O magazínu SvětFitness.cz

SvětFitness.cz je internetový magazín zaměřující se na silové sporty a kulturistiku, správné stravování a v neposlední řadě i užitečnou suplementaci. Jako jeden z mála (ne-li jako jediný) magazín můžeme říct, že jsme naprosto nezávislí. Nikdo nás nesponzoruje, nikdo nám neplatí za testování a následné prosazování jejich doplňků a ani se nenecháváme ovlivnit jinými magazíny. A právě proto můžete mít stoprocentní jistotu, že naše recenze a žebříčky skutečně vychází jen z našich zkušeností. Když se nám něco nelíbí, upozorníme vás na to.

Nechceme, abyste vyhazovali peníze za nefunkční suplementy a zároveň opomíjeli ty, které se skutečně vyplatí užívat. A právě proto pravidelně píšeme i články, které vás budou vzdělávat i přinášet naprosto seriózní pohled na některé aspekty tréninku, výživy i suplementace. Vše samozřejmě stavíme nejen na vlastních zkušenostech, které ze silových tréninků máme, ale i na relevantních vědeckých studií.   

Kdo za webem stojí?

Mirek Dvořák (redaktor)

-

Redaktor internetového magazínu SvětFitness.cz a závodník v silových sportech. Mezi mé největší sportovní úspěchy patří zisk národního rekordu v mrtvém tahu ve federaci WUAP a absolvování několika světových šampionátů pod hlavičkou výše zmíněné federace. Když zrovna nejsem ve fitku, vzdělávám se v oblasti výživy, suplementace a tréninku jako takového.

Se cvičením jsem začal v roce 2015, když jsem poprvé přišel do posilovny. Už po prvním tréninku jsem věděl, že tohle je přesně ten sport, který chci dělat. Po nějakém čase jsem ale zjistil, že rozhodně nejsem příliš geneticky obdařený na budování monstrózních objemů, ale zato mám docela sílu. A právě v tu chvíli se zrodila moje láska k silovému trojboji, začal jsem podrobně studovat různé tréninkové metodiky a zajímat se o správné stravování. To přetrvalo dodnes, i když už několik let mi vyhovuje trénink Westside Barbell, který neustále modifikuji, pořád se snažím přicházet s dalšími principy a získávat tak další zkušenosti, které bych posléze mohl prostřednictvím našich článků a videí předávat vám!

E-mail: mirek.dvorak@svetfitness.cz

 

Honza Malý (zakladatel webu)

-

Honzu sice nevídáte na kameře, ani nestojí za články či žebříčky, ale web by bez něj rozhodně nefungoval. Stará se totiž o střih videí, korekturu článků, grafiku webu, propagaci a mnoho a mnoho dalšího.

Cvičení je pro něj sice jenom koníček, ale možná právě díky tomu má na spoustu věcí odlišný pohled než Mirek, což v konečném důsledku poskytuje co možná nejkomplexnější pohled na danou problematiku v případě určitých témat článků a videí.

E-mail: maly.jan@svetfitness.cz