Výrobce MyProtein MyProtein

MyProtein je značka suplementů, která se původně rozvinula v UK. Nyní expanduje do USA a dalších kontentů s cílem udělat MyProtein největší značkou doplnků výživy ve světě do roku 2020.

Ptáte se, jak může být Myprotein tak levný a přitom zachovat 100% kvalitu produktů? Velmi dobře se zaměřuje na automatizaci výroby, do které investuje nemalé peníze. To mu následně umožňuje srazit cenovou hladinu na úplné minimum. O kvalitě této značky také svědčí různá ocenění, kterými se MyProtein může pyšnit.

Hodnocení tohoto výrobce

Star mask
Průměr: 2.33
Hlasovalo: 3 lidí

Recenze/zkušenosti

Miro
Červen 4, 2018
Thumbs up Doporučuje výrobce
Hodnocení celkem:
Star mask

Zatím jen výborné zkušenosti s touto značkou. Měl jsem od nich zatím Impact Whey Protein v několika příchutích, BCAA opět v několika příchutích, NOčko Mypre 2.0, proteinové tyčinky.. Vše super, z příchutí mi nevadila ani jedna u žádného produktu, rozpustnost všech věcí taky v pohodě, stačí nasypat do shakeru, párkrát s tím zahrkat a je hotovo, u proteinů žádné problémy s trávením, NOčko skutečně nakopne a dodá perfektní mentální odolnost do tréninku atd. zkrátka vše v pořádku tak, jak by člověk u zavedené značky očekával. Pokud hledám nové suplementy, vždy prvně mrknu na MyProtein, už jen kvůli těm cenám to za to stojí.

Souhlasím(+2)
Nesouhlasím(0)
Josef Makovský
Červenec 16, 2018
Thumbs down Nedoporučuje výrobce
Hodnocení celkem:
Star mask

Zkušenosti s obchodem mám špatné. Zaplatil jsem si doručení do druhého dne a zasilka doručena nebyla. Komunikace ze strany Myprotein byla velmi laxní a pomalá.

Při odstoupení od smlouvy a požadavku na vrácení peněz, včetně ceny dopravy jsem balík na vlastní náklady musel odeslat do Británie, přesto že mě byl zaslán z Polska.

Celkový přístup je pro mě velké zklamání.

Souhlasím(+2)
Nesouhlasím(0)
Jirka
Říjen 22, 2018
Thumbs down Nedoporučuje výrobce
Hodnocení celkem:
Star mask

Nedoporučuji nakupovat u této firmy. Katastrofální zážitek, kdy z jedné objednávky udělali 3 platby. Následná komunikace se zákaznickou podporou je ztráta času, peníze mají, nic dalšího neřeší, vše zkouší zahrát do outu. Za ty nervy nákup zde nestojí, z recenzí po internetu je vidět, že je to u nich klasika

Souhlasím(+1)
Nesouhlasím(0)

Syrovátkové proteiny

Instantní BCAA

L-Glutamin

Zelený čaj

Tribulus

Vitamíny

Omega-3

Proteinové tyčinky

Slevové kupóny

Vyber si jeden z kvalitních obchodů a ušetři pomocí slevového kódu
GymBeam.cz
slevový kupón v hodnotě 5%
Fitkram.cz
slevový kupón v hodnotě 5%
Kulturistika.com
slevový kupón v hodnotě 4%
Fitness007.cz
slevový kupón v hodnotě 3%