Nejlepší krabičkové diety Plzeň: Srovnání a žebříček pro rok 2023

Naposledy upraveno: 22. ledna 2023

V dnešní uspěchané době má jen málokdo čas chodit pravidelně na nákupy, vařit si a celkově starat se o svůj jídelníček. To bohužel vede k tomu, že jídlo odbýváme a nedopřáváme našemu tělu tolik důležité živiny, jež pro svůj chod potřebuje. Pokud jste se rozhodli s nezdravým životním stylem skoncovat, krabičková dieta pro vás může být tím správným řešením. V tomto žebříčku se věnujeme těm nejlepším krabičkovým dietám, které můžete dostat v rámci Plzně a jejího nejbližšího okolí. Najdete v něm ty, které jsou dle našeho názoru nejlepší, rozebereme si jejich výhody i nevýhody a chybět samozřejmě nebude krátké představení výrobce. Najděte si s námi i vy tu svou.

Nejlepší krabičkové diety Plzeň

Pořadí Obrázek Produkt Hlavní výhody Cena Informace
1. Zdravé stravování Vysoká kvalita, Mnoho programů, Možnost konzultací 465 Kč
2. Adifit Možnost úpravy jídelníčku, Kvalitní suroviny, Jídlo i na neděli 395 Kč
3. Fit krabičky Výborná meníčka, Rychlé doručení, Rozmanité programy 349 Kč
4. Fit Strava Přijatelná cena, Rozvoz po Plzni zdarma, Výběr z 5 programů 359 Kč
5. FitMeal Skvělá jídla, Moderní prezentace, Pestré menu 410 Kč

Detailní srovnání nejlepších krabičkových diet v Plzni

1. Zdravé stravování

Zdravé stravování

Společnost Zdravé stravování má v našich žebříčcích krabičkových diet neotřesitelné zastoupení a vedle s ním nešlápnete ani v Brně. Jeho největší předností je samozřejmě ohromný výběr různých programů. Výhodou je také velká rozmanitost a kvalita jídel i možnost nastavit si jejich kalorickou hodnotu. Nevýhodou pak fakt, že nerozváží přes víkendy.

Výhody:

 • Kvalitně připravená jídla
 • Možnost volit mezi mnoha programy
 • Nastavitelná kalorická hodnota
 • Možnost využít konzultace s nutričním poradcem

Nevýhody:

 • Nepřipravují jídla přes víkend

O výrobci:
Zdravé stravování je největší společností svého druhu v České republice, jež provozuje několik dalších značek zaměřujících se na krabičkové diety. Na trhu působí již od roku 2008 a podle mnohých se jedná o nejlepší krabičkovou dietu, kterou můžete v tuzemských podmínkách dostat.

Závěrečné zhodnocení:
Krabičková dieta od Zdravého stravování se v našich žebříčcích objevuje pravidelně a opravdu se jedná o jednu z nejlepších i v rámci Brna. Z široké nabídky všemožných programů je prakticky nemožné si vybrat. O to více nás mrzí nemožnost objednat si jídlo i během víkendu.

2. Adifit

Adifit

Vítězem našeho žebříčku nejlepších krabičkových diet pro Plzeň se stala společnost Adifit. Tato zákazníky oblíbená krabičková dieta přináší kvalitní suroviny, skvělá meníčka a možnost upravit si stravu na míru dle svých potřeb. Sestavit si tak můžete variantu pro vegetariány i diabetiky. Mírnou nevýhodou je pak vyšší cena, nad kterou se však dá přivřít očko.

Výhody:

 • Výborná meníčka
 • Možnost úpravy jídelníčku na míru
 • Kvalitní suroviny
 • Možnost objednat si jídlo i na neděli

Nevýhody:

 • Vyšší cena

O výrobci:
Adifit působí na poli zdravé výživy již od roku 2011 a prodej svých produktů zaměřuje především na Prahu, Plzeň a jejich okolí. Hlavním cílem Adifitu je zajistit pro své zákazníky kvalitní a zdravá jídla, jež doručuje přímo na místo určení.

Závěrečné zhodnocení:
Plzeňský Adifit bezesporu patří mezi jedny z nejlepších krabičkových diet na trhu, což ostatně dokládá i vysoké zákaznické hodnocení a jeho velká oblíbenost. Vypíchnout musíme především chuť a prezentaci nabízených jídel, ale také fakt, že je poradenství nutričního specialisty již v ceně, což rozhodně nebývá pravidlem.

3. Fit krabičky

Fit krabičky

Fit krabičky jsou na Plzeňsku velmi oblíbenou volbou. Nabízí totiž vynikající meníčka a zajímavý výběr programů speciálně určených pro muže i ženy. Díky pestrým a vyváženým pokrmům budete plní energie a zvládnete i ty nejnáročnější dny. Špatná rozhodně není ani cena, která se v rámci krabičkových diet řadí mezi ty nižší. Jedinou kaňkou na kráse pak je fakt, že na víkend se musíte bez krabiček obejít.

Výhody:

 • Výborná meníčka
 • Rychlé doručení díky sídlu přímo v Plzni
 • Rozmanité programy pro muže i ženy
 • Povedené a přehledné webové stránky

Nevýhody:

 • O víkendu nefungují

O výrobci:
Značka Fit krabičky je výrobcem vysoce kvalitní krabičkové diety, v níž používá výhradně suroviny od českých výrobců. Tým za nimi stojící má dlouholetou praxi v gastronomickém oboru, což dává jídlům kromě vynikajících nutričních hodnot také výbornou chuť.

Závěrečné zhodnocení:
Dlouho jsme přemýšleli, zda na první místo nejlepších krabičkových diet pro Plzeň nezařadit právě Fit krabičky, ale nakonec rozhodl fakt, že Adifit v rámci svých závozů poskytuje 6 měníček týdne. Fit krabičky jsou přesto pro Plzeňáky vynikající volbou a jejich vyzkoušení vám můžeme pouze doporučit.

4. Fit Strava

Fit Strava

Fit Strava je další ryze plzeňskou společností zaměřující se výhradně na krabičkovou dietu. O složení jednotlivých jídel v menu se zde starají výživoví specialisté, díky čemuž jsou krabičky vždy nutričně vyvážené a zdravé. Profesionální kuchaři jim pak dávají senzační chuť. U Fit Stravy však bohužel není možné vybrat si vegetariánskou či bezlepkovou verzi, takže se nehodí úplně pro všechny.

Výhody:

 • Přijatelná cena
 • Rozvoz po Plzni zdarma
 • Výběr z 5 programů
 • Profesionálně sestavené jídelníčky

Nevýhody:

 • Není možné zvolit vegetariánskou či bezlepkovou variantu

O výrobci:
Tým Fit Stravy se sestává z profesionálních kuchařů a odborníků na výživu, kteří se snaží maximálně cílit na kvalitu a vyváženost svých jídel. Mimo jiné je součástí společnosti, která v rámci Plzně provozuje několik fitcenter a výživových poradenství.

Závěrečné zhodnocení:
Fit Strava je dalším velice kvalitním zástupcem plzeňských krabičkových diet, který v našem žebříčku jednoduše nemohl chybět. Velmi se nám líbí, že se o složení jídelníčku starají erudovaní profesionálové, s nimiž je nutričně jídlo doladěno k dokonalosti. Ke cti mu navíc je také výborná chuť a maximální kvalita použitých surovin. Jen škoda, že není možnost zvolit i vegetariánskou či bezlepkovou variantu.

5. FitMeal

FitMeal

Konec našeho žebříčku patří krabičkové dietě FitMeal. To však neznamená, že byste neměli očekávat nadstandardně chutné jídlo z kvalitních surovin, právě naopak. FitMeal si na vysoké jakosti svých jídel zakládá, což jistě poznáte již na první krabičce. Jídla doslova lahodí oku a chuť za vzhledem nijak nezaostává. Jedná se navíc o jednu z nejlépe zákaznicky hodnocených krabičkových diet u nás. Velkou nevýhodu však vidíme v tom, že se musíte poměrně složitě proklikat k ceníku a nabízené programy se mění pouze odstraněním některého z jídel.

Výhody:

 • Výborná zákaznická hodnocení
 • Skvělá jídla
 • Moderní prezentace
 • Pestré menu

Nevýhody:

 • Složité hledání ceníku
 • Programy se mění pouze odstraněním / přidáním některého z jídel

O výrobci:
Fitmeal spadá pod hlavičku poměrně nové společnosti Fitness Foodie s.r.o., jež vznikla teprve roku 2020. Od té doby si však kvalitou nabízených služeb dokázala získat ohromné množství zákazníků, kteří z ní udělali jednu z nejlépe hodnocených společností zaměřujících se na zdravou stravu v rámci Českého trhu.

Závěrečné zhodnocení:
Každé jídlo z krabičkové diety Fitmeal vypadá a chutná prostě skvěle. Kvalitní suroviny a profesionální příprava jsou zkrátka znát, což oceňuje i široká škála zákazníků. Mínusem je pouze fakt, že nabízené programy se mění pouze tím, že z nich některá jídla vypadávají nebo jsou naopak přidána. Trochu nám vadilo i složité dohledávání ceníku na webových stránkách, ale není to nic, s čím si nelze za pár minut poradit.

 

Diskuze (0)

Máš dotaz? Nebo bys jen rád/a vyjádřil/a svůj názor? Pošli nám komentář.