Amix Whey Pro Elite 85 2300g

AmixTM WheyPro Elite 85 je speciálně vytvořený ideální čtyřsložkový  protein, vyznačující se delikátní a krémovou chutí s ideálním složením aminokyselinového spektra. Vyvážená směs těchto proteinů ...více

Výrobce: Brand

Kde koupit

Popis produktu

AmixTM WheyPro Elite 85 je speciálně vytvořený ideální čtyřsložkový  protein, vyznačující se delikátní a krémovou chutí s ideálním složením aminokyselinového spektra. Vyvážená směs těchto proteinů zaručuje pozvolné vstřebávání po dobu až několika hodin. Díky tomu je vhodný i pro suplementaci ve večerních hodinách, pro podporu anabolizace a regenerace během noci. Obsahuje veškeré esenciální a neesenciální aminokyseliny s velkým množstvím aminokyselin BCAA (L-Leucin, L-Valin, L-Isoleucin). Je ještě lépe stravitelný díky obsaženému multi-enzymovému komplexu DigeZyme®!

Nutriční hodnoty:

Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota 1598 kJ
Bílkoviny - proteiny 85 g
Sacharidy - uhlohydráty 2.05 g
Tuky 2.65 g

Složení:

WheyPro Elite 85 Protein Complex (Syrovátkový bílkovinný izolát CFM® s bílkovinnými frakcemi, Aminokyseliny derivované z hovězího proteinu, Za studena vyrobený syrovátkový bílkovinný koncentrát, Peptidy hydrolyzovaného kaseinu), maltodextrin, zahušťovadla: xantan a guma guar, emulgátor: sojový lecitin, aroma, barvivo (dle příchutě), u příchutě čokoláda (kakaový prášek), multi-enzymový komplex DigeZyme® (amyláza, celuláza, laktáza, lipáza, bakteriální neutrální proteáza), sladidla: sukralosa (Splenda®) a acesulfam K.

Doporučené dávkování:

Jedna odměrka obsahuje cca 25g. V závislosti na denní potřebě bílkovin vezměte 1-3x denně jednu odměrku mezi jídly, zředěné ve 180 - 200 ml studené vody nebo odtučněném mléce.

Star mask
Průměr: 3.00
Hlasoval: 1 člověk

Recenze/zkušenosti

Roman Mašek
Leden 27, 2016
Thumbs up Doporučuje produkt
Hodnocení celkem:
Star mask

Opravdu nevím, k čemu by mi bylo min. 20% kolagenu v produktu (viz množství Hydroxyprolinu a Cysteinu), pokud jej vyloženě nevyhledávám což bych si případně zašel do sekce kloubní výživa. Ač s produkty Amixu sympatizuji, s tímto proteinem k tomu mám daleko. Zároveň doporučuji si nastudovat výrobní proces derivace hovězích aminokyselin (ňam ňam) Nicméně abych jen nekritizoval ,mě jsem možnost vyzkoušet dvě dávky a přišel mi opravdu chutný (vanilka).

Souhlasím(+1)
Nesouhlasím(0)

Podobné produkty

Sleva 8% na tvůj nákup

Close
Slevový kód:
číslo ISIC karty
(Klikni sem pro použití)
Jak použít kupón:

Sleva 8 % pro nové klienty a 3 % pro přihlášené klienty e-shopu. V objednávce stačí zadat číslo ISIC karty.