Vilgain Protein bar 60 g

Vilgain Protein Bar - Nejlepší proteinová tyčinka na trhu? Podle nás ano. Vilgain Protein Bar je proteinová tyčinka bez přidaného cukru, z kvalitních surovin s ...více

Výrobce: Brand
od 19 Kč

Kde koupit

Popis produktu

Vilgain Protein Bar - Nejlepší proteinová tyčinka na trhu? Podle nás ano.

Vilgain Protein Bar je proteinová tyčinka bez přidaného cukru, z kvalitních surovin s vysokým obsahem vlákniny. Nenadýmá a můžeš si ji vzít kdykoliv a kamkoliv, budeš-li potřebovat zasytit nebo doplnit bílkoviny.

Kvalitní bílkoviny

Tyčinka obsahuje 28-32 % vysoce kvalitních izolovaných bílkovin získávaných z mléka a vajec, které se pyšní nejvyšší biologickou hodnotou.

Kvalitní tuky

Vysoce kvalitní tuky se v tyčince nachází v podobě ořechů a kakaového másla.

S přirozeně sladkou chutí. Použili jsme erythritol.

Chtěli jsme přinést tyčinku bez umělých sladidel, ale stále s příjemně sladkou chutí. Toho jsme docílili použitím polyalkoholu erythritolu. Erythritol je látka, která se zcela přirozeně vyskytuje v některých druzích ovoce. Díky použití erythritolu naše tyčinka obsahuje znatelně méně energie než kdyby byla slazena běžným cukrem nebo medem a obsahuje pak pouze přirozeně se vyskytující cukry.

50% denního příjmu vlákniny z kukuřice a čekanky

V tyčince je ukryto až 14 gramů vlákniny z kukuřice a čekanky. Je známo, že čekanka podporuje funkci střevního traktu, a také přispívá k normální hladině glukózy v krvi.

Pro koho je tyčinka určená a kdy si ji můžeš dát?

Protein Bar je praktická svačinka na cesty. Ať už jedeš autem, na kole či jdeš pěšky, tyčinka ti vždycky pomůže rychle a chutně doplnit energii z kvalitních surovin, bez zbytečného zdržování.

Že tě nebaví si každý den chystat svačinu? Zapomeň na rohlík s máslem. Svačina má být výživná, doplnit ti důležité živiny a máš si na ní pochutnat. Všechna tato kritéria splňuje tyčinka na 100 %.

Už jsi dávno měl být někde jinde, ale začne ti kručet v břiše? Vždycky se hodí mít jednu, nebo dvě tyčinky po ruce přesně pro tyto případy. Zasytí tě a dodá ti energii třeba na pracovní schůzku.

Vilgain Protein Bar v bodech:

  • proteinová tyčinka s přirozeně sladkou chutí - bez přidaného cukru
  • 1 tyčinka obsahuje 50 % doporučeného denního příjmu vlákniny
  • při dodržování správného dávkování nemá nadýmavý efekt
  • obsahuje 28-32 % vysoce kvalitních bílkovin
  • s nízkým obsahem cukru
  • jedna tyčinka obsahuje okolo 200 kcal 
  • několik lahodných příchutí, ze kterých si vybere opravdu každý
  • zdroj vysoce kvalitních tuků z ořechů

Naše hodnocení

Star mask
Průměr: 0.00
Hlasovalo: 0 lidí

Recenze/zkušenosti

Máš dotaz k produktu? Nebo bys jen rád/a napsal/a svou zkušenost? Pošli nám recenzi nebo komentář k tomuto produktu.

Podobné produkty