Kardilus: Přírodní pomocník při vysokém tlaku? [recenze]

Vysoký krevní tlak, odborně označovaný jako hypertenze, patří mezi nejběžnější problémy, se kterými se můžete v naší společnosti potkat. A jasné je, že při pokročilých problémech musí přijít na řadu správná medikace a konzultace s odborníky. V rámci prevence však není od věci přejít na zdravý životní styl, dostatečně sportovat, pravidelně pít a celkově se více starat o svou životosprávu. A právě v takovém případě může jako doplněk přijít vhod také kardilus, na který jsme se podívali v rámci této recenze.

Kardilus
Kategorie: Ostatní
Efekt
10.0/10
Příprava
10.0/10
Stravitelnost
10.0/10
Složení
10.0/10
Cena
8.0/10
Celkové hodnocení
9.6
z 10 bodů

 

Vyzkoušejte Kardilus z oficiálních stránek

Zajímavé a komplexní složení

Ačkoliv někdo může vysoký tlak považovat za naprostou banalitu, podle dat z Národního zdravotnického informačního portálu byla hypertenze identifikována mezi lety 2016 a 2022 u více než 2 milionů pacientů. A asi není třeba vysvětlovat, že “identifikována” znamená, že pacienti byli v souvislosti s hypertenzí buď akutně nebo ambulantně léčeni a nebo užívali antihypertenziva – to v praxi znamená, že toto číslo může být i podstatně vyšší. V rámci prevence pak může být skvělou volbou právě Kardilus, který má unikátní složení hned 12 látek, u kterých vědecké studie přináší zajímavá zjištění.

Za zmínku stojí například silný antioxidant resveratrol, pořádná porce draslíku a hořčíku, extrakty z hlohu, jasanu, borovice či srdečníku nebo meduňka a dobromysl. Složení je tak vyvinuté přesně za účelem optimalizace vysokého tlaku, což se také promítá na desítkách pozitivních recenzí, které tento doplněk nejen od lidí s hypertenzí získal.

kardilus hodnocení
Kardilus nabízí minimalistické balení, na jaké můžete být zvyklí například z Primulusu.

Pro koho je vhodný?

Kardilus má složení, které je rozhodně atraktivní a troufáme si tvrdit, že v rámci prevence rozhodně stojí za vyzkoušení. Na základě informací z oficiálních stránek je však patrné, že tento doplněk je vhodný pro “...muže i ženy ve věku 30 až 80 let, kteří chtějí zlepšit svůj kardiovaskulární systém, posílit srdce a cévy a zlepšit svůj krevní tlak” – ovšem za předpokladu, že trpíte závažným onemocněním cév, srdce nebo vysokým krevním tlakem, je třeba konzultace s lékařem. Jinými slovy je důležité si uvědomit, že Kardilus rozhodně není žádný zázračný doplněk, kterým nahradíte lékařem předepsanou medikaci. Je to spíše zajímavá prevence, kterou může mít smysl brát jako součást zdravého životního stylu.

Jak se Kardilus užívá?

Kardilus si můžete objednat v rámci balení obsahujícího 60 kapslí, přičemž denně by se měly užívat dvě kapsle. Kardilus je možné užívat i dlouhodobě, přičemž za nás dává smysl si vzít jednu kapsli ráno a druhou večer. Pokaždé je přitom na místě zapít ji dostatečným množstvím vody. Pokud to pro vás ale není praktické nebo máte tendenci na užívání suplementů zapomínat, v zásadě se nic nestane, když budete brát obě kapsle najednou. Jelikož se jedná o přírodní produkt složený z vitamínů, minerálů a různých extraktů, nemusíte se bát žádných vedlejších účinků – tedy minimálně za předpokladu, že nejste alergičtí na žádnou z obsažených látek.

Co říkáme na cenu?

Pokud jde o cenu, jedno balení Kardilusu s dávkami na měsíc vychází na 699 Kč, přičemž jak jsme zmínili v předchozím odstavci, tento doplněk je možné používat i dlouhodobě. To je samozřejmě lehce vyšší cena, která může od užívání doplňku část lidí odradit. Je ovšem třeba vzít v potaz, že reflektuje velmi kvalitní použité suroviny a skutečně funkční složení, které je vyladěné k dokonalosti. Zároveň se hodí říct, že dobrým způsobem, jak ušetřit, je objednat si rovnou předplatné, v rámci kterého vyjde jedno balení jen na 599 Kč a které můžete samozřejmě kdykoliv zrušit. V takovém případě už je poměr ceny a kvality velmi příjemný.

Vyzkoušejte Kardilus z oficiálních stránek

Závěrečné zhodnocení: Vyplatí se vyzkoušet?

Kardilus je doplněk, který nabízí skvělé a funkční složení, které v rámci preventivního užívání můžeme doporučit každému, kdo se snaží hlídat si svoji životosprávu a kardiovaskulární zdraví. I když si za něj budete muset lehce připlatit, podle nás tento suplement rozhodně stojí za zkoušku.

Proč nám můžete věřit?

Diskuze a zkušenosti (0)

Máš také zkušenosti s tímto produktem? Poděl se o ni napsáním své vlastní recenze.