GymBeam Yummies: Jaká jsou probiotika ve formě želé? [recenze]

Obecně se dá říct, že většina suplementů se vyrábí buď ve formě prášku, nebo ve formě kapslí. Pokud jste tak viděli například naše srovnání nejlepších probiotik, jistě vás nijak nepřekvapilo, že všechny produkty jsou právě ve zmiňovaných kapslích. GymBeam však tyto zajeté představy boří se svým produktem ve formě želé. Je to ale dobrá varianta? Jak vlastně takové želé chutná? A může se po stránce složení rovnat s nejlepšími produkty na trhu? Na to se podíváme v rámci této nezávislé recenze.

Probiotika Yummies
Kategorie: Ostatní
Chuť
10.0/10
Konzistence
10.0/10
Stravitelnost
10.0/10
Složení
9.0/10
Cena
9.0/10
Celkové hodnocení
9.6
z 10 bodů

 

Tabulka cen pro Probiotika Yummies
Obchod
Cena
Odkaz
Cena:  239 Kč

Co probiotika Yummies obsahují?

Probiotika Yummies jsou tvořena primárně bakteriemi kmene bacillus coagulans, což je jeden z velmi důležitých probiotických kmenů, které pozitivně ovlivňují náš mikrobiom. A jak jsme zmiňovali v našem samostatném článku, právě mikrobiom je zodpovědný například za optimalizaci našich střev, trávení vlákniny a podle některých studií může ovlivňovat dokonce i zdraví mozku a srdce. Konkrétně v případě probiotik Yummies dostanete v jedné dávce až 5 miliard živých kultur (CFU), což je výrazně více, než kolik obsahuje řada konkurenčních doplňků. Na druhou stranu je však nutné uvést, že drobnou nevýhodou je, že v tomto želé je zastoupený pouze jediný kmen bakterií, protože produkty s větší variabilitou těchto kmenů mohou být v některých případech lepší volbou. Ačkoliv želatinové bonbony obvykle nejsou vhodné pro vegetariány, GymBeam Yummies mohou užívat dokonce i vegani, což také považujeme za veliké plus. 

Probiotika Yummies recenze, test, hodnocení
Probiotika Yummies mají celou řadu výhod. Zdroj: Gymbeam.cz

Jak se probiotika Yummies užívají?

Probiotika Yummies mají poměrně jednoduché užívání, protože každý den stačí si dát 2 želé bonbony a máte vystaráno. Upřímně řečeno byste po stránce chuti nejspíš vůbec nepoznali, že se jedná o nějaká probiotika. A narovinu se hodí dodat, že pokud užíváte více různých suplementů a značná část z nich je například v tabletách, jsou želé příjemnou změnou, protože je nemusíte nutně zapíjet vodou. Právě proto je jejich užívání pohodlné a my jsme si ho opravdu oblíbili.

Pro koho jsou vhodné?

Jelikož se probiotika Yummies nemusí zapíjet, jsou skvělou alternativou k běžným tabletám a navíc jsou chuťově vynikající, protože mají třešňovou příchuť (ta díky přírodnímu třešňovému aroma navíc nepůsobí nijak uměle). My probiotika neužíváme pravidelně, ale pouze ve výjimečných případech. Hodí se proto podotknout, že svůj význam mají například při užívání antibiotik, při pocitech nafouknutého břicha nebo v situacích, kdy například cestujete do jiných zemí a jste vystaveni jiné stravě, než na kterou jste normálně zvyklí.

Probiotika Yummies recenze, test, hodnocení
Třešňové želé je oproti kapslím velmi příjemnou změnou.

Co říkáme na cenu?

Balení těchto probiotik obsahuje 60 kousků želé, což odpovídá dávce na jeden měsíc. V době psaní této recenze toto balení stojí 239 korun, což je cena srovnatelná s konkurenčními produkty na trhu. Nutno ovšem dodat, že mnoho z produktů zastoupených v rámci našeho srovnání nejlepších probiotik za tuto cenu nabízí balení hned na dva měsíce. Vzhledem k tomu, že probiotika však nemají nutně své pevné místo v suplementaci, však určitě není nutné mít doma zásobu na několik měsíců. Velikostně je proto balení od GymBeamu naprosto v pořádku, cenově je sice o něco náročnější, než na co jsme od této společnosti zvyklí, ale stále se nijak nevymyká cenovému průměru.

Tabulka cen pro Probiotika Yummies
Obchod
Cena
Odkaz
Cena:  239 Kč

Závěrečné zhodnocení: Probiotika, která stojí za zkoušku

GymBeam Yummies jsou neotřelá probiotika, která nabízí relativně dobrý poměr ceny a kvality, skvěle chutnají a ve chvílích, kdy je jejich užívání opodstatněné, skutečně fungují. My je proto rozhodně doporučujeme vyzkoušet.

Proč nám můžete věřit?

Diskuze a zkušenosti (0)

Máš také zkušenosti s tímto produktem? Poděl se o ni napsáním své vlastní recenze.