Chevron Nutrition Pre-workout Energy Flash 500 g

Nakopávač, který nepřetíží Váš endokrinní systém nesmyslnou stimulací a nezablokuje sportovní a výkonnostní výsledky. Umožní jít na trénink s čistou hlavou a maximálním zaměřením.  Máte ...více

Výrobce: Brand
od 699 Kč

Kde koupit

Bohužel jsme k produktu nenašli žádný obchod.

Popis produktu

Nakopávač, který nepřetíží Váš endokrinní systém nesmyslnou stimulací a nezablokuje sportovní a výkonnostní výsledky. Umožní jít na trénink s čistou hlavou a maximálním zaměřením. 

Máte rádi trénink a chcete dosáhnout lepších výsledků? V tom případě je Energy Flash PRE-WORKOUT z české dílny Chevron Nutrition vhodnou alternativou. Kombinace dokonale vyvážených poměrů aktivních látek pro maximální koncentraci na trénink. 

Každá dávka obsahuje 20 g unikátní kombinace látek se synergickým efektem pro zvýšení celkového účinku produktu:

 • 5 g citrulin malátu posiluje imunitu a podporuje uvolňování energie z ATP. Schopnosti měnit se na arginin využívá k uvolňování oxidu dusnatého NO, který rozšiřuje cévy. Napumpováním kyslíku a živin do svalů se zvýší přísun energie během cvičení.
 • beta alanin svým obsahem 4 g bez zbytečných přídatných látek vhodný při silových sportech, intenzivních a vytrvalostních cvičeních
 • 2 g glutaminu 100 % čistého zdroje s mnoha pozitivními účinky a výhodami pro sportovce
 • lepší fyzická i psychická výkonnost díky 1,5 g taurinu, maximální výkon a větší počet opakování
 • obsah DMAE 20 mg  posune vaše výkony o pár levelů výše
 • 200 mg bezvodého kofeinu 100 % formu získanou z bobů zelené kávy pro podporu výkonu a zvýšení koncentrace 
 • obsah tyrosinu 150 mg pro omezení rozpadu svalové tkáně

Jak preworkout funguje?

Chevron Nutrition Pre-workout je svým složením sestavený tak, aby co nejefektivněji stimuloval organismus před fyzickou zátěží. Kombinací bílkovin citrulinu, beta alaninu, argininu, glutaminu a tyrosinu se vytvoří synergický efekt společně s kofeinem, extraktem ze zeleného čaje a synefrinem. Přenos nervového vzruchu se zrychlí, zvýší se bdělost i subjektivní výkonnost. Zkrátka přesně efekt, který potřebujete, když stojíte na startovní čáře.

Nejdůležitější účinky

 • rychlejší přenos nervového vzruchu
 • aktivace organismu před výkonem
 • vyšší subjektivní síla
 • ochrana svalové hmoty
 • rozšíření cévního řečiště – napumpování a prokrvení

Pro koho je pre-workout vhodný?

Pre-workout je vhodný jak pro silové, tak pro vytrvalostní sportovce, kteří potřebují nabudit před náročným tréninkovým výkonem. Suplement mohou užívat jak muži, tak ženy, pokud zrovna nejsou těhotné či kojící. Přípravek není určený pro děti. Ačkoliv je pre-workout svým složením bezpečný, kvůli obsahu kofeinu a dalších látek by pre-workout neměly užívat osoby přecitlivělé na některou ze složek uvedených ve složení, osoby citlivé na stimulanty a lidé s kardiovaskulárním onemocněním či vysokým krevním tlakem. 

Doporučené dávkování

Užívejte jednu dávku pre-workoutu 30-60 minut před tréninkem, podle osobního pocitu buď samostatně a nebo s malým množstvím lehce stravitelného jídla, např. energetickou tyčinkou.

K jakým cílům pre-workout pomůže?

 • více energie pro trénink
 • větší síla, rychlost a výbušnosti
 • vytrvalost – vydržíte trénovat déle
 • větší psychická odolnost

Obsah balení: 500 g 

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tento produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Nevhodné pro osoby s intolerancí laktózy. Po otevření skladujete na suchém a chladném místě při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

SLOŽENÍ

Shodné pro obě příchutě

Obsah  mg / 100 g mg / dávka 20 g
L- citrulin malát 25 000 5 000
Beta alanin 25 000 5 000
L-arginin alpha ketoglutarát (A-AKG) 10 000 2 000
L-glutamin 10 000 2 000
L-tyrosin 2 500 500
Kofein 1 000 200
Extrakt ze zeleného čaje 750 150
DMAE bitartrate 100 20
Synefrin 50 10

 

 Vitaminy  mg / 100 g mg / dávka 20 g % RHP dávka
Vitamin B6 - Pyridoxin 14 2,8 200

 

Příchuť pink grapefruit - složení:
L-citrulin malát, beta alanin, dextróza, l-arginin alpha ketoglutarát (a-akg), l-glutamin, l-tyrosin, aroma růžový grapefruit, kofein bezvodý, barvivo - prášek z červené řepy, regulátor kyselosti - kyselina citrónová (e330), protispékavá látka: fosforečnan vápenatý (e341), extrakt ze zeleného čaje, protispékavá látka: oxid křemičitý (e551), sladidlo - sukralóza (e955), DMAE bitartrate, citrus aurantium HCl, vitamin B6 - pyridoxin HCl

Příchuť zelené jablko - složení:
L-citrulin malát, beta alanin, dextróza, l-arginin alpha ketoglutarát (a-akg), l-glutamin, l-tyrosin, aroma jablko, spirulina, regulátor kyselosti - kyselina citrónová (e330), protispékavá látka: fosforečnan vápenatý (e341), kofein bezvodý, extrakt ze zeleného čaje, protispékavá látka: oxid křemičitý (e551), sladidlo - sukralóza (e955), DMAE bitartrate, citrus aurantium HCl (obsahuje synefrin), vitamin B6 - pyridoxin HCl

 Naše hodnocení

Star mask
Průměr: 0.00
Hlasovalo: 0 lidí

Recenze/zkušenosti

Máš dotaz k produktu? Nebo bys jen rád/a napsal/a svou zkušenost? Pošli nám recenzi nebo komentář k tomuto produktu.

Podobné produkty