Golden Nature Rybí kolagen + Vitamin C: Kvalitní kolagen za férovou cenu [recenze]

Suplementace kvalitního kolagenu může mít pro lidské tělo velké množství příznivých účinků. Přece jenom se jedná o nejhojněji zastoupenou bílkovinou v lidském těle. Přestože tělo si dokáže vytvořit dostatek kolagenu samo, s přibývajícím věkem tato jeho schopnost upadá, a je proto vhodné ho v dostatečném množství přijmout ve stravě. K tomu vám pomůže například Rybí kolagen + Vitamín C od značky Golden Nature, na který si posvítíme v dnešní recenzi.

Golden Nature Rybí kolagen+Vitamin C
Kategorie: Kloubní výživy
Velikost balení
9.0/10
Dávkování
9.0/10
Kvalita surovin
10.0/10
Složení
9.0/10
Cena
9.0/10
Celkové hodnocení
9.2
z 10 bodů

 

Tabulka cen pro Golden Nature Rybí kolagen+Vitamin C
Obchod
Srovnání cen
Odkaz
Cena:  399 Kč
Cena:  399 Kč

Česká značka Golden Nature se specializuje na výrobu a prodej kvalitních suplementů, u kterých klade velký důraz na čisté složení bez zbytečných aditiv a maximální možný efekt. S doplňky stravy od tohoto výrobce jste se už mohli setkat například v recenzi na Golden Nature Exclusive Triple Magnesium.

Nekompromisní složení

Golden Nature Rybí kolagen + Vitamin C má velmi jednoduché a minimalistické složení, jelikož v podobném produktu by zbytečně moc látek stejně nemělo žádný účinek. Každá kapsle obsahuje 400 mg hydrolyzovaného rybího kolagenu a 100 mg vitamínu C. Účinné látky jsou zabalené v rostlinné tobolce, která je vhodná i pro vegany. Z hlediska složení proto nemáme co vytknout. Co se týče kvality samotných látek, výrobce nenechal nic náhodě a vsadil na prvotřídní suroviny. Rybí kolagen patří mezi nejlepší zdroje kolagenu a jeho hydrolyzovaná forma je pro tělo velmi dobře využitelná. Vstřebatelnost podporuje také obsažený vitamín C, který je zde přítomný právě proto, aby zlepšil biologickou dostupnost kolagenu. Složení, stejně jako kvalitu použitých surovin, proto musíme hodnotit na výbornou.

Nepřehlédněte
Co je to kolagen a jaké má v lidském těle funkce? Všechny důležité informace najdete v našem článku Kolagen pod drobnohledem.

Jak Golden Nature Rybí kolagen + Vitamin C dávkovat?

Jedna denní dávka představuje 2-4 kapsle. Vzhledem k tomu, že jedna kapsle obsahuje 400 mg rybího kolagenu, při dodržení doporučeného dávkování přijmete 800-1600 mg účinné látky. Ve srovnání s ostatními produkty ve formě kapslí je to poměrně slušné, každopádně pokud tyto hodnoty porovnáme například s kolagenem od značky Powerlogy nebo jinými produkty ve formě prášku, jedná se pouhý zlomek obsahu účinné látky.

Rybí kolagen hodnocení a zkušenosti
Jedna kapsle obsahuje 400 mg rybího kolagenu, což je podle nás dobré.

Přijatelná cena

V přepočtu na jednu denní dávku Golden Nature Rybí kolagen + Vitamin C po cenové stránce nevychází vůbec špatně. Záleží ovšem na tom, kolik kapslí denně budete užívat. Pokud se budete držet spodní hranice doporučeného dávkování zaplatíte v době psaní této recenze za jednu denní dávku asi 8 korun, což odpovídá ostatním produktům na trhu. Při dávkování 4 kapslí denně se však cena pochopitelně zdvojnásobí a v takovém případě si budete muset celkem připlatit. Vzhledem k vysokému obsahu účinné látky však považuji za dostatečné užívání dvou tablet denně, takže výsledný poměr ceny a kvality je v tomto případě výborný.

Tabulka cen pro Golden Nature Rybí kolagen+Vitamin C
Obchod
Srovnání cen
Odkaz
Cena:  399 Kč
Cena:  399 Kč

Závěrečné zhodnocení

Golden Nature Rybí kolagen + Vitamin C disponuje velice kvalitním složením, a přestože obsahuje větší množství účinné látky než většina konkurenčních produktů, zaplatíte za něj v podstatě stejnou cenu. Poměr ceny a kvality je proto opravdu působivý. Pokud tedy hledáte kvalitní suplementy obsahující pořádnou dávku kolagenu, můžeme ho vřele doporučit.

Nezaujal vás tento produkt? Nepřehlédněte naše srovnání nejlepších kolagenů na trhu, ze kterého si zaručeně vyberete!

Proč nám můžete věřit?

Diskuze a zkušenosti (0)

Máš také zkušenosti s tímto produktem? Poděl se o ni napsáním své vlastní recenze.