Alavis Triple Blend Extra silný 700 g

ALAVIS™ Triple Blend Extra Silný je doplněk stravy určený nejen pro koně, ale i pro lidi. Obsahuje účinnou směs chondroitinu, glukosaminu, methylsulfonylmethanu (MSM) a kolagenů ...více

Výrobce: Brand

Kde nakoupit

Popis produktu

ALAVIS™ Triple Blend Extra Silný je doplněk stravy určený nejen pro koně, ale i pro lidi. Obsahuje účinnou směs chondroitinu, glukosaminu, methylsulfonylmethanu (MSM) a kolagenů nejvyšší kvality- Collyss a Cartidyss. Je vhodný pro podporu regenerace po zranění i jako prevence proti problémům s vazy či chrupavkami. 

Benefity produktu ALAVIS™ Triple Blend Extra Silný v bodech:

  • Vyživuje, ochraňuje a regeneruje kloubní chrupavky
  • Zlepšuje celkovou kondici a fyzickou pohyblivost organismu
  • Zabraňuje dalšímu poškozování chrupavek
  • Zmírňuje bolesti pohybového aparátu

ÚČINNÉ LÁTKY POD DROBNOHLEDEM 

  • Methylsulfonylmethan (MSM) je látkou, která je v tomto produktu obsažena nejvíce (na 1kg produktu připadá 435g MSM). Označení MSM není přesné, jedná se pouze o komerční název. Přesnější název je dimethylsulfon, ale jelikož se plete s prekurzorem samotné látky (dimethylsulfoxidem), byl název takto komerčně změněn. Jedná se o sloučeninu síry, která má protizánětlivé účinky. Je doporučována při potížích s klouby, alergiích i bolestech svalů. Při užívání po zraněních bylo prokázáno i lepší hojení ran. Taktéž má analgetické, protizánětlivé a vasodilatační účinky. Tolerance této látky je označována jako velmi dobrá a nebyly zjištěny žádné nežádoucí či toxické účinky. 
  • Glukosamin sulfát je bazická sloučenina vznikající z glukózy. Působí pozitivně při bolestech či zánětech šlach a kloubů. Zároveň dokáže zastavit ztrátu kloubní chrupavky, ke které může dojít při osteoporóze či artróze. Glukosamin je na trhu dostupný ve dvou vazbách- sulfátu (tedy síranu) a chloridu. Účinnost při artróze byla prokázána pouze u sulfátu, který je zastoupený právě v tomto produktu. Na 1kg ALAVIS™ Triple Blend Extra Silný připadá 348g glukosamin sulfátu. 
  • Chondroitin sulfát je polysacharid nejvíce zastoupený ve strukturách mezibuněčné hmoty chrupavky. V doplňku ALAVIS™ Triple Blend Extra Silný je obsaženo 130g chondroitinu/ 1kg produktu. Význam chondroitinu spočívá ve schopnosti vázat vodu, čímž zajišťuje správné fungování, pevnost, pružnost a odolnost chrupavky. Stejně jako glukosamin dokáže zastavit ztráty kloubní chrupavky, ke kterým dochází při artróze a podobných onemocněních. Chondroitin sulfát se získává extrakcí z hovězích či vepřových chrupavek.  
  • Collyss je patentovaná směs hydrolyzovaného kolagenu I. typu získaná z chrupavek mořských ryb. Vyskytuje se ve vazivových chrupavkách, šlachách, kostech a kůži. Zároveň je nezbytná pro celkovou pevnost pohybového aparátu.
  • Cartidyss je patentovaná směs hydrolyzovaného kolagenu II. typu získaná z chrupavek rejnoků.  Je důležitá pro zachování tvaru chrupavky a její ochraně před deformací. 

Mimo těchto pěti účinných látek obsahuje ALAVIS™ Triple Blend Extra Silný ještě jablečný pektin. Nabízí tak skutečně účinnou směs, která neobsahuje žádná aditiva, barviva ani konzervační látky.

 

Obsah účinných látek:

   v 1000g
 Glukosamin sulfát  348g
 Chondroitin sulfát  130g
 MSM – Methylsulfonyl­methan  435g
 Collyss®  3,4g
 Cartidyss®  5g
 Pomocné látky  
 Jablečný pektin  79g

 

Jak se Alavis Triple Blend dávkuje?

Dávkování přípravku se odvíjí od vaší tělesné hmotnosti. Pro 100kg sportovce se doporučuje na prvních 14 dní jedna odměrka, poté pouze ½ odměrky. Optimální délka užívání jsou tři měsíce, poté je nutné přípravek minimálně na měsíc vysadit. 

 

Star mask
Průměr: 5.00
Hlasovalo: 5 lidí

Recenze/zkušenosti

Michal Hořava
Červen 29, 2016
Thumbs up Doporučuje produkt
Hodnocení celkem:
Star mask
Delsi dobu me trapila bolest zad, a predlokti,po nasazeni alavisu,bolest behem tydne zacala polevovat az ustoupila uplne :) takze muzu jen doporucit :)
Souhlasím(+1)
Nesouhlasím(0)
Leoš Zouhar
Květen 5, 2016
Thumbs up Doporučuje produkt
Hodnocení celkem:
Star mask
Po ránu nasypu do tlamy, zlehka zařehtám, dám si 3km lehkého výklusu a pokračuji dále v pracovním dni. Ne sranda .... je to fakt poznat jen doporučuji a 10 z 10, to že to nelahodí je jedno, jedl bych hlínu když bych věděl že by byla pro mě dobrá.
Souhlasím(+1)
Nesouhlasím(0)
Jan Scheiner
Duben 18, 2016
Thumbs up Doporučuje produkt
Hodnocení celkem:
Star mask
Chuť není příjemná, ale pokud to vsypete do proteinu nebo vloček těch 2,5gramu se tam ztratí a ani o tom nebudete vědět. Jinak po měsíci používání mírné bolesti z přetížení v objemové fázi jsou pryč. Doporučuji. Složení je jako u produktů pro lidi, ale cena mnohem výhodnější. U nás doma to bere celá rodina i pes.:-)
Souhlasím(0)
Nesouhlasím(0)
Patrik Ruzek
Březen 2, 2017
Thumbs up Doporučuje produkt
Hodnocení celkem:
Star mask
Trapili me lokty a po nasazeni alavisu do tydne klid?! Mazec! Ted mi dosel a davam tedy i pauzu cca mesic a musim rict ze trpim jak kun rozjely se zada a kolena. Mam jiz objednano a tesim se na svoji davku :-D
Souhlasím(+3)
Nesouhlasím(0)
Mirek Dvořák
Duben 19, 2017
Thumbs up Doporučuje produkt
Hodnocení celkem:
Star mask
Kvůli problémům s koleny jsem vyzkoušel hodně kloubních výživ, za které jsem jen vyhodil peníze. Alavis mi, jako jediný, fungoval a kolena mě přestala bolet. I po stránce složení daleko předčí ostatní produkty ve své kategorii. 5/5 hvězdiček. Vřele doporučuji! :)
Souhlasím(+1)
Nesouhlasím(0)

Podobné produkty