Dr. Zak's Tekuté vaječné bílky - 1kg (970ml)

100% tekuté vaječné bílky, které nemusíte uchovávat až do otevření v ledničce! Benefity produktu: Přes 10g biologicky vysoce dostupných bílkovin ve 100g NULA tuku ...více

Výrobce: Brand
od 0 Kč

Kde koupit

Bohužel jsme k produktu nenašli žádný obchod.

Popis produktu

100% tekuté vaječné bílky, které nemusíte uchovávat až do otevření v ledničce!

Benefity produktu:

  • Přes 10g biologicky vysoce dostupných bílkovin ve 100g
  • NULA tuku a NULA cukrů
  • Dlouhá doba expirace při pokojové teplotě
  • Žádný nepořádek z oddělování žloutků na sporáku

Tekuté vaječné bílky jsou plně pasterizované 100% čisté tekuté vaječné bílky, které poskytují více než 10 g bílkovin ve 100 ml. Ideální zejména pro ty, kteří chtějí plně vychutnat klady vaječných bílků, bez tuku a cholesterolu, které se nalezají ve žloutcích. Tekuté vaječné bílky jsou přirozeným zdrojem velkého množství bílkovin a s nízkým až téměř nulovým obsahem tuku a sacharidů. Vaječný bílek má vysokou biovyužitelnost = tzn. že tento zdroj bílkovin se snadno vstřebává a je velmi dobře využitelný pro organismus. Tím se stávají naše Tekuté vaječné bílky pohodlným a efektivním způsobem, jak zvýšit celkový denní příjem kvalitních bílkovin do svého jídelníčku.

Jak se Tekuté vaječné bílky vyrábí?

Naše Tekuté vaječné bílky jsou 100% z farmářských vajec bez přísad, konzervačních látek, aromat a barviv. Maximální komfort Tekutých vaječncýh bílků oceníte zejmána při přípravě omelet, ale můžete je také konzumovat přímo z lahve. Poskytují více než 10g bílkovin na 100 ml, pouze 1,1g sacharidů a stopové množství tuků. Tekuté vaječné bílky jsou k dispozici v 1l lahví, která je ekvivalentem bílků z 32 středních va­jec.

Nutriční hodnoty:

   100g
 Energetická hodnota  50kcal
 Tuky  0,5g

 Sacharidy

Z toho cukry

 1,1g

 1,1g

 Bílkoviny  10,2g
 Sůl  0,4g

Složení:

100% vaječné tekuté bílky.

Jak přípravek uchovávat:

Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí. Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu Po otevření uchovávejte v lednici a do 3 dnů spotřebujte!

Star mask
Průměr: 4.75
Hlasovali: 2 lidé

Recenze/zkušenosti

Jan Paroubek
Leden 15, 2017
Thumbs up Doporučuje produkt
Hodnocení celkem:
Star mask

Tekuté vaječné bílky, dá se z nich udělat výbotná snídané plná bílkovin, za mě nejlepší.

Souhlasím(0)
Nesouhlasím(0)
Mirek Dvořák
Duben 18, 2017
Thumbs up Doporučuje produkt
Hodnocení celkem:
Star mask

Konečně s tímhle produktem někdo přišel. Do objemu je to pro mě zbytečná investice, ale v dietě, když už nemám energii ani na oddělování žloutků, je to skvělý pomocník. Všem jedině doporučuju!

Souhlasím(0)
Nesouhlasím(0)

Podobné produkty