Alavis Triple Blend Extra silný 700g

ALAVIS™ Triple Blend Extra Silný je doplněk stravy určený nejen pro koně, ale i pro lidi. Obsahuje účinnou směs chondroitinu, glukosaminu, methylsulfonylmethanu (MSM) a kolagenů ...více

Výrobce: Brand

Kde koupit

Popis produktu

ALAVIS™ Triple Blend Extra Silný je doplněk stravy určený nejen pro koně, ale i pro lidi. Obsahuje účinnou směs chondroitinu, glukosaminu, methylsulfonylmethanu (MSM) a kolagenů nejvyšší kvality- Collyss a Cartidyss. Je vhodný pro podporu regenerace po zranění i jako prevence proti problémům s vazy či chrupavkami. 

Benefity produktu ALAVIS™ Triple Blend Extra Silný v bodech:

  • Vyživuje, ochraňuje a regeneruje kloubní chrupavky
  • Zlepšuje celkovou kondici a fyzickou pohyblivost organismu
  • Zabraňuje dalšímu poškozování chrupavek
  • Zmírňuje bolesti pohybového aparátu

Alavis [recenze]: Nejúčinnější kloubní výživa pro sportovce?

ÚČINNÉ LÁTKY POD DROBNOHLEDEM 

  • Methylsulfonylmethan (MSM) je látkou, která je v tomto produktu obsažena nejvíce (na 1kg produktu připadá 435g MSM). Označení MSM není přesné, jedná se pouze o komerční název. Přesnější název je dimethylsulfon, ale jelikož se plete s prekurzorem samotné látky (dimethylsulfoxidem), byl název takto komerčně změněn. Jedná se o sloučeninu síry, která má protizánětlivé účinky. Je doporučována při potížích s klouby, alergiích i bolestech svalů. Při užívání po zraněních bylo prokázáno i lepší hojení ran. Taktéž má analgetické, protizánětlivé a vasodilatační účinky. Tolerance této látky je označována jako velmi dobrá a nebyly zjištěny žádné nežádoucí či toxické účinky. 
  • Glukosamin sulfát je bazická sloučenina vznikající z glukózy. Působí pozitivně při bolestech či zánětech šlach a kloubů. Zároveň dokáže zastavit ztrátu kloubní chrupavky, ke které může dojít při osteoporóze či artróze. Glukosamin je na trhu dostupný ve dvou vazbách- sulfátu (tedy síranu) a chloridu. Účinnost při artróze byla prokázána pouze u sulfátu, který je zastoupený právě v tomto produktu. Na 1kg ALAVIS™ Triple Blend Extra Silný připadá 348g glukosamin sulfátu. 
  • Chondroitin sulfát je polysacharid nejvíce zastoupený ve strukturách mezibuněčné hmoty chrupavky. V doplňku ALAVIS™ Triple Blend Extra Silný je obsaženo 130g chondroitinu/ 1kg produktu. Význam chondroitinu spočívá ve schopnosti vázat vodu, čímž zajišťuje správné fungování, pevnost, pružnost a odolnost chrupavky. Stejně jako glukosamin dokáže zastavit ztráty kloubní chrupavky, ke kterým dochází při artróze a podobných onemocněních. Chondroitin sulfát se získává extrakcí z hovězích či vepřových chrupavek.  
  • Collyss je patentovaná směs hydrolyzovaného kolagenu I. typu získaná z chrupavek mořských ryb. Vyskytuje se ve vazivových chrupavkách, šlachách, kostech a kůži. Zároveň je nezbytná pro celkovou pevnost pohybového aparátu.
  • Cartidyss je patentovaná směs hydrolyzovaného kolagenu II. typu získaná z chrupavek rejnoků.  Je důležitá pro zachování tvaru chrupavky a její ochraně před deformací. 

Mimo těchto pěti účinných látek obsahuje ALAVIS™ Triple Blend Extra Silný ještě jablečný pektin. Nabízí tak skutečně účinnou směs, která neobsahuje žádná aditiva, barviva ani konzervační látky.

obsah účinných látek

   v 1000g
 Glukosamin sulfát  348g
 Chondroitin sulfát  130g
 MSM – Methylsulfonyl­methan  435g
 Collyss®  3,4g
 Cartidyss®  5g
 Pomocné látky  
 Jablečný pektin  79g

alavis triple blend dávkování

Dávkování přípravku se odvíjí od vaší tělesné hmotnosti. Pro 100kg sportovce se doporučuje na prvních 14 dní jedna odměrka, poté pouze ½ odměrky. Optimální délka užívání jsou tři měsíce, poté je nutné přípravek minimálně na měsíc vysadit. 

TIP: Přečtěte si článek o kloubních výživách (dávkování, účinky,...)

Naše hodnocení

Star mask
Průměr: 5.00
Hlasovalo: 5 lidí

Recenze/zkušenosti

Michal Hořava
Červen 29, 2016
Thumbs up Doporučuje produkt
Hodnocení celkem:
Star mask

Delsi dobu me trapila bolest zad, a predlokti,po nasazeni alavisu,bolest behem tydne zacala polevovat az ustoupila uplne :) takze muzu jen doporucit :)

Souhlasím(+3)
Nesouhlasím(0)
Leoš Zouhar
Květen 5, 2016
Thumbs up Doporučuje produkt
Hodnocení celkem:
Star mask

Po ránu nasypu do tlamy, zlehka zařehtám, dám si 3km lehkého výklusu a pokračuji dále v pracovním dni. Ne sranda .... je to fakt poznat jen doporučuji a 10 z 10, to že to nelahodí je jedno, jedl bych hlínu když bych věděl že by byla pro mě dobrá.

Souhlasím(+10)
Nesouhlasím(0)
Jan Scheiner
Duben 18, 2016
Thumbs up Doporučuje produkt
Hodnocení celkem:
Star mask

Chuť není příjemná, ale pokud to vsypete do proteinu nebo vloček těch 2,5gramu se tam ztratí a ani o tom nebudete vědět. Jinak po měsíci používání mírné bolesti z přetížení v objemové fázi jsou pryč. Doporučuji. Složení je jako u produktů pro lidi, ale cena mnohem výhodnější. U nás doma to bere celá rodina i pes.:-)

Souhlasím(+2)
Nesouhlasím(0)
Patrik Ruzek
Březen 2, 2017
Thumbs up Doporučuje produkt
Hodnocení celkem:
Star mask

Trapili me lokty a po nasazeni alavisu do tydne klid?! Mazec! Ted mi dosel a davam tedy i pauzu cca mesic a musim rict ze trpim jak kun rozjely se zada a kolena. Mam jiz objednano a tesim se na svoji davku :-D

Souhlasím(+7)
Nesouhlasím(0)
Mirek Dvořák
Duben 19, 2017
Thumbs up Doporučuje produkt
Hodnocení celkem:
Star mask

Kvůli problémům s koleny jsem vyzkoušel hodně kloubních výživ, za které jsem jen vyhodil peníze. Alavis mi, jako jediný, fungoval a kolena mě přestala bolet. I po stránce složení daleko předčí ostatní produkty ve své kategorii. 5/5 hvězdiček. Vřele doporučuji! :)

Souhlasím(+5)
Nesouhlasím(0)

Podobné produkty

Sleva 8% na tvůj nákup

Close
Slevový kód:
číslo ISIC karty
(Klikni sem pro použití)
Jak použít kupón:

Sleva 8 % pro nové klienty a 3 % pro přihlášené klienty e-shopu. V objednávce stačí zadat číslo ISIC karty.

Sleva 3% na tvůj nákup

Close
Slevový kód:
Není potřeba
(Klikni sem pro použití)
Jak použít kupón:

Sleva 3% na e-shopu Fitness007.cz po přihlášení. Slevový kód není potřeba.