Reflex Nutrition VEGAN Protein 2100g

Vegan Protein od Reflex Nutrition s plnohodnotným spektrem aminokyselin  Lze bez nadsázky nazvat jako plnohodnotného „naturála" s obsahem všech esenciálních aminokyselin, určeného k podpoře růstu ...více

Výrobce: Brand

Kde koupit

Bohužel jsme k produktu nenašli žádný obchod.

Popis produktu

Vegan Protein od Reflex Nutrition s plnohodnotným spektrem aminokyselin 

Lze bez nadsázky nazvat jako plnohodnotného „naturála" s obsahem všech esenciálních aminokyselin, určeného k podpoře růstu svalové hmoty. Vegan Protein nabízí zcela kompletní spektrum aminokyselin stejně jako syrovátková, nebo vaječná bílkovina, přesto, že se jedná o rostlinný zdroj a to bez obsahu soji, bez použití "umělých" aditiv, nebo agresivních metod zpracování, které mohou narušit konečnou strukturu bílkoviny. 

 

Benefity produktu:

  • Obsahuje plnohodnotné spektrum aminokyselin, včetně esenciálních.
  • Nabízí srovnatelné parametry se syrovátkovou a vaječnou bílkovinou
  • Neobsahuje umělá sladidla a barviva
  • Neobsahuje sóju, alergeny, pšeničný lepek, nebo geneticky modifikované složky
  • Obsahuje přírodní sladidlo Stévie
  • Obsahuje aditivum trávících enzymů Digezyme®a pobiotickcý kultur LactoSpore®
  • Vhodné pro Vegany, Vegetariány, Celiaky
  • 98% stravitelnost, garantovaný evropský původ a šetrná technologie zpracování!

Vegan Protein je vyroben za pomoci patentované technologie, která je nejen garancí vysoké bioaktivity použité bílkoviny = minimální denaturace, ale je také 100% šetrná k životnímu prostředí. Základem Vegan Proteinu je bílkovina speciální odrůdy hrachu setého (Pisum Sativum), pěstovaného v severní Evropě. K extrakci bílkoviny je využívána pouze voda a to bez použití chemických prostředků. Výsledkem je instantní prášek, perfektní chuti a stravitelnosti, který snese srovnání s těmi nejkvalitnějšími zdroji aminokyselin jako je syrovátková bílkovina a vaječná bílkovina. Bílkovina Vagan proteinu nabízí 98% stravitelnost a aminokyselinové skóre 95%! 

 

Vegan Protein obsahuje více BCAA, více Glutaminu a více Argininu!

Důležité větvené aminokyseliny BCAA: L-Leucin, L-Isoleucin a L-Valin jsou zodpovědné za budování a ochranu svalové hmoty jsou ve Vegan Proteinu hojně zastoupeny. VE SKUTEČNOSTI bílkovina Vegan Proteinu obsahuje více BCAA než bílkovina toho nejkvalitnějšího vaječného proteinu! NAVÍC bílkovina Vegan Proteinu obsahuje oproti syrovátkové a vaječné bílkovině DVOJITÉ MNOŽSTVÍ Argininu, zodpovědného za stimulaci růstového hormonu a oxidu dusnatého (NO)! To stejné platí pro Glutamin, kterého obsahuje bílkovina Vegan Proteinu opět více než zmíněné dva zdroje. Díky skvělému profilu aminokyselin, představuje bílkovina Vegan Proteinu jeden z nejšpičkovějších přírodních zdrojů! 

 

Vegan Protein neobsahuje sóju, alergeny, pšeničný lepek a geneticky modifikované složky

Na současném trhu existuje poměrně slušné množství proteinových přípravků z rostlinných zdrojů, zejména sóji. U sóji však hrozí vysoké riziko obsahu aflatoxinů (plísní), dalším faktorem jsou výše zmíněné genetické modifikace a deficit esenciální aminokyseliny methionin. Někteří výrobci nabízí také proteiny z hrachu, avšak nejasného původu a bez uvedení technologie zpracování. Proto prosím nepřehlédněte fakt, že bílkovina z hrachu setého (Pisum Sativum) obsažená ve Vegan Proteinu nabízí jeden z nejvíce čistých proteinů, ohleduplných k životnímu prostředí na světě, a to bez obsahu reziduí umělých hnojiv a dalších nežádoucích složek! 

 

Vegan Protein je oslazen Stévií

Stevia je specifický druh rostlin, které jsou stovky let využívány jako přírodní sladidlo. Stévii znali už začátkem 20. let v Jižní Americe a používali ji také v přírodní medicíně (na pálení žáhy, cukrovku, jako ústní vodu). 

 

Vegan Protein obsahuje probiotické kultury & trávící enzymy

Dalším velkým rozdílem je to, že Vegan Protein obsahuje trávící enzymy Digezyme® a probiotické kultury LactoSpore® (obdoba živého jogurtu), což jinými slovy znamená, že spolu s tímto proteinem konzumujete další dva suplementy zaměřené na podporu špičkové kondice a zdraví organizmu.. 

Vegan Protein je vyroben ze 100% zelené energie

Vegan Protein je vyroben na zelených linkách společnosti Reflex Nutrition v souladu s normami kvality ISO9001 a každá šarže je testována na skutečný obsah bílkovin, tak jak je tomu dobrým zvykem u všech proteinových produktů Reflex Nutrition. Určitě Vás také potěší fakt, že Vegan Protein je vyroben ze 100% zelené energie.

 

Nutriční hodnoty:

 Počet dávek v balení: 84x 25g  100g  25g
 Energetické hodnoty  1.562kj / 370kcal  390kj / 92kcal
 Bílkoviny  74g  18.5g
 Sacharidy  4,1g  1.0g
 Z toho cukry  1,4g  0.4g
 Tuk  5,6g  1.4g
 Z toho nasycené tuky  2,7g  0.7g
 Z toho mononenasycené tuky  1.7g  0.4g
 Z toho polynenasycené tuky  1.0g  0.3g
 Vláknina  3.4g  0.9g
 Sodík  1.3g  0.3g
 Digezyme (amyláza, proteáza, celuláza, laktáza, lipáza)  160mg  40mg
 probiotické kultury LactoSpore  200.000.000  50.000.000

 

Složení: 

Bílkovina z hrachu (Pisum Sativum), přírodní barvivo (kakaový prášek se sníženým obsahem tuku (jen příchuť čokoláda), Betanin (jen příchuť jahoda), Beta-karoten (jen příchuť Ovocná směs), aroma, plnidlo (korboxymethyl celulóza), přírodní sladidlo (Stevia), trávící enzymy Digezyme (amyláza, proteáza, celuláza, laktáza, lipáza), probiotické kultury LactoSpore.

 

Doporučené dávkování

Berte 2 odměrky ( cca 25g ) s 300ml vody rozmíchané pomocí shakeru

Star mask
Průměr: 5.00
Hlasovali: 2 lidé

Recenze/zkušenosti

Martin Ryšavý
Červen 15, 2016
Thumbs up Doporučuje produkt
Hodnocení celkem:
Star mask

Mám čokoládu a chuť nic moc , jasný je to daň za kvalitu a zdraví :-))

Souhlasím(0)
Nesouhlasím(0)
Pavel Techl
Březen 31, 2015
Thumbs up Doporučuje produkt
Hodnocení celkem:
Star mask

Pro ty, kteří z jakéhokoli důvodu upřednostňují rostlinné proteiny, vynikající volba, možná dokonce, vzhledem k ceně vs kvalitě nejlepší volba proteinu, který je v současnosti běžně k mání. Skvělá stravitelnost a složení, které je naprosto perfektní, absence umělých sladidel, pouze rostlinná stévie (což je asi nejzdravější forma nekalorického sladidla vůbec), což se pozitivně projevuje i na chuti, nezůstává vám po vypití proteinu umělá pachuť v ústech, kterou po konzumaci zanechávají proteiny s umělými sladidly. Co se týče varianty čokoláda, já tam cítím spíše oříškově kávovou chuť, řízlou trochu pendrekem, ale to není vůbec na škodu, spíše naopak. Konzistence po smíchání s vodou je mírně kašovitá a na dně šejkru zůstávají zbytky nerozpuštěného prášku. To je ale logické, jedná se o protein z hrachu a ne ze syrovátky, která se velmi snadno a rychle rozpouští. Pokud vám jde primárně o dlouhodobé zdraví, netrpíte předsudky, že jiný než syrovátkový protein je k ničemu a hlavně zdravé a kvalitní složení upřednostňujete před chutí, jděte do tohoto proteinu, nemůžete udělat chybu.

Souhlasím(+1)
Nesouhlasím(0)

Podobné produkty