Aktivní látky jsou smíchány s čistou multi-filtrovanou švédskou vodou pro maximální využití. Tekutá forma neobsahuje pojiva oproti tabletovým formám multivitamínů, proto nezatěžuje organismus. Tekutá forma je příjemnější k užívání a obsahuje chutnou pomerančovou příchuť doslazenou steviol-glykosidy (sladidlo z rostliny stévie – přírodního původu).

 

Benefity produktu:

  • Komplexní multivitamín s vysokými dávkami aktivních látek
  • Minerály v chelátových vazbách pro lepší využitelnost oproti organickým formám
  • Směs aminokyselin Amino Boost+
  • Směs extraktů z ovoce a zeleniny Super Green+
  • 500ml, 64 dávek ( 32 dní )

 

Pro koho je určen?

SuperVita PRO je určen pro uživatele s maximálním důrazem na kvalitu produktu (SuperVita PRO nelze srovnávat s běžnými multivitamíny z lékáren), kteří od svého těla požadují extrémní výkon. Produkt je sestaven pro aktivní sportovce, kterým dodatečná dávka vitamínů (mimo pestrou stravu, která je základní) může pomoci vylepšit jejich cíle a zlepšit výkon.

 

Výhody:

Komplexní multivitamín SuperVita PRO obsahuje všechny vitamíny ve vysokých dávkách v poměrech vhodných pro sportovce. Z důvodu vysokého obsahu aktivních látek není nutné kupovat zvlášť Vitamín C (obsahuje 625% RHP) nebo Vitamín D3 (obsahuje 300% RHP).

 

Minerály v chelátových vazbách: 

Pro maximální využitelnost minerálů jsou užity chelátové vazby. Díky skvělému marketingu neznámějšího prodejce multivitamínů je většina lidí přesvědčena, že mohou být cheláty pouze v případě, pokud je minerál vázán na aminokyseliny. Reálně je však chelát jakýkoliv minerál, který je vázán na aniont (záporně nabité ionty) na více než jednom místě. Důvod, proč minerály v chelátových vazbách dokážou přežít žaludeční kyseliny a enzymy je právě jejich vazba na antiont na více než jednom místě. Tímto silným spojením se dostane minerál až do střev, kde ho tělo využije.

  • Amino Blend+ SuperVita PRO obsahuje přídavek aminokyselin (L-Glutamin, Bcaa, L-Taurin, L-Carnitin).
  • Super Green+ Obsahuje extrakty ze zeleniny a ovoce a další prospěšné látky, například zelený čaj, lykopen, lutein, koenzym Q10 nebo ženšen pravý.
  • Přírodní aroma Náš produkt je ochucen přírodně (příchuť pomeranč), což je oproti tabletám příjemná změna a lepší uživatelský komfort.
  • Slazeno steviol-glykosidy Steviol-glykosid je sladidlo z rostliny stévie - přírodního původu.

 

Nutriční hodnoty:

Složení:

 

Dávkování:

Užijte jednu dávku ráno (7,5 ml) a jednu dávku večer (7,5 ml). Protřepat před užitím. 

Star mask
Průměr: 5.00
Hlasovali: 2 lidé

Recenze/zkušenosti

Lukáš Němec
Listopad 21, 2016
Thumbs up Doporučuje produkt
Hodnocení celkem:
Star mask
Skvělá věc za dobrou cenu, chuť je poměrně dost sladká což mě nevadí a chutná dobře, jen na odměrce by bylo dobré trochu zapracovat, nejlépe udělat drážku na dávce 7,5 ml.
Souhlasím(0)
Nesouhlasím(0)
Zbyněk Dvořák
Listopad 19, 2016
Thumbs up Doporučuje produkt
Hodnocení celkem:
Star mask
Chuť je velmi sladká. Hůře se odměřuje 7,5 ml přelitím do plastové odměrky. Obsahuje nabuzovače taurin, extrakt ze zeleného čaje a zelené kávy takže neužívám na noc.
Souhlasím(0)
Nesouhlasím(0)

Podobné produkty