Alavis Triple Blend: Ten nejlepší doplněk pro zdravé klouby? (Recenze)

Na trhu neexistuje příliš mnoho produktů, které by měly tak pozitivní ohlasy, jako má právě Alavis. Je ale skutečně tak účinný? Mohou tuto kloubní výživu pro koně užívat i lidé? Vyplatí se do něj investovat? Odpovědi na tyto a mnohé další otázky se dozvíte v dnešní recenzi.

Alavis Triple Blend Extra Silný
Kategorie: Kloubní výživy
Účinek
9.9/10
Chuť
6.5/10
Rozpustnost
9.2/10
Vstřebatelnost
9.9/10
Cena/výkon
9.9/10
Celkové hodnocení
9.1
z 10 bodů
Tabulka cen pro Alavis Triple Blend Extra Silný
Obchod
Srovnání cen
Odkaz
Cena:  1149 Kč
Cena:  1189 Kč
Cena:  1269 Kč

I když se jedná o kloubní výživu určenou primárně pro koně, rozhodně si našla své místo i v repertoáru vrcholových sportovců. A s jejím užívání by neměl být žádný problém - každá šarže doplňku prochází chemickým rozborem i validací přítomnosti těžkých kovů, tudíž máte stoprocentní jistotu, že produkt neobsahuje nic jiného, než je deklarováno na obalu. O efektivitě, způsobech užívání i chutí tohoto doplňku si tedy povíme v následujících řádcích. 

-

Špičkové složení, které nemá konkurenci

Složení je nejdůležitějším aspektem každého doplňku, proto o něm vždy mluvíme na prvním místě. A nutno říct, že skladba Alavisu je zcela bezkonkurenční. Najdete v něm pět látek, přičemž čtyři z nich jsou účinné - chondroitin sulfát, glukosamin sulfát, MSM, hydrolyzované kolageny a jablečný pektin (druh rozpustné vlákniny). Pojďme si tedy jednotlivé účinné složky rozebrat trošku detailněji: 

1. Chondroitin sulfát a glukosamin sulfát

Chondroitin je složka, která má schopnost vázat vodu v kloubech, díky čemuž dochází ke zlepšení pevnosti a pružnosti chrupavky. Spolu s glukosaminem patří mezi pomalu působící léky, tudíž je první efekt pozorovatelný nejdříve za 4 až 6 týdnů. Stejně dlouhou dobu ale efekt těchto dvou látek přetrvává i po vysazení. Z tohoto důvodu se doporučuje Alavis vždy po třech měsících užívání na jeden měsíc vysadit. 

2. Methylsulfonylmethan

MSM představuje v Alavisu zdroj síry, která je nezbytná pro novotvorbu kolagenu. Zároveň zajišťuje i regeneraci a relaxaci poškozených svalů.

3. Hydrolyzované kolageny 

Poslední účinnou složkou tohoto doplňku jsou hydrolyzované kolageny. Tyto skleroproteiny představují základní stavební jednotku pojivových tkání a zároveň jsou důležité pro pevnost a hydrataci kůže. Nároky na zvýšený příjem mají především tvrdě trénující sportovci, mezi které patří samozřejmě i návštěvníci posiloven.

-

Koupit za nejlepší cenu

Jak jsem Alavis užíval? 

Alavis jsem na doporučení výrobce užíval vždy s jídlem. Prvních 14 dní jsem bral tzv. iniciační dávku, která je dvojnásobná oproti dávce udržovací. Na moji tělesnou hmotnost představovala tato dávka zhruba 4g, po dvou týdnech jsem tedy začal užívat 2g Alavisu. Dávkování pro lidi se žádným způsobem neliší od dávkování pro koně, vždy je pouze nutné vše přepočítat na svoji váhu.  

Jak vypočítat potřebnou dávku alavisu

Iniciační dávka = 0,045 * Vaše hmotnost (kg)

Udržovací dávka = 0,0225 * Vaše hmotnost (kg)

Alavis jsem užíval 3 měsíce v kuse, poté jsem ho na jeden měsíc vysadil. Při dávkování pro 100kg sportovce vám tedy jedno balení Alavisu vystačí na celý rok. Vzhledem k tomu, že chuť tohoto doplňku je opravdu příšerná, chtěl jsem se vyhnout rozmíchávání ve vodě a odměrku jsem raději vysypal do pusy a zapil dostatečným množstvím vody/ovocného džusu

Co od Alavisu můžete čekat? 

Velmi zjednodušeně by se dalo říct, že existují tři typy opotřebení kloubů:

  • Mechanické, které je způsobeno nadměrnou zátěží kloubů
  • Genetické, které je určeno genetickými predispozicemi
  • Z nedostatečné regenerace

Alavis může být skvělý jako prevence zranění pro tvrdě trénující sportovce a zároveň zajistí správnou regeneraci. V případě, že trpíte genetickými onemocněními (například artrózou či osteoporózou,...), může vám tento doplněk z části pomoci se zmírněním bolesti, ale pravděpodobně vaše problémy nevyřeší.

-

Jak Alavis chutná? 

Pokud má Alavis nějakou nevýhodu, je jí naprosto odporná chuť, která může pro spoustu uživatelů představovat vážný problém. Jedna z možností, jak ji alespoň z části zneutralizovat, je zapíjet každou dávku například ovocným džusem. Naopak nápoje jako je Coca-cola vhodné nejsou, protože kvůli obsahu kyselin by mohlo dojít k narušení využitelnosti.

No a samozřejmě je důležité si uvědomit, že kloubní výživu užíváte pro pozitivní efekt na zdraví kloubů, ne kvůli dobré chuti.

náš tip!
Pokud by vám chuť Alavisu vyloženě nesedla, můžete vyzkoušet kloubní výživu Joint Max od společnosti Czech Virus. Ta nabídne velmi podobné složení, ale o dost lepší chuť připomínající ochucené BCAA.

Výborný poměr ceny a kvality

Za jedno balení Alavisu zaplatíte zhruba 1077 Kč, což se může zdát jako velmi vysoká cena. Uvážíte-li ale, že toto balení vystačí pro stokilového sportovce na jeden rok užívání (3 čtyřměsíční cykly, o kterých jsme mluvili výše), je poměr ceny a kvality tohoto doplňku bezkonkurenční. Pokud vážíte méně, samozřejmě balení vydrží ještě o něco déle.  

Tabulka cen pro Alavis Triple Blend Extra Silný
Obchod
Srovnání cen
Odkaz
Cena:  1149 Kč
Cena:  1189 Kč
Cena:  1269 Kč
a co nový alavis v lidské verzi?
Pokud jde o nový Alavis Maxima v lidské verzi, ten se od staré verze příliš neliší. Výhodou je pouze vyšší obsah chondroitinu (zhruba o 70mg v jedné 4,5g dávce) a navíc v něm najdete nějakých 20mg vitamínu C. Dříve se tato kloubní výživa prodávala za vyšší částku, než zde recenzovaná verze pro koně, proto jsme ji nedoporučovali. Ceny se ale nedávno dorovnaly, proto volba je čistě na vás.

Závěrečné zhodnocení

Alavis je opravdu bezkonkurenční doplněk, který je pro sportovce jako dělaný. Má skvělé složení, neobsahuje zbytečná aditiva, nabízí velmi dobrý poměr ceny a výkonu a co je nejdůležitější, skutečně funguje.

Pokud se tedy rozhodnete investovat do kloubní výživy, je Alavis rozhodně tou nejlepší možnou volbou. To koneckonců potvrdil i náš žebříček nejlepších kloubních výživ, kde jsme jednotlivé produkty z této kategorie srovnávali.

Videorecenze kloubní výživy Alavis:

Proč nám můžete věřit?

Diskuze a zkušenosti (76)

Michal Škaryd
Únor 9, 2019

Chtěl jsem se zeptat jestli to může užívat mladý puberťák, který sportuje, chodí do posilovny. A jestli to nemá vliv na jeho růst postavy (do výšky). Děkuji za odpověď.

Souhlasím(+38)
Nesouhlasím(-45)
Hanky
Únor 10, 2019

Negativní učinky to rozhodně mít nebude , ba naopak tím tělo podpoříš.

Souhlasím(+15)
Nesouhlasím(-3)
Mirek Dvořák
Únor 13, 2019

Ahoj Michale,

Díky za dotaz, určitě je na místě. Ale rozhodně se nemusíš bát, že by se kvůli užívání Alavisu nějakým způsobem zastavil tvůj růst do výšky. :) Tohle by způsobovaly například anabolické steroidy v případě, že se ještě nedokončil tvůj růst. Ale v případě kloubní výživy se rozhodně není čeho obávat. Já jsem ji v pubertě vůbec neužíval, ale myslím, že je to z hlediska prevence a udržení kloubů zdravých, pevných a odolných, dobrá volba. :)

Jestli máš nějaké další dotazy, neváhej se zeptat

Souhlasím(+12)
Nesouhlasím(-8)
Henry
Březen 13, 2019

Chtěl jsem se zeptat, zda nebude problém v tom, když rozmíchám Alavis v nápoji syrovátkového proteinu (klasická dávka cca 25-30g). Většinou jsou proteiny dost přeslazené a mohlo by to tu odpornou chuť Alavisu potlačit. Nebude však tělo hůře zpracovávat látky z Alavisu, když jej zatížím jednorázovou vyšší dávkou proteinu? Předem děkuji za odpověď.

Souhlasím(+16)
Nesouhlasím(-8)
MK
Srpen 29, 2019

Podle návodu - přímo do tlamy a okamžitě zapít, to je nejmenší trápení.

Souhlasím(+40)
Nesouhlasím(-12)
Thomas
Květen 27, 2022

Zdaleka ta chuť není až tak moc hrozná jak se říká a je zcela na místě Alavis užívat. Lepší než chcípat bolestí 😜👍

Souhlasím(+4)
Nesouhlasím(-1)
Michal
Březen 15, 2019

Zdravím, ve vašem žebříčku nejlepší kloubní výživy jsem nenašel Geloren Ha. Máte s ním nějaké zkušenosti? Jednou mi to dával kamarád cvičenec, byly to čtverečky želatiny a příjemnou ovocnou chutí. Zajímalo by mě srovnání s Alavisem. Předem děkuji za odpověď

Souhlasím(+130)
Nesouhlasím(-2)
Thomas
Květen 27, 2022

Geloren je úplně k ničemu. Mě nepomohl ani po dvou měsících a bral sem dvojnásobné dávky takže jedině Alavis extra silný pro koně protože Alavis pro lidi určitě bude ošizený.

Souhlasím(+4)
Nesouhlasím(0)
Karlos
Květen 20, 2023

Geloren? Vyhozené peníze.

Souhlasím(+1)
Nesouhlasím(0)
Břetislav Jiránek
Březen 16, 2019

Užíval jsem v létě 2018 podle návodu,asi 115 kg "kůň" , zmizely bolesti a otoky kolen a ostatních kloubů,kolena přestala vrzat a dřepy nejsou problém,tělo se mi celkově zpevnilo.Mám takovou namáhavější práci,věk 57 let,musím jedině doporučit.Alavis Triple Blend Extra Silný 700 g pro koně!

Souhlasím(+150)
Nesouhlasím(-90)
Mirina
Duben 19, 2019

Užívam Alavis Maxima Triple Blend, novinku, humánny preparát. Funguje vynikajúco, výsledok som cítila už po pár dňoch, avšak chuť je naozaj otrasná a nie je možné ju vylepšiť ani ovocnou šťavou. To proste treba vypiť a nešpekulovať. Rozhodne odporúčam aj pre veľmi priaznivú cenu oproti iným preparátom.

Souhlasím(+16)
Nesouhlasím(-17)
MK
Srpen 29, 2019

Pití je konina - dle návodu nasypat přímo do tlamy a ihned zapít, to je nejmenší trápení.

Souhlasím(+21)
Nesouhlasím(-5)
JAR
Srpen 17, 2020

Podle návodu přidávám citronovou šťávu a snad mi to i chutná

Souhlasím(+5)
Nesouhlasím(-2)
Dana Pavelkova
Květen 7, 2019

Prosim,je Alavis vhodny i kdyz uz mam artrozu kolen,ramen,kycli a jsem po artroskopii.Ptam se proto,jestli ten Alavis vubec pomuze,kdyz uz jsem na tom spatne.Dekuli

Souhlasím(+354)
Nesouhlasím(-30)
Daavis
Červen 3, 2019

Alavis je super. Mám po něm zdravé klouby, a taky mi parádně roste hříva :D

Souhlasím(+46)
Nesouhlasím(-4)
MK
Srpen 29, 2019

Tak to koupím manželce - na tu hřívu;)

Souhlasím(+21)
Nesouhlasím(-1)
david
Listopad 18, 2020

...a moze mi narásť aj nieco iné ?

Souhlasím(+6)
Nesouhlasím(-3)
Thomas
Květen 27, 2022

Mozek ty blbče 😄😄😄

Souhlasím(+4)
Nesouhlasím(0)
Andrea Kovacova
Srpen 11, 2019

Dobry vecer , chtela jsem se zeptat tenhle produkt se doporucuje jako prevence ale videla jsem ze existuje i verze pro klouby co mely nejake zraneni nebo zanicene Takze obsahuje i analgesico myslite ze bych mohla pouzivat aspon nez me prejde bolest?

Souhlasím(+50)
Nesouhlasím(-1)
Slávka Jandová
Srpen 12, 2019

Dobrý den, užívám Alavis již dva měsíce a pociťuji zlepšení funkce kloubů kolen, nejsou ráno již zatuhlá jako před užíváním. Mám však jeden dotaz. Byla jsem na kontrole krve a měla jsem na hraniční hodnotě bilirubin, je možné, že by se hodnota zvýšila v důsledku užívání Alavisu? Děkuji za odpověď.

Souhlasím(+185)
Nesouhlasím(-28)
Peter Kovacin
Srpen 22, 2019

Dobrý deň, aký je prosím Vás rozdiel medzi Barnys Triple blend extra silný a Alavis Maxima Triple blend extra silný

Souhlasím(+152)
Nesouhlasím(-5)
Jiří Kolář
Srpen 23, 2019

Dobrý den, užíval jsem Alavis tripl blend pro koně. Problém byl s příjmem prášku. Ve vodě se nerospustí, v puse i při zapití se lepí. Nakonec zvítězilo rozmíchání v bílém jogurtu a snadné požítí. Doporučuji tento produkt. Byl jsem na operaci s meniskem a nevyužil jsem nabídku umělého koleního kloubu pro bodání v kloubu při chůzi. Po vybrání jedné dávky problémy zmizely i při mém věku 65 let.

Souhlasím(+21)
Nesouhlasím(-6)
Petra Holíková
Srpen 30, 2019

Chuť lze eliminovat nasypáním do želatinových tobolek. Ano - stojí peníze, ale kdo na to má, může si objednat (Fichema) a po večerech místo hraní na telefonu, či štrikování ponožek a může si plnit tobolky. Jinak souhlasim - přímo do tlamy.

Souhlasím(+13)
Nesouhlasím(-1)
Michal
Říjen 5, 2019

Děláme to úplně stejně, a tobolky v lékárně ani nejsou příliš drahé, nějakých 30 haléřů za tobolku snad nikoho nezabije, když může koupit Alavis za tisícovku

Souhlasím(+8)
Nesouhlasím(-3)
Jája
Září 6, 2020

Je naplnovačka tobolek pomůže.

Souhlasím(+3)
Nesouhlasím(-2)
Darina
Srpen 31, 2019

Takže tento výživový doplnok mi nepomôže ak mám diagnózu 1 stupeň artrozy?

Souhlasím(+26)
Nesouhlasím(-2)
DANIELA
Září 7, 2019

POMŮŽE,MÁM ARTROZU 3 STUPNĚ A PO UŽÍVÁNÍ ALAVISU JE TO LEPŠÍ.

Souhlasím(+20)
Nesouhlasím(-7)
Martin
Září 13, 2019

Mám namáhavou práci,skoro pátý křížek na krku a klouby bolí. Po cca třech týdnech uzivani se bolest zmírnila takže funguje. A chuť? Vzpomněl jsem si jak nam maminka dávala rozpuštěný penicilin na lžičce...a to byla větší hrůza :))) Jak už někdo napsal: Nebuďte princezny hoďte to do úst a spláchneté vodou :))

Souhlasím(+15)
Nesouhlasím(-1)
Thomas
Květen 27, 2022

Přesně tak kámo, nevím co pořád všichni kok*ti remcají 😄 Asi je to tak nebolí 🙃🙃

Souhlasím(+4)
Nesouhlasím(0)
Eva
Září 16, 2019

Myslíte, že je možno zkombinovat užívání Alavisu a Kloubusu ? Každý má trochu jiné složení. Například měsíc a měsíc ?

Souhlasím(+4)
Nesouhlasím(-2)
Michalec
Září 19, 2019

Dokážete mi tu prosím někdo poradit, která kloubní výživa opravdu funguje na lepší činnost kloubů?

Souhlasím(+12)
Nesouhlasím(-2)
Drdla
Září 21, 2019

Mohu poradit z vlastní zkušenosti opravdu super kloubní výživu, která opravdu pomáhá orthomol arthro plus

Souhlasím(+4)
Nesouhlasím(-7)
Michalec
Září 22, 2019

Vy s ní máte osobní zkušenost? koupil jste ji normálně v lékárně nebo někde na eshopu?

Souhlasím(+4)
Nesouhlasím(-1)
Honza Malý
Září 23, 2019

Tak samozřejmě že jsme ji osobně testovali. Kde jinde bychom vzali ty fotky v recenzi? Doporučíme ji koupit v e-shopech, které vidíte v tabulce cen (opět v recenzi). Můžete si vybrat tu nejlepší cenu (častokrát o 100 Kč levnější jak v lekárnách).

Souhlasím(+3)
Nesouhlasím(-4)
Drdla
Září 25, 2019

Já jsem ho kupoval normálně v lékárně, mají ho u dr.maxe, který je snad všude. Orthomol mi opravdu hodně pomohl.

Souhlasím(+3)
Nesouhlasím(-1)
LaďaP
Říjen 8, 2019

Všiml jsem si, že doporučené dávkování Alavisu pro 100 kg "koně" je 4,5 g prvních 14 dní, pak 2,25 g. U Avamisu pro lidi (Alavis Maxima Triple Blend Extra silný) je doporučené dávkování 4,5 g/denně (prostě pořád). Jinými slovy, dvojnásobná dávka, než pro koně. Účinných látek je gram je obou produktech cca stejně, ale nějak nechápu, proč je dávka pro lidi dvojnásobná. (Z toho pochopitelně vyplývá, že balení pro lidi bude spotřebované za polovinu času, čili cena za dávku bude dvojnásobná.) Takže - co teď? Brát koňskou verzi? Nebo raději lidskou, čili dvojnásobné dávky proti té koňské verzi?

Souhlasím(+34)
Nesouhlasím(0)
Rokfi
Listopad 8, 2019

Použil bych stejnou metodu dávkování jako je popsaná v recenzi, složení je stejné akorát MAXIMA má o 15g Chondroitinsulfátu na 1kg víc plus vitamín C.

Souhlasím(+4)
Nesouhlasím(0)
JK
Říjen 13, 2019

Chtěl bych se zeptat jestli u nové lidské verze musím také dávat měsíční pauzu jako u verze předchozí, tedy té pro koně, nebo to nutné není?

Souhlasím(+4)
Nesouhlasím(-1)
Jana Hynková
Listopad 19, 2019

Chtěla bych se zeptat ,když mám špatnou sraženlivost krve beru tablety xarelto. Můžu to užívat?

Souhlasím(+23)
Nesouhlasím(-1)
Týna
Prosinec 5, 2019

Zvažuji koupi pro sebe, ale někde jsem se dočetla, že nemůžou kojící... Jak to je? Díky

Souhlasím(+3)
Nesouhlasím(-1)
Jaromír
Prosinec 6, 2019

Mohu přípravek ALAVIS - extra silný užívat, když beru lék na ředění krve GODASAL?

Souhlasím(+7)
Nesouhlasím(0)
Robert
Prosinec 7, 2019

Já jsem ho užíval 3 měsíce a nepoznal jsem žádnou změnu,klouby pořád bolí,křupou a vržou.

Souhlasím(+7)
Nesouhlasím(0)
Miroslav Koláčný
Prosinec 31, 2019

Lze ALAVIS MAXIMA užívat při léčbě warfarinem.

Souhlasím(+3)
Nesouhlasím(-1)
Daniel
Leden 1, 2020

Prosím proč tvrdíte že lidská verze alavisu je dražší když jsou drahé úplně stejně?? A mají stejné složení??

Souhlasím(+8)
Nesouhlasím(0)
Vašek
Leden 7, 2020

V době recenze byl rozdíl v ceně 100-200 Kč

Souhlasím(+2)
Nesouhlasím(0)
Daniel
Leden 8, 2020

To přeci není vysoká cena oproti záruce lepši kvality pro lidi...

Všechny 3 výrobky Alavis pro koně, Alavis pro lidi a Troble blent od Barnys stoji úplně stejně. Navíc Alavis pro koně ani nemůže byt silnější protože má dokonce nižší dávkováni po 14 dnech než verze pro lidi, která dávkování nesnižuje. Pokud u Alavisu pro koně snížíte dávku po 14 dnech z 4,5 g na 2,25 g dostanene všeho polovinu a to už je vážně málo. Alavis pro koně sice učinné latky udává ne v dávce ale na KG, ale po přepočtu je to úplne to samé., takže sníženou dávkou do sebe nedostanete vůbec nic. Podle mě dnes v totu chvíli mít kdekoliv zařazený alavis pro koně jako vhodný výrobek je minulost. Všechny žebříčky by měli být nahrazeny alavisem maxima a nebo triple blent od barnys. Ta histerie a mýtu kolem alavisu pro koně je klasický lidská vlna chování stáda. Vy máte povinnost tyto fámy a polopravdy napravovat a ne potvrzovat. Takže máte důveru lidí , kteří jsou lidé a ne anglický plnokrevník

Souhlasím(+13)
Nesouhlasím(-1)
kokos
Únor 24, 2020

Neni drazsi za baleni, ale pripravek pro lidi je v prepoctu na davku vice nez 2x drazsi. Verze pro lidi za tu cenu vydrzi 5 mesicu, verze pro kone vice nez rok

Souhlasím(+3)
Nesouhlasím(-2)
Lee
Leden 13, 2020

Dobrý den, synovi (15, fotbalista, rekreačně posilovna) diagnostikovali displazii kolen- (čtvrtý stupeň) Má někdo zkušenost, že by mohl Alavis pomoct i při této diagnóze? Dík za odpověď

Souhlasím(+9)
Nesouhlasím(0)
JoudaX
Únor 12, 2020

Nevěřte re _ klamě = opakovanému klamání. Jména těch kterým to pomohlo jsou smyšlená bez adresy. Záruka ??? Nenechte se vysmát kde je záruka? Kde je nějaká slepá studie že to funguje ? V době peněz tě klidně kšeftař tiše zabije. Moje ne-reklamní zkušenost: V dobách kdy jsem věřil a užíval nejznámější přípravky s vychvalovanou složku Chondroitin sulfát a glukosamin sulfát mě narostly nádory po celém těle .Trpěl jsem bolestmi kdy jsem přes blokaci kolena nemohl narovnat pravé nohu. Po doporučení "fizyo odborných lékařů" a jejich péči jsem jezdil na kole a pak jsem si odvařil na kole i druhé koleno. Žádný reklamní zázrak nepomohl.

Souhlasím(+3)
Nesouhlasím(-7)
Jarda
Červenec 26, 2020

Jste nevěřící Tomáš,mě to pomohlo oddálit výměnu kolene.Měl jsem už jít na operaci a nyní nemusím.

Souhlasím(+3)
Nesouhlasím(-2)
Helena
Únor 14, 2020

Na tu hnusnou chuť jsem vyzrála tím, že jsem 10 odměrek smíchala takovým množstvím vody, aby se ze vzniklé hmoty dalo udělat 10 kuliček a ty lze pohodlně bez ošklíbání zapít a pozřít.

Souhlasím(+6)
Nesouhlasím(0)
Michala
Duben 1, 2020

Dobrý den, prosim jaky alavis pro koně užíváte ten MSM nebo triple blend? Jaky je v tom rozdíl? Dekuji

Souhlasím(+2)
Nesouhlasím(0)
Míša
Duben 3, 2020

Alavis Triple Blend extra silný mohu jen a jen doporučit. Z počátku jsem byla dost skeptická, jelikož mi nikdo a nic nedokázalo pomoct od úporných bolestí zad, které trvaly víc jak rok. Alavis beru třetí měsíc a konečně se dostavila úleva a mohu v klidu spát. Nenechte se odradit, nezabere to hned!!!! Ale pak to stojí za to. Mám dle doktorů spondylozu a koxartrozu 1.-2. stupně plus hypermobilita.

Souhlasím(+4)
Nesouhlasím(0)
Veronika
Listopad 30, 2020

Dobrý den, můžu se zeptat, které balení používáte?? Myslím obal (je starý a novy obal, nejsem si jistá složením, jestli je stejné).

Jestli jste kupovala letos, tak předpokládám nový obal výše.

Souhlasím(+2)
Nesouhlasím(0)
Petra nova
Duben 17, 2020

Dnes jsem zakoupila alavis ..sirup...má s ním někdo taky zkušenost? Děkuji

Souhlasím(+2)
Nesouhlasím(0)
MG
Duben 22, 2020

Ahoj, chtěl bych se zeptat na rozdíly mezi typy přípravků od Alavisu. Mám tím na mysli zejména Alavis MSM pro koně 600g proti přípravku Alavis triple blend extra silný 700g. Jasně rozdíl 100g a názvu, ale mám na mysli co se týče složení. A ještě bych měl jeden dotaz co se týče minimální doby trvanlivosti, jestli třeba rok ,,prošlý´´ přípravek by jste už doporučovali vyhodit a neužívat.

Díky

Souhlasím(+24)
Nesouhlasím(0)
Jana
Červenec 24, 2020

Jediný způsob, jak se dá Alavis pozřít, je rozmíchat ho v grapefruitovém džusu. Ten jediný zneutralizuje tu odpornou chuť. Tak ať "chutná".

Souhlasím(+2)
Nesouhlasím(0)
Jarda
Červenec 26, 2020

Já si to sypu do želatinových tobolek a dá se to potom krásně zapít a polknout.

Souhlasím(+2)
Nesouhlasím(-1)
Libor
Srpen 19, 2020

Já dám 1 odměrku do hrnku 2 cm vody a potom tam dám sirup ,promíchám a ani neucítíte tu chuť.Zázrak to určitě neumí ,ale na trhu nic lepšího není.Mám artrózu kyčle 8 let a před tím jsem užíval condrosulf. Ortoped mi zdělil,že mám pár kilo shodit a změnit zaměstnání a tak za 5 let operace.Přesluhuji již 3 roky a chůze je v pohodě a žádné větší problémy zatím nemám.Doktorka mi po verdiktu ortopeda řekla pokud vás to bude bolet tak si dejte 2 paraleny na jednou,ale nikomu to neříkejte.Od té doby jsem u doktora již nebyl a léčím se pouze informacemi z internetu.

Souhlasím(+3)
Nesouhlasím(0)
Veronika
Září 14, 2020

Ja si ho dávám do kaše z ovesných vloček a proteinu, tzn. do horkého, právě uvařeného - ztrácí teplem své účinky ? Díky za odpověď.

Souhlasím(+2)
Nesouhlasím(0)
ponorka
Říjen 7, 2020

Používám AptoFlex pro koně - funguje stejně jako Alavis, ale chuťově je mnohem lepší. Je tekutý a chutná trochu jako dětský sirup proti kašli. Proti Alavisu je o něco dražší, ale funguje výborně. Všechny problémy s klouby do tří měsíců zmizely. Zajímal by mě váš názor.

Souhlasím(+2)
Nesouhlasím(0)
Radek
Listopad 1, 2020

Dnes poprvé jsem si vsypal denní dávku do "tlamy" a očekával to nejhorší co se týká chuti. Až na trochu slanosti, NIC! Bylo to dobrý. Kloubům zdar.

Souhlasím(+3)
Nesouhlasím(0)
Petr
Listopad 3, 2020

Dnes mi dorazil alavis triple blend extra silný ,ale nikde sem se tu nedozvěděl kolik má ta odměrka a kolik toho brát denně tedy správné dávkování vážím 105 kg. Předpokládám ,že jednu odměrku denně ,ale fakt nevím poradte ,díky.

Souhlasím(+2)
Nesouhlasím(0)
Majka
Listopad 25, 2020

Vše je napsané na balení +zmíněno výše.

1 odměrka = 4,5g

Souhlasím(+2)
Nesouhlasím(0)
Milena
Listopad 4, 2020

Máte někdo tuhle zkušenost? Užívám Alavis již šest týdnů a mám veliké bolesti nohou , jak kloubů, tak svalů. Uvažuji vysadit. Artrozu nemám. Jinak trpím bolestma nohou, ale toto je uz moc.

Souhlasím(+7)
Nesouhlasím(-5)
Majka
Listopad 25, 2020

Dobrý den, na obrázku máte "starý" obal, tohle balení mi vždy pomohlo. Jiné varianty (pro lidi, např. od Barn... mi vůbec nepomohly).

Ted se tento ALAVIS objevuje v novém balení, nejsem si jistá, jestli jde o stejný (fungující) výrobek a zmel se opravdu jen obal nebo se s obalem změnilo i složení a účinek.

Přeci jen je cena kolem 1000Kc a kupovat si nefungující doplňky v novém balení.... Se mi úplně nechce.

Jestli máte prosím někdo zkušenost s novým balením Alvisu

Např. : na odkazovanem https://www.svetfitness.cz/recenze/alavis/

 

Mnohokrát děkuji, Majka

Souhlasím(+2)
Nesouhlasím(0)
Zuzana
Leden 14, 2021

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, koupila jsem přípravek manželovi ( "kůň cca 95kg :)) a první dávku si vzal na večer. Ráno pak říkal, že nemohl celou noc spát, že se mu ve střevech honili všichni čerti. Chtěla jsem se zeptat, zda se přípravek má brát spíše ráno a jestli na lačno, nebo raději po jídle. Dávali jsme tu startovací dávku, jestli třeba raději dát méně? Děkuji za případnou radu.

Souhlasím(+2)
Nesouhlasím(0)
Triple
Leden 21, 2021

Dajte mu to s jedlom, je to napísané aj na obale-koňom do melasy, tak asi skôr s jedlom, resp. do úst, zapiť a niečo prejesť....zrejme to nalačno bude ťažké na žalúdok

Souhlasím(+2)
Nesouhlasím(0)
Lukáš
Březen 21, 2021

Dobrý den, jsem po operaci předního křížového vazu a menisku, přední křížový vaz mi byl vyoperován ale neproběhla plastika. Po operaci jsem už 2 měsíce a slyším při běhání, výklusu a cvičení jako dřepy, výpady apod. křupaní občas se to projevuje i při chůzi. Chci se zeptat jestli mi v mém případě Alavis pomůže aspoň tyhle problémy nějakým způsobem potlačit a koleno dostat do ,,lepšího a pevnějšího stavu". Díky za Vaše zkušenosti.

Souhlasím(+2)
Nesouhlasím(0)
Danuše Kubošová
Srpen 23, 2021

Dobrý den. Užívám pár let tento produkt s efektem a spokojenosti. Jak často a s jakou pauzou můžu užívat alavis extra silný abych zabránila případným jiným škodám na organizmu. Užívám půl roku s pauzou půl roku. Můžu mít pauzu jen 3 měsíce? Děkuji za odpověď. Kubošová

Souhlasím(+2)
Nesouhlasím(-2)
Jakub
Duben 9, 2022

Dobrý den,

Mohu se zeptat jsem po úraze kotníku a již rehablituji. Pomáhá Alavis při rehablitacich na srz StB kotníku svalů atd?

Souhlasím(+2)
Nesouhlasím(0)
Redakce Svět Fitness
Duben 19, 2022

Dobrý den Kubo,

Tohle bychom doporučovali řešit spíše s lékařem, on určitě bude mít směrodatnější názor a bude detailněji znát vaše potíže. :)

Souhlasím(+2)
Nesouhlasím(0)
Lenka
Květen 10, 2022

Kupuju si v lékárně prázdné želatinové tobolky a prášek sypu do nich.

Souhlasím(+5)
Nesouhlasím(0)
Jaroslav Novák
Září 16, 2022

Zdravím, používá prosím někdo i Elavis celadrin pro koně? Dávkování tam je rozepsané na odměrky ale já jsem k tomu odměrku nedostal. Potřeboval bych jen vědět jak je velká.Jarda

Souhlasím(+2)
Nesouhlasím(0)
Karel Fenyk
Březen 2, 2023

Já užívám alavis pro koně už nejméně 5 let. Klouby mi slouží a to jezdím na kole asi 3.000 km za rok. Navíc chodím na procházky v průměru 3 km denně. Při váze 120 kilogramů . Jsem spokojen. Jen tu chuť bych snesl lepší ale to se dá dorovnat pitím.

Souhlasím(+2)
Nesouhlasím(0)
Redakce magazínu Svět Fitness
Březen 9, 2023

Super, děkujeme za recenzi! Pokud jde o chuť, můžeš si alavis rozmíchávat třeba v nějakém ovocném sirupu s vodou, to té chuti dost pomůže. :)

Souhlasím(+1)
Nesouhlasím(0)