Zdravý den Stevia kapky 50ml

Stevie je přírodní sladidlo bez kalorií, které má skvělou chuť, žádné kalorie, nezvyšuje hladinu cukru v krvi a je tak vhodnou náhradou cukru nebo ...více

Výrobce: Brand
od 145 Kč

Kde koupit

Popis produktu

Stevie je přírodní sladidlo bez kalorií, které má skvělou chuť, žádné kalorie, nezvyšuje hladinu cukru v krvi a je tak vhodnou náhradou cukru nebo umělých sladidel pro oslazení nápojů (kávy, čaje) a všech typů potravin. Díky těmto vlastnostem je vhodné pro diabetiky nebo při kontrole hmotnosti.

Stevia rebaudiana (zkráceně stevia) je rostlina pocházející z jižní Ameriky, kde je také již po staletí užívána jako přírodní rostlinné sladidlo. Látky této rostliny obsažené v listech vyvolávají pocit sladké chuti, mají nulovou energetickou hodnotu a jsou až 250x sladší než cukr. V listech stevie jsou mimo jiné také obsaženy proteiny, vláknina, karbohydráty, železo, fosfor, vápník, draslík, sodík, magnesium, zinek a vitamíny A a C.

složení

  • Citron: steviolglykosid RA80%, voda, vitamín C, hydrogenuhličitan sodný, přírodní aróma. Neobsahuje žádné konzervační látky.
  • Čokoláda: steviolglykosid RA80%, voda, vitamín C, hydrogenuhličitan sodný, přírodní aróma. Neobsahuje žádné konzervační látky.
  • Jahoda: steviolglykosid RA80%, voda, vitamín C, hydrogenuhličitan sodný, přírodní aróma. Neobsahuje žádné konzervační látky.
  • Malina: steviolglykosid RA80%, voda, vitamín C, hydrogenuhličitan sodný, přírodní aróma. Neobsahuje žádné konzervační látky.
  • Máta: steviolglykosid RA80%, voda, vitamín C, hydrogenuhličitan sodný, přírodní aróma. Neobsahuje žádné konzervační látky.
  • Natural: steviolglykosid RA80%, voda, vitamín C, hydrogenuhličitan sodný. Neobsahuje žádné konzervační látky.
  • Vanilka: steviolglykosid RA80%, voda, vitamín C, hydrogenuhličitan sodný, přírodní aróma. Neobsahuje žádné konzervační látky.

dávkování

1 kapka nahrazuje 1 kostku cukru nebo jednu lžičku cukru. Denně maximálně 5 kapek na každých 15kg tělesné hmotnosti. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Star mask
Průměr: 5.00
Hlasoval: 1 člověk

Recenze/zkušenosti

Petra Kandlerová
Říjen 9, 2016
Thumbs up Doporučuje produkt
Hodnocení celkem:
Star mask

Tyto kapky jsou perfektní. Krásně dosladí snídani a přitom bez kalorií. Navíc neobsahují žádné nebezpečné chemické přísady. Jsem moc ráda že tento eshop kapky zařadil do produktů. Pozor na dávkování. Já dávám tak asi pět kapek. Kdo ale neni zvyklí na chuť stevie tak při větším množství je cítit zvláštní steviácká dochuť. Ale při slazení s rozumem to ani nepoznáte. Už si bez těchto kapek nedovedu představit den.

Souhlasím(0)
Nesouhlasím(0)

Podobné produkty

Sleva 3% na tvůj nákup

Close
Slevový kód:
Není potřeba
(Klikni sem pro použití)
Jak použít kupón:

Sleva 3% na e-shopu Fitness007.cz po přihlášení. Slevový kód není potřeba.