Nu3tion Kloubní výživa 1000g

Kloubní výživa Nu3tion zajišťuje ochranu všech kloubů, vazů a chrupavek. Celý doplněk je směsí pouhých dvou látek. Někomu to může připadat málo, ale opak je ...více

Výrobce: Brand
od 799 Kč

Kde koupit

Popis produktu

Kloubní výživa Nu3tion zajišťuje ochranu všech kloubů, vazů a chrupavek. Celý doplněk je směsí pouhých dvou látek. Někomu to může připadat málo, ale opak je pravdou. Neobsahuje totiž žádné neúčinné látky, které by ve finálním produktu pouze zabíraly místo. Směs dvou ověřených látek v optimálně vyváženém poměru je tím pravým, co vaše klouby potřebují.

Nu3tion kloubní výživa v bodech:

  • ochrana šlach a kloubů 
  • zdravé chrupavky
  • ověřená směs glukosaminu a kolagenu
  • příjemná cen

Pro koho je kloubní výživa určená? 

Kloubní výživa je vhodná pro všechny sportovce, kteří vyvíjí nápor na klouby- od atletů,  přes hokejisty až po kulturisty. Samozřejmě je vhodná i pro nesportovce, kteří mají problémy s klouby, nebo se jim pouze chtějí vyvarovat do budoucna.

DOPORUČUJEME: Vše, co potřebujete vědět o kloubních výživách (různé formy, účinky,...)

Složení:

  • Hydrolyzovaný vepřový kolagen 87 %, Glukosamin sulfat 2KCl 13 %, v prášku

Tato směs je tvořena ze dvou zcela ověřených látek- glukosaminu a kolagenu. Glukosamin působí velmi pozitivně při léčbě zánětů šlach a kloubů, přechází artróze a osteoporóze a zastavuje ztrátu kloubní chrupavky. Kolagen zajišťuje správné fungování vaziv, elasticitu pokožky, zdravé vlasy, nehty i zuby. Je nezbytnou bílkovinou v těle všech savců. Obě dvě látky tak dohromady vytváří velice účinnou směs,  kterou je možné užívat preventivně, ale i při bolestech kloubů.

Jak se kloubní výživa dávkuje? 

Optimální denní dávku tvoří 13,5g účinné směsi (jedná vrchovatá polévková lžíce). Minimální délka užívání je 4 až 6 týdnů. Po uplynutí této doby doplněk na měsíc přestaňte užívat a poté můžete znovu začít. Doporučenou dávku zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění 

Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy. Není vhodný pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným používáním. Skladujte v suchu a teplu, nevystavujte přímému slunečnímu svitu ani mrazu.

Star mask
Průměr: 0.00
Hlasovalo: 0 lidí

Recenze/zkušenosti

Máš dotaz k produktu? Nebo bys jen rád/a napsal/a svou zkušenost? Pošli nám recenzi nebo komentář k tomuto produktu.

Podobné produkty