PVL Mutant Mass 6800g

Mutant Mass je gainer, na který jste čekali! Mutant Mass byl sestaven ve spolupráci s výhradně tvrdě cvičícími atlety, kteří požadují sílu, absolutní velikost a ...více

Výrobce: Brand

Kde koupit

Popis produktu

Mutant Mass je gainer, na který jste čekali! Mutant Mass byl sestaven ve spolupráci s výhradně tvrdě cvičícími atlety, kteří požadují sílu, absolutní velikost a maximální výkon. Pokud to myslíte s nabíráním čisté svalové hmoty vážně, Mutant Mass je Vaší nejlepší volbou! Tento unikátní gainer obsahuje v každé dávce 26 g bílkovin z deseti různých postupně se uvolňujících zdrojů a 85 g sacharidů - všechno, co Vaše svaly potřebují k okamžitému růstu!

Mutant Mass byl vyvíjen přes 2 roky a je založen na důkazech vědy. Jěště důležitější je, že právě skončilo testování v posilovnách na skutečných atletech. Výsledek? Pokud jednou denně přidáte jednu dávku Mutant Massu ke své obvyklé stravě, můžete přibrat až 2,5 kg čistých svalů a během dalších 14 dnů zvýšit svůj bench-press o 5 - 10 kilogramů! To není raketová věda, to pouze Mutant Mass dělá svoji práci!

Mutant Mass je o nabírání skálopevných svalů - a spousty! Budování svalů vyžaduje správný mix proteinů ke zvětšení svalové tkáně a její regeneraci. Protein musí být ušetřen toho, aby byl plýtván pro potřeby tělesné energie, protože svaly vyžadují masivní infuzi čistých kalorií k tomu, aby nahradily svalový glykogen vyčerpaný během těžkého tréninku. Trávení, absorbce, zvyšování příjmu kalorií - Mutant Mass umí všechno způsobem, jaký jste ještě nezažili!

92% všech trénujících nikdy nezískají hmotu, kterou by chěli. Mutant Mass byl vytvořen za jediným účelem - nárůst čisté hmoty. Jeho vzorec složení je světelné roky před tím, co dnešní gainery nabízejí. Ostatní gainery jsou z větší části cukry, laktóza cukru a levnější mléčné proteiny - Mutant Mass přichází jako jedinečný weight gainer! Mutant Mass obsahuje 10 různých proteinových složek, které dodají Vašemu tělu ohromné spektrum aminokyselin akrivujících ještě větší svalový růst. Tato patentovaná technologie je vytvořena k protlačení většího množství využitelného proteinu do svalu tak, aby postupně zaplavila Vaše svaly vlnou di, tri a oligo peptidových aminokyselin.

BUDE VÁS ZAJÍMAT: Věděli jste, že na trhu jsou mnohem kvalitnější gainery?

Nutriční hodnoty:

Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota 403.85 kCal
Bílkoviny - proteiny 20 g
Sacharidy - uhlohydráty 65.38 g
z toho cukry 11.54 g
Tuky 6.92 g
Aminokyseliny ve 100 g výrobku:
Kyselina asparagová 1961.54 mg
Kyselina glutamová 1307.69 mg
L-Alanin 769.23 mg
L-Arginin 461.54 mg
L-Cystein 461.54 mg
L-Fenylalanin 653.85 mg
L-Glutamin 2.65 mg
L-Glycin 461.54 mg
L-Histidin 307.69 mg
L-Isoleucin 1269.23 mg
L-Leucin 2000 mg
L-Methionin 269.23 mg
L-Prolin 1307.69 mg
L-Tryptofan 307.69 mg
L-Tyrosin 692.31 mg
L-Valin 1192.31 mg

Složení:

  • IsoStack:

1. Kombinace izolátů syrovátkových bílkovin (ISO97 a CFM90) zároveň s hydrolyzáty syrovátkových bílkovin - to jsou nejrychleji vstřebatelné zdroje.

2. WPC 85 a WPC80 - koncentráty syrovátkových bílkovin jsou metabolizovány hned poté.

3. Kaseinát vápenatý, izolát mléčné bílkoviny a micelární kasein - pozvolna se vstřebávající bílkoviny.

4. Izolát vaječné bílkoviny zároveň s izolátem bílkoviny ze žloutku - to jsou bílkoviny s nejvyšší biologickou hodnotou!

  • CleanCarb: mixtura sacharidů s nízkým GI spolu s Vextargo - největší částici sacharidů nacházející se v takovémto druhu doplňku. Čím větší sacharidová částice, tím rychleji opouští žaludek a lépe doplňuje glykogenové zásoby - substance, která je hlavním zdrojem energie. Čím větší jsou zásoby glykogenu, tím intenzivnější může být trénink. Nikdo ještě nevymyslel větší částici sacharidů než Vextrago.
  • Lipotherm: obsahující esenciální nenasycené mastné kyseliny EFA, CLA a MCT. EFY zastává zásadní roli v bezproblémové funkčnosti kloubů a chrupavčitých tkání. CLA brzdí možnost přírůstku tukových zásob. MCT jsou ideálním zdrojem energie.
  • Intrasorb 5: mixtura sloučenin transportující mikroelementy v organismu.
Star mask
Průměr: 4.75
Hlasovali: 4 lidé

Recenze/zkušenosti

Josef Chlouba
Leden 22, 2017
Thumbs up Doporučuje produkt
Hodnocení celkem:
Star mask

Za mě je to nejlepší gainer co se prodává u nás. Nabízí velký obsah bílkoviny, spoustu kvalitních sacharidů a to ve vyborném poměru jak cenou tak dostupností. Mají ho skoro všude a když člověk chytne nějakou akci tak k tomu dostane i bcaačka od pvl což je taky fajne. Já na něm nabral paradně jakožto ektomorf... můžu ho doporučit všem klukum i holkam který nemužou přibrat. Je to parádní doplněk stravy ale dobře postavený jídelák je prostě základ.

Souhlasím(0)
Nesouhlasím(0)
Benjamín Primas
Květen 21, 2016
Thumbs up Doporučuje produkt
Hodnocení celkem:
Star mask

Chuť: Triple chocolate má hodně fajn chuť, Cookies je zas lepší, než dobroty z krámu... časem se z něj přesladíte. Metabolismus: Ideální na spaní, přes den je zdlouhavost trávení dost vyčerpávajícím faktorem. Neustále po něm prdím, nemohu si pomoci. Po ránu se cítím velice svěže a silně.

Souhlasím(0)
Nesouhlasím(0)
Miroslav Ocásek
Září 24, 2015
Thumbs up Doporučuje produkt
Hodnocení celkem:
Star mask

Super velke baleni za slusne penize. Triple cokolada je pro me jedna z nej cokolad v suplementech.

Souhlasím(0)
Nesouhlasím(0)
Mirek Dvořák
Duben 22, 2017
Thumbs up Doporučuje produkt
Hodnocení celkem:
Star mask

Gainery obecně považuji za zcela zbytečný suplement. Když už ho ale chcete, je Mutant Mass dobrou volbou, jelikož nemá kilo jednoduchých cukrů jako ostatní, navíc nepění, dobrý poměr cena/výkon a příjemná chuť :)

Souhlasím(0)
Nesouhlasím(0)

Podobné produkty

Sleva 3% na tvůj nákup

Close
Slevový kód:
Není potřeba
(Klikni sem pro použití)
Jak použít kupón:

Sleva 3% na e-shopu Fitness007.cz po přihlášení. Slevový kód není potřeba.