Powerlogy Keto Granola: Jaká je granola bez sacharidů?

Ačkoliv ještě před pár lety se jednalo o poměrně atypickou ingredienci, dnes je granola běžnou součástí snídaně mnoha fitnessáků a příznivců zdravého životního stylu. Existují samozřejmě různé druhy – od klasických čokoládových přes nejrůznější karamelové až po atypické granoly s exotickým ovocem. Granola téměř bez sacharidů, kterou vyrábí Powerlogy, ale typická rozhodně není. A právě proto jsme se na ni rozhodli zaměřit v rámci této recenze.

Powerlogy Keto Granola
Kategorie: Potraviny
Chuť
9.0/10
Konzistence
10.0/10
Stravitelnost
10.0/10
Složení
10.0/10
Cena
8.0/10
Celkové hodnocení
9.4
z 10 bodů

 

Tabulka cen pro Powerlogy Keto Granola
Obchod
Cena
Odkaz

Na úvod se ještě hodí podotknout, že produkty od Powerlogy mají své místo rovněž v našem srovnání nejlepších granol, které jsme u nás na webu nezávisle sestavovali. Teď už se ale pojďme podívat na samostatnou recenzi.

Co obsahuje Upgraded Keto Granola?

Na úvod této recenze se samozřejmě hodí podívat na složení produktu Upgraded Keto Granola. Pro kompletnost se hodí dodat, že ačkoliv ji pro potřeby této recenze označujeme jako bezsacharidovou, nějaké sacharidy samozřejmě obsahuje. Ve srovnání s konkurencí je to však velmi málo – ve sto gramech produktu byste našli jen nějakých 8 gramů sacharidů, jejichž zdrojem jsou primárně lyofilizované jahody. Kromě nich je však granola tvořena zejména kokosovými lupínky, mandlemi, slunečnicovými, dýňovými, lněnými a chia semínky, čekankovou vlákninou, makadamovými ořechy a solí.

Takovému složení samozřejmě nemáme z pohledu recenzentů co vytknout – granola neobsahuje žádné přidané cukry, žádné přidané škodlivé tuky ani nic podobného. Zkrátka a dobře Powerlogy v případě tohoto doplňku spoléhá na přírodní ingredience a za nás to rozhodně dává smysl.

Upgraded Keto Granola od Powerlogy recenze
Caption

 

Jaké má granola použití?

Jelikož je granola složená primárně ze zmiňovaných ořechů a semínek, je samozřejmě poměrně kalorická. A s ohledem na to se hodí ji použít třeba jako vydatnou snídani – stačí si trochu granoly přidat například do klasického nebo řeckého jogurtu, případně můžete využít některé z rostlinných alternativ. Vzhledem k tomu, že granola ale přináší dost kalorií v relativně malém objemu, ji můžete použít rovněž třeba jako svačinu na túru, nebo ji můžete přidat do nejrůznějších smoothies.

Jak Keto Granola chutná?

Pokud máte pocit, že bez sacharidů nemůže granola nikdy chutnat dobře, určitě doporučujeme Keto Granolu od Powerlogy vyzkoušet, protože vás od prvního sousta přesvědčí o opaku. Musíme ocenit skvělý poměr jednotlivých surovin, který zajistí, že žádná z ingrediencí směsi po chuťové stránce nedominuje. Vyvážená chuť je navíc také naprosto přirozená, což je logické, vzhledem k tomu, že granola neobsahuje žádné průmyslově velmi zpracované potraviny. Kromě toho se hodí dodat, že granola (v souladu s očekáváními) není zbytečně sladká, což nám doopravdy vyhovovalo. Pokud sladké snídaně preferujete, ideálním řešením je k jogurtu a granole přidat ještě nějaké ovoce, které vám rovněž může pomoci dobře nastartovat den.

Jak hodnotíme cenu?

V době psaní této recenze vychází balení keto granoly čítající 350 gramů asi na 250 korun. A ačkoliv ve srovnání s některými z konkurenčních produktů uvedených v rámci našeho srovnání nejlepších granol se může zdát, že je cena poměrně vysoká, je nutné si uvědomit, že reflektuje vysoké náklady na jednotlivé ingredience. Pokud totiž polovinu granoly tvoří třeba cenově poměrně levné ovesné vločky, může jít výrobce s cenou relativně nízko. Jelikož v keto granole ale najdete hlavně oříšky a semínka (plus lyofilizované ovoce, které je samozřejmě také nákladné na výrobu), musí být jasné, že i výsledná cena bude o něco vyšší. Pokud spotřebujete na jednu porci například 30 gramů granoly, troufáme si tvrdit, že cena je vlastně velmi příjemná.

Tabulka cen pro Powerlogy Keto Granola
Obchod
Cena
Odkaz

Stojí za vyzkoušení?

Keto Granola nabízí perfektní složení, skvělou chuť, jednoduché použití a v konečném důsledku i relativně příjemnou cenu. Bez ohledu na to, jestli dodržujete zásady keto stravování, nebo zda se jen snažíte obohatit svůj jídelníček o ingredience, které v něm normálně nemají své úplně pevné místo, Upgraded Keto Granola je skvělou volbou, kterou můžeme jen a pouze doporučit.

Proč nám můžete věřit?

Diskuze a zkušenosti (0)

Máš také zkušenosti s tímto produktem? Poděl se o ni napsáním své vlastní recenze.

Sleva 18% na tvůj nákup

Close
Slevový kód:
telekom18
(Klikni sem pro použití)
Jak použít kupón:

Kód do eshopu Powerlogy, který vám zlevní nákup zdravých potravin a funkční výživy o 18 %