Minus Age Resveratrol: Antioxidant s dokonale čistým složením [recenze]

O oxidativním stresu a jeho vlivu na stárnutí už bylo napsáno mnohé. Není žádnou novinkou, že s přibývajícím věkem se efekt volných radikálů na kvalitu naší pokožky a celkového zdraví stále víc stupňuje. Právě proto je vhodné zařadit do jídelníčku větší množství antioxidantů, které proti oxidačnímu stresu účinně bojují. Abyste dosáhli žádoucího účinku, musíte ale vsadit na opravdu kvalitní výrobky. A tím se dostáváme k produktu, kterému se budeme v dnešní recenzi věnovat. Minus Age Resveratrol se pyšní naprosto čistým složením a vynikající kvalitou použitých surovin, což z něj dělá velica lákavou možnost pro každého, kdo právě hledá prvotřídní antioxidant. Vyplatí se Resveratrol od značky Minus Age vyzkoušet?

Minus Age Resveratrol
Kategorie: Ostatní
Kvalita surovin
10.0/10
Dávkování
10.0/10
Velikost balení
8.0/10
Složení
10.0/10
Cena
8.0/10
Celkové hodnocení
9.2
z 10 bodů

 
Česká značka doplňků stravy Minus Age se zaměřuje na výrobu a prodej produktů podporujících zdraví a dlouhověkost. Zakladatelé společnosti mají bohaté zkušenosti z oboru praktického lékařství, díky čemuž mají velmi dobrou představu o tom, jaké látky lidem v praxi skutečně pomáhají. Při výběru surovin zároveň dbají na to, aby byly všechny použité látky důkladně prozkoumány jejich účinky potvrzeny kvalitními studiemi z celého světa.

Vyzkoušejte prémiový resveratrol

Čisté a jednoduché složení

Hodnocení složení je v tomto případě velmi jednoduché. Každá kapsle totiž obsahuje pouze 250 mg přírodního resveratrolu. Nenajdeme zde žádná zbytečná aditiva, což je pokaždé velké plus. Zároveň je ale potřeba dodat, že se jedná o trans resveratrol. Tento izomer má atomy hydroxidu na opačných stranách molekuly, a proto je na rozdíl od cis resveratrolu majícího jinou buněčnou strukturu lépe biologicky dostupný. Co se týče množství účinné látky v jedné tabletě, 250 mg resveratrolu je považováno za standardní denní dávku. Přestože by denní dávkování mohlo být o něco vyšší, považujeme dávku 250 mg za zcela dostatečnou, a složení produktu proto musíme hodnotit na výbornou.

Nepřehlédněte
Vynikající složení podporující celkové zdraví organismu nabízí také Prom-IN Health Balance (recenze), který si od nás odnesl výborné hodnocení.

Poměrně malé balení

Dávkování resveratrolu od značky Minus Age by nemohlo být jednodušší, jelikož stačí užít jednu kapsli denně. Za drobné negativum ovšem považuji velikost balení, které obsahuje pouze 30 kapslí, takže jej budete muset kupovat každý měsíc. To samozřejmě není žádná katastrofa, zároveň se ale nejedná o úplně nejpohodlnější řešení. Vzhledem k ceně, ke které se hned dostaneme, ale takové rozhodnutí dává smysl, protože v opačném případě by jedno balení vycházelo na dost vysokou částku.

Minus Age Resveratrol
Balení vystačí přesně na 1 měsíc pravidelného užívání. 

Cena odpovídá vysoké kvalitě

Cena tohoto produktu je bezpochyby jeho největší nevýhodou. Za jedno balení obsahující 30 denních dávek totiž v době psaní této recenze zaplatíte 690 Kč, což je upřímně řečeno celkem dost. Pokud si nemůžete dovolit (nebo nechcete) za doplňky stravy utrácet moc peněz, pravděpodobně se nejedná o ten pravý produkt pro vás. Jestli však hledáte opravdu spolehlivý antioxidant, u kterého si můžete být jistí jeho původem a celkovou kvalitou, Minus Age Resveratrol rozhodně stojí za zkoušku.

Nepřehlédněte
Se slevovým kódem SVETFITNESS10 si nyní můžete resveratrol od značky Minus Age koupit za speciální zvýhodněnou cenu, protože od nás dostanete slevu hned 10 %.

Vyzkoušejte prémiový resveratrol

Pro koho je produkt vhodný?

Ačkoliv se efekt volných radikálů a oxidačního stresu projevuje zejména s přibývajícími lety, profitovat z antioxidantů mohou lidé všech věkových skupin. To platí zejména pro lidi s oslabenou imunitou, nedostatečně pestrým jídelníčkem ale také pro sportovce. Tělo pravidelně vystavené náročné fyzické aktivitě totiž potřebuje mnohem více antioxidantů než těl člověka, který se téměř nehýbe. Speciální kategorií jsou sportovci (ale i nesportovci) léčící se se zraněním, jejich případě jsou nároky na vysoký příjem antioxidantů ještě vyšší. V konečném důsledku je proto suplementace antioxidantů vhodná v podstatě pro každého.

Vyzkoušejte prémiový resveratrol

Závěrečné shrnutí

Minus Age Resveratrol disponuje velmi kvalitním složením, kterému opravdu nemáme co vytknout. Každá denní dávka zároveň obsahuje zcela dostatečné množství účinné látky, takže ani v tomto směru není co kritizovat. Jediné negativum spatřujeme v poměrně vysoké ceně. Abychom ale byli úplně fér, je potřeba říct, že vyšší cena je v tomto případě odůvodněná již zmiňovaným kvalitním složením a použitím opravdu kvalitních surovin. Výsledný poměr ceny a kvality proto hodnotíme pozitivně. S našim slevovým kódem SvetFitness10 navíc můžete ušetřit 10 % z ceny produktu, což poměr ceny a kvality ještě zlepší. Nezbývá nám proto nic jiného, než resveratrol od značky Minus Age vřele doporučit.

Pokud by vás tento produkt přesto nezaujal, nepřehlédněte naše srovnání nejlepších antioxidantů, ve kterém najdete ty nejkvalitnější doplňky ze všech cenových kategorií. 

Proč nám můžete věřit?

Diskuze a zkušenosti (0)

Máš také zkušenosti s tímto produktem? Poděl se o ni napsáním své vlastní recenze.